Dzūkų žinios

Sportas

Baigėsi Lazdijų rajono savivaldybės atvirosios 2023/24 m. krepšinio pirmenybės, kuriose triumfavo KK Lazdijai.

Išsikeldama aiškius tikslus ir uždavinius, projekto komanda gali užtikrinti, kad projekto veikla būtų kryptinga ir efektyvi siekiant norimų rezultatų.

Metai prasidėjo nuo lenktynių Lazdijų hipodrome šį sausį, kur vyko net dvejos lenktynės, o praėjusį sekmadienį šio sporto entuziastai ir žiūrovai susitiko tradicinėje šventėje Dusetose „Sartai 2024“.

Suaugusių žirgų C reitingo važiavime prizines vietas iškovojo šie duetai: pirma vieta – Hypnotist ir Ernestas Juškauskas, Čiangas ir Stasys Kėrys, Čirvas ir Gedvilė Vinslauskaitė.

Šiais metais apdovanojame tris ristūnų sporto lyderius šiose nominacijose: „Lietuvos rekordas“, „Metų treneris“ ir „Metų vadeliotojas“. Sveikiname!“

Dalyvauti „Sartų 2024“ lenktynėse yra užregistruoti 38 ristūnai žirgai, paskelbta lenktynių programa.

Jau šį sekmadienį, sausio 29 dieną Etaplius.lt portale bei socialiniuose tinkluose pasirodys pirmoji „Sveikesnis per 60 dienų“ laida. Nepraleiskite ir prisijunkite prie iššūkio palaikydami Domantą.

Realybe tapo dar studentiškų laikų Tado svajonė - automobiliu pralėkti garsiąja F-1 Monte Karlo trasa ir dalyvauti prestižiniame to paties pavadinimo ralyje.

Lazdijuose to dar nebuvo – per dvi sausio savaites mūsų miesto Dzūkijos hipodrome įvyko net dvejos ristūnų žirgų lenktynės.

Po kelerių metų pertraukos Lazdijų hipodromas ošė nuo žmonių gausos ir puikių emocijų.

Alytiškis Donatas Urbanavičius jaunimui surengė figūrinio važiavimo lenktynes.

Dėl Baltijos šalių čempiono titulo varžėsi ir 4 Alytaus lankininkų klubo „Žaliasis lankas“ atstovai – Inga Timinskienė, Giedrius Kavaliauskas, Gintaras Sakalauskas ir Ugnius Timinskas.

Šiandien Lazdijų Dzūkijos hipodrome įvyko ristūnų žirgų lenktynės, kuriomis prasidėjo 2024 metų ristūnų lenktynių maratonas.

Sausio 13 d. Lazdijų hipodrome prasidės 2024 metų ristūnų lenktynių maratonas ir pirmą kartą šio hipodromo istorijoje ristūnai varžysis ant ledo.

Nors ristūnų sporto entuziastams Lazdijuose nėra tinkamų treniruočių sąlygų, tačiau mūsų krašto sportininkai Lietuvoje ir užsienyje sugeba pasiekti aukštų rezultatų.

Šiemet varžybos pažymėtos Lietuvoje dar neregėtais rezultatais ir rekordiniu masiškumu.

Į Nacionalinį futbolo mokymo, tyrimų ir treniravimo centrą investuos apie 90 mln. Eur

Justinas Markevičius be galo, be krašto myli žirgus. Dažniausiai ir matome jį su žirgais, tačiau tai toli gražu ne viskas: jo gyvenime begalė spalvų.

Rugsėjo 3 dieną Lazdijų rajone, šalia Dusios ežero pakrantės (prie pat kelio Janėnai– Meteliai) esančioje privačioje pievoje įrengtame lėktuvų pakilimo ir nusileidimo take, buvo nutūpę 11 ANBO eskadrilės privačių ultralengvųjų lėktuvėlių.

Su žirgu Panther Face Ernestas laimėjo pirmą vietą ir Mero taurę, pagerino Lietuvos ir hipodromo rekordus, iki tol niekas taip greitai nebuvo važiavęs.

Šiemet jau antras vairuojančių moterų nacionalinių lenktynių etapas „Orlen Ladies Go“ tapo aktyvaus laisvalaikio ir autosporto festivalio „Alytaus adrenalinas“ dalimi.

Sekmadienį buvo surengtas vienas didžiausių bėgimų Dzūkijos regione – „Alytaus pusmaratonis“, kuris kartu buvo ir XV Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas.

Kęstutis suprato, kad galimybė legaliai varžytis suteikia visai kitokį azarto jausmą, nei piktnaudžiavimas greičiu kelyje.

Šiose varžybose prie starto linijos stojo daugiau kaip 70 ekipažų iš penkių šalių.

Savaitgalį Lazdijus užplūdo gausybė varžybų dalyvių ir jų palaikytojų, visos nakvynės vietos mūsų krašte buvo užimtos.