Z. Sabaliauskas: „Reikėtų jaunimui kokį bokštą ar trampliną pastatyti“

, Gintarė Šataitė
Z. Sabaliauskas: „Reikėtų jaunimui kokį bokštą ar trampliną pastatyti“

Jaunimas Veisiejuose maudosi ekstremaliai, kartais jiems pasitarnauja ir pavėsinių stogai.

Vos prieš savaitę citavome Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Rimanto Bokmotos žodžius, kad viena iš skendimo priežasčių – nardymas iš aukštai iki galo neištyrinėjus dugno, nes tuomet neriantysis gali trenktis į vandens telkinio dugne gulinčius akmenis ir nuskęsti ar susižeisti. Turbūt natūralu, kad po tokios informacijos sulaukėme laikraščio skaitytojo nuotraukų, darytų Veisiejuose, kuriose užfiksuoti jaunimo laisvalaikio leidimo būdai. 
Pažvelgus į nuotraukas neatrodo labai saugu taip nardyti, tad susisiekėme su Lazdijų rajono savivaldybės Veisiejų seniūnijos seniūnu Zenonu Sabaliausku, kuris šį jaunimo laisvalaikio praleidimo būdą pakomentavo taip: „Matęs aš ne kartą taip besielgiančius jaunuolius ir sudrausminęs, žinoma, esu, bet ne pirmi metai jie nuo to namelio stogo šokinėja ir nieko dar nėra sulaužę. Būdamas vaikas pats ne kitaip elgdavausi. Augau prie ežero, tai iš tokio aukščio šokdavom į vandenį, kad dabar nebesiryžčiau – aukštai labai, o tada atrodė, kad visai neaukštai. Gaila, dabar tų medžių nebelikę, bet parodyčiau, iš kokio aukščio mes šokinėjom. Kaip tik buvau neseniai prie Adrijos jūros, tai tokių šuolininkų prisižiūrėjau. Lipa kažin kur aukštai, ant bet ko, kad tik aukščiau būtų, ir šokinėja. Ir nieko, visiems savaime suprantama. Nieko čia baisaus. Aš kaip tik galvoju, kad reikėtų jaunimui kokį bokštą ar trampliną pastatyti, kad galėtų šokinėti. Tie vaikai niekam nieko blogo nedaro, nieko dar nėra sugadinę ar sulaužę. Be to, visi veisiejiečiai geri plaukikai ir jiems tikrai nieko nenutiks.“
Paprašytas pakomentuoti jaunimo laisvalaikio leidimo būdus Veisiejuose Lazdijų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Marius Varnelis priminė vieną saugaus elgesio vandenyje taisyklę, kurios iliustracijai labai tinka skaitytojo atsiųsta nuotrauka: „Nestovėkite ir nežaiskite ten, kur galima netikėtai įkristi į vandenį. Tai gali būti prieplaukos ar molo kraštas, tiltas, status krantas.“ Taip pat dar kartą paragino gyventojus prie vandens elgtis atsakingai ir nerizikuoti savo sveikata bei gyvybe. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.