Dzūkų žinios

Vasario 16-oji Lazdijuose paminėta maldomis, šventine eisena ir tradiciniais apdovanojimais

Už nuopelnus Lazdijų kraštui ir valstybei Laisvės angelų statulėlėmis buvo apdovanoti (iš kairės) Salomėja Teresė Jotautienė, Edmundas Henrikas Jastramskas ir Onutė Juodkienė.

Punskietis apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi

2024 m. vasario 16 d. Valstybės atkūrimo dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda už nuopelnus Lietuvai, už jos vardo garsinimą pasaulyje, už atsidavimą jai kasdieniu prasmingu darbu įteikė valstybinius apdovanojimus žmonėms, vertiems didžiausio pagerbimo.

Punskietis Jonas Vaičiulis: „Bendravimas su Lietuva – didžiausia vertybė“

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi Lietuvos Prezidentas apdovanojo Punsko valsčiaus sekretorių ir viršaičio pavaduotoją Joną Vaičiulį.

Lazdijai nusilenkė pagarbos vertiems kraštiečiams

„Dzūkų žinių“ skaitytojus norime supažindinti su dviem, redakcijos nuomone, šio apdovanojimo vertomis asmenybėmis – istorinės atminties sergėtoju, patriotu Albinu Kamarūnu ir žinomu rašytoju, mūsų kraštiečiu Gintaru Bleizgiu.

Kunigas V. Striokas: „Rudamina man brangi, kaip pirmoji meilė“

Vasario 16-oji yra ta diena, kai nusilenkiame Lietuvos valstybingumui, pasidžiaugiame atkurta Lietuvos valstybe, padėkojame iškiliausiems mūsų šalies ir savo krašto žmonėms. Lazdijuose gyvuoja prasminga tradicija – Vasario 16-ąją už reikšmingus nuopelnus Lazdijų kraštui ir valstybei pagerbti nusipelniusius mūsų krašto žmones, organizacijas, bendruomenes. Rudaminos bendruomenės iniciatyva garbingam apdovanojimui šiemet buvo pristatyta ilgamečio Rudaminos klebono, kunigo Vidmanto … Skaityti toliau

Kviečiame siūlyti kandidatus apdovanojimams už reikšmingus nuopelnus Lazdijų kraštui ir valstybei

Kviečiame siūlyti kandidatus apdovanojimams už  reikšmingus nuopelnus Lazdijų kraštui ir valstybei. Iškiliausios mūsų tautos šventės – Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga savivaldybės merė Ausma Miškinienė už reikšmingus nuopelnus Lazdijų kraštui ir valstybei apdovanos gyventojus, įstaigas bei  visuomenines  organizacijas. Kviečiame kuo aktyviau prisijungti prie šios gražios mūsų krašto tradicijos ir iki vasario 10 … Skaityti toliau