Traukinys su lietuviais grįš pro Šeštokus

Iš Frankfurto prie Oderio (Vokietija) geležinkelio stoties važiuosiantis lietuviams per Lenkiją į Lietuvą padėsiantis grįžti traukinys važiuos pro Dzūkiją, Lazdijų rajone vaikiančią Šeštokų stotį, nuo Alytaus esančią per pusšimtį kilometrų.
Specialusis traukinys antradienį popiet turi sulaipinti lietuvius ir išvažiuoti iš Vokietijos, kad kirstų sieną ir pasiektų Lenkiją. Šios šalies bendrovės „PKP Intercity“ traukinys lietuvius per Varšuvą atveš iki paskutinės geležinkelio stotelės Lenkijoje, Trakiškių. Iš čia vagonus su tėvynės išsiilgusiais tautiečiais perims „Lietuvos geležinkeliai“, kurie per Šeštokus, kaip tikimasi, iki trečiadienio ryto, įvažiuos į geležinkelio stotį Kaune. Pastarojoje lietuvių lauks ne gėlės, druska ar pyragai, o Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai, vykdysiantys patikrą.

„Lietuvos geležinkeliai“ taip pat informuoja, kad nuo kovo 16 d. sustabdė visų tarptautinių keleivinių traukinių maršrutus. Traukiniai laikinai nevažiuoja maršrutais Balstogė (Lenkija) – Kaunas–Balstogė, Vilnius–Minskas (Baltarusija) –Vilnius; maršruto Vilnius–Ignalina–Turmantas–Daugpilis (Latvija) traukiniai vyks tik iki Turmanto (paskutinės stotelės Lietuvoje); taip pat nevažiuoja 4 sostinių traukinys maršrutu Kijevas (Ukraina) –Minskas–Vilnius–Šiauliai–Ryga (Latvija). Tranzitiniai traukiniai per šalį vyksta, bet keleivių įlaipinimas ir išlaipinimas Vilniaus geležinkelio stotyje yra draudžiamas. Bilietus nusipirkusieji užsienyje ir norėjusieji išlipti Lietuvoje pinigus gali susigražinti planuotose išvykimo stotyse.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: