Dzūkų žinios

Higiena mėnesinių metu: ginekologės patarimai

Dalintis:
Iliustracija iš pexels.com

Per mėnesines moterys turėtų kuo daugiau dėmesio skirti higienai. Žinoma, kad ji svarbi visada, tačiau tomis dienomis dažniausiai jai reikia skirti dar daugiau dėmesio nei visada.

Ginekologė straipsnyje dalinasi patarimais, kurie turėtų padėti Jums tinkamai pasirūpinti higiena tomis dienomis. Žinoma, greta fizinio savo kūno lepinimo taip pat reikia daugiau dėmesio skirti ir psichologiniam gerbūviui. Tokiu atveju mėnesinės nebus pasikartojantis vargas.

Menstruacinės taurelės

Menstruacinės taurelės (jas galite įsigyti čia – https://glamonek.lt/233-menstruacines-taureles) šiuo metu dažnai yra įvardijamos kaip geriausias pasirinkimas tomis dienomis. Jos padeda ne tik kur kas paprasčiau susitvarkyti su krauju, tačiau taip pat ir rūpinasi gamta.

Geriausias įrodymas, kad tokia higienos priemonė yra tinkamiausia – moterų liudijimai. Jos dažniausiai išbandžiusios net nenori grįžti prieš metodų, kurie buvo anksčiau. Juk paketai – teršia gamtą ir tuo pačiu sukelia įvairius makšties uždegimas. Geriausia rinktis inovatyvias priemones.

Dažnesnis prausimasis

Tomis dienomis taip pat reikia daugiau ir dažniau praustis. Dažniausiai moterys renkasi prausiklius, kurie yra skirti intymiai higienai. Neblogas pasirinkimas. Toks pats geras kaip ir paprastas vanduo. Svarbiausia neplauti lytinių organų su muilu, kuris labai sausina odą.

Drėgnos servetėles – po ranka

Mėnesinių metu reikia stengtis kuo daugiau praustis, tačiau jeigu tokių galimybių nėra – verta po ranka turėti bent jau drėgnas servetėles. Tokiu atveju jomis bus galima bent jau kažkiek apsivalyti ir tuo pačiu palaikyti intymios higienos švarą kad ir kur esate.

Tinkamos kelnaitės

Galiausiai, tomis dienomis reikia daugiau dėmesio skirti ir kelnaitėms, kurios yra dėvimos. Svarbiausia yra rinktis kuo natūralesnes. Tokias, kurios yra pagamintos iš medvilnės.

Daugeliui patinka tokios, kurios yra su aukštesniu liemeniu. Su jomis dažniausiai moteris jaučiasi ramesnė, kad niekas nepratekės. Visgi, svarbiausia yra patogumas, tad reikia rinktis tokias kelnaites, kurias dėvėti yra gera.

Svarbiausia yra tomis dienomis skirti sau kuo daugiau dėmesio. Jo yra verta kiekviena moteris. Leiskite sau ramiai išbūti tas dienas ir jomis net jaustis geriau ne visada.

Dalintis:

Rašyti komentarą

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite: