Dzūkų žinios

Aktualijos

Artimiausiomis dienomis priminimus gaus apie 3 tūkst. Alytaus apskrities gyventojų, kurie yra nesumokėję daugiau nei 5 eurų GPM ir kitų mokesčių. Bendra nesumokėta suma siekia 1 mln. eurų.

Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad šiandien pradeda siųsti priminimus gyventojams, deklaravusiems pajamas, tačiau laiku nesumokėjusiems deklaruoto mokėtino gyventojų pajamų mokesčio.

Naudojantis GKI, galima pamatyti kiekvienos savivaldybės bendrą, atskirų sričių ir rodiklių įvertinimą, savivaldybes palyginti  tarpusavyje ar stebėti pokyčius.

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad šiemet iš 33,5 tūkst. pajamų deklaracijas privalančių pateikti Alytaus apskrities gyventojų, laiku pareigą atliko apie 83 proc.

Nuo šių metų liepos 1-osios įsigalios ne kartą atidėtas reikalavimas vairuotojams automobiliuose turėti naujos komplektacijos pirmosios pagalbos rinkinius.

Saulės elektrines Lietuvoje naujai statyti arba išplėsti jų pajėgumus nori vis daugiau šalies gyventojų.

Nuo gegužės 1-osios siekiant reguliuoti transporto priemonių srautus ir apriboti individualiais automobiliais trumpam laikui atvykstančių žmonių srautą, kinta vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą dydžiai, pranešė Neringos savivaldybė.

Rekomenduoja pralaidumą gerinti įrengiant papildomą žalios spalvos šviesoforo sekciją, bet trys iš keturių šviesoforų seni ir nepalaiko žalios sekcijos funkcijos.

Krikščionių profsąjunga pradeda 0,6 proc. gyventojų pajamų mokesčio viešinimo kampaniją, kuria siekiama telkti finansinį fondą, padėti įvairių profesijų krikščionims Lietuvoje, patirsiantiems mobingą, patyčias, diskriminaciją ar teisinį persekiojimą dėl savo įsitikinimų.

Vilniaus politikos analizės instituto paskelbtas savivaldybių gerovės indeksas rodo, kad Lazdijų rajono rodikliai – vieni blogiausių.

„Dzūkų žinios”, jausdamos pareigą informuoti savo skaitytojus apie rinkimų eigą, nuolat pateiks naujausią informaciją apie balsavimo eigą Lazdijų rajone, o paskui ir naujausius rinkimų rezultatus.

Apie tai, kas paskatino rinkti senas Kapčiamiesčio krašto nuotraukas, domėtis čia gyvenusiais žmonėmis, apie būtinybę jaunam žmogui prisiliesti prie savo giminės šaknų kalbamės su šios paskyros įkūrėja L. Miciulevičiene.

Dairantis po prekybos centrus, kiaušinių kainos nedžiugina.