Vienybės žygio idėja - tarp apdovanotųjų Prezidentūroje

, Prezidentės spaudos tarnybos ir Lazdijų r. sav. inf.
Vienybės žygio idėja - tarp apdovanotųjų Prezidentūroje

Lazdijų delegacija su Prezidente.

Vakar Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išradingiausius Valstybės atkūrimo dienos minėjimo iniciatyvų organizatorius ir įteikė nepriklausomos Lietuvos ir jos žmonių simbolį – valstybės trispalvę.
Ketvirtą kartą Prezidentės inicijuojama akcija „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ šiemet tapo rekordinė ir sulaukė tris kartus daugiau išradingų iniciatyvų nei pernai. Per dvi savaites oficialioje Prezidentės interneto svetainėje buvo užregistruota net 650 originalių Valstybės gimtadienio šventimo sumanymų.
„Dėka Jūsų visų, kurie atsiliepėte į kvietimą švęsti Vasario 16-ąją linksmai ir išradingai, šventė tapo įspūdinga ir spalvinga. Ačiū visiems už tai, kad pasitikdami šventę susimąstėte ir apie savo Tėvynę, ir apie Vasario 16-ąją“, – sakė Prezidentė.
Išradingai šventė mokyklos ir darželiai, vietos bendruomenės ir užsienyje gyvenantys piliečiai. Šių metų akcijos ypatybė – gausus šeimų dalyvavimas. Žmonės organizavo šventinius renginius, žygius, ėmėsi labdaringos veiklos, inicijavo įvairias akcijas, kurios sutelkė ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų gyvenančius mūsų šalies piliečius, puoselėjo pilietinį mąstymą bei tautiškumo ir bendruomeniškumo jausmą.
Už idėjos originalumą, pilietiškumą, gebėjimą sutelkti ir meilės Lietuvai puoselėjimą šalies vadovė apdovanojo 20 pilietinių iniciatyvų, surengtų akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ metu.
Tarp dvidešimties geriausių, patriotiškiausių akcijų iš 650 idėjų buvo išrinkta ir Lazdijų krašto žmones subūrusi vienybės žygio „Apjuoskime savo kraštą“ idėja. Lietuvos trispalvė subūrė žmones vienybės žygiui, per kurį vėliava dvi savaites keliavo aplink visą rajoną ir buvo iškilmingai pasitikta Vasario 16-ąją Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštėje. Garbingą apdovanojimą iš šalies Prezidentės rankų atsiėmė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Kazlauskienė, vyr. specialistas Dalius Mockevičius bei vyr. specialistė viešiesiems ryšiams Neringa Radvilavičienė.
Prezidentė padėkojo visiems, kurie prisijungė prie šventės, ir palinkėjo taip pat išradingai ir vieningai kartu ruoštis Valstybės atkūrimo šimtmečiui.
Prie vienybės žygio prisijungė daugybė Lazdijų krašto žmonių, jiems Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis reiškė didžiausią padėką: „Nuoširdžiai dėkoju, kad savo patriotiškumu ir bendryste tapote istorinio vienybės žygio „Apjuoskime Lazdijų kraštą“ dalimi. Tikiu, kad šio neeilinio Lazdijų krašto žmones suvienijusio žygio metu Jūsų širdyse meilė Lietuvai suliepsnojo dar karštesne ugnimi. Kiekvienas iš Jūsų, prisilietęs prie didžiosios Lietuvos trispalvės, tapote istorijos dalimi. Pavyzdžiu ateities kartoms. Dėkoju už Jūsų atsidavimą ir meilę mūsų kraštui ir mūsų valstybei.“
Prezidentė apdovanoja išradingiausius akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ dalyvius

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.