Vieni atsidūrė griovyje, kitas spaudė, kiek galėjo

, Vaidotas Morkūnas
Vieni atsidūrė griovyje, kitas spaudė, kiek galėjo

Policijos departamento nuotr.

Baigiantis vasarai rajono keliuose padažnėjo autoįvykių. Kaip taisyklė, į juos patenka skubantys vairuotojai, kai kurie gerokai padauginę alkoholio. 
Gastrolės trims vyriškiams vos nesibaigė tragedija, o dar vienas taip greitai važiavo, kad policininkams net teko jį persekioti. 
Šeštadienio vakare rajono policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad kelyje Seirijai–Gudeliai, Mikabalių kaime, griovyje yra nuo kelio nuvažiavęs ir apvirtęs automobilis „Renault Scenic“. 
Atvykus pareigūnams, trys vyriškiai šlitinėjo prie automobilio nesuprasdami, kaip atsidūrė griovyje. Jie buvo girti, nei vienas neprisipažino vairavęs automobilį. Tačiau vėliau vienas iš jų prisipažino sėdėjęs už automobilio vairo. Paaiškėjo, kad autoavarija įvyko dėl viršyto greičio, automobilis nuvažiavo nuo kelio, du kartus vertėsi ir atsidūrė pakelės griovyje. Šio autoįvykio metu vienas iš vyriškių buvo sužalotas ir išvežtas į ligoninę, kiti turėjo pernakvoti Alytaus policijos komisariato areštinėje. Po autoavarijos automobilis jau tapo neremontuojamas. 
Dėl autoįvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vairavusiam automobilį gresia didelė bauda ir vairuotojo pažymėjimo praradimas keleriems metams.
O štai aštuoniolikos metų jaunuolis vairuodamas klevo lapu pažymėtą automobilį sumanė palenktyniauti kelyje Alytus–Seirijai–Lazdijai. Pareigūnai nustatė, kad jaunuolis vietomis šiuo keliu važiavo net 195 kilometrų per valandą greičiu. Tačiau policijos pareigūnams po persekiojimo visgi pavyko šį kelių erelį sustabdyti. Pasirodo, jaunuolis visai neseniai buvo gavęs vairuotojo pažymėjimą ir rizikuodamas taip bandė automobilio greitį.  
Jaunuoliui teks sumokėti nemažą baudą bei metams jis praras teisę vairuoti transporto priemonę.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.