Dzūkų žinios

Sportas

Rugsėjo 3 dieną Lazdijų rajone, šalia Dusios ežero pakrantės (prie pat kelio Janėnai– Meteliai) esančioje privačioje pievoje įrengtame lėktuvų pakilimo ir nusileidimo take, buvo nutūpę 11 ANBO eskadrilės privačių ultralengvųjų lėktuvėlių.

Su žirgu Panther Face Ernestas laimėjo pirmą vietą ir Mero taurę, pagerino Lietuvos ir hipodromo rekordus, iki tol niekas taip greitai nebuvo važiavęs.

Šiemet jau antras vairuojančių moterų nacionalinių lenktynių etapas „Orlen Ladies Go“ tapo aktyvaus laisvalaikio ir autosporto festivalio „Alytaus adrenalinas“ dalimi.

Sekmadienį buvo surengtas vienas didžiausių bėgimų Dzūkijos regione – „Alytaus pusmaratonis“, kuris kartu buvo ir XV Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas.

Kęstutis suprato, kad galimybė legaliai varžytis suteikia visai kitokį azarto jausmą, nei piktnaudžiavimas greičiu kelyje.

Šiose varžybose prie starto linijos stojo daugiau kaip 70 ekipažų iš penkių šalių.

Savaitgalį Lazdijus užplūdo gausybė varžybų dalyvių ir jų palaikytojų, visos nakvynės vietos mūsų krašte buvo užimtos.

Ką daryti, jei mamos ar tėčio naujas šeimos narys visai nedžiugina, kelia negatyvias mintis ir jausmus?

Tris dienas dviratininkai kovojo net tik dėl Baltijos, bet ir dėl Estijos, Latvijos ir Lietuvos čempionų titulų.

Birželio 22-25 dienomis Alytus taps Lietuvos dviračių sostine!

Trečiasis etapas dalyvius nukels į jiems kur kas mažiau pažįstamą, bet ypatingai žavingas žvyrkelių konfigūracijas turintį Lazdijų rajoną. Čia birželio 30–liepos 1 dienomis įvyks „7bet Gravel Fest Rally – Lazdijai“ varžybos.

Lietuvos atstovai paskutinę varžybų dieną laimėjo aukso medalį Olimpinėje dviviečių baidarių 500 metrų distancijoje nepralenkiami buvo daugiškis Mindaugas Maldonis ir jo porininkas Andrejus Olijnikas.

Jau šį ketvirtadienį, gegužės 25 d., 18.30 val. „Dviratynes“ atrieda ir į Alytų, prie Dainų slėnio estrados!

Gegužės 7 dieną bėgimo mylėtojai rinksis viename gražiausių Lietuvos kurortų ir mėgausis didele sporto švente.

Ž. Eidukaičio treniruojami Lazdijų gimnazijos auklėtiniai dominavo varžybose Kaune.

Praėjusią savaitę finišavo vienas iš svarbiausių Lazdijų sporto renginių – savivaldybės krepšinio pirmenybės.

Alytaus tinklinio centro sporto salė yra puikiai pritaikyta žaisti tinklinį, su aukštomis lubomis, kuo negali pasigirti daugelis kitų Lietuvos miesto sporto salių.

BC „Wolves“ krepšinio komandai likusioje debiutinio sezono dalyje vadovaus patyręs treneris Kęstutis Kemzūra, su kuriuo pasirašyta sutartis iki kito sezono pabaigos.

Pirkdami bilietą prisidedate prie „Dainavos“ palaikymo!

Gimnazijos direktorės Zitos Ščerbetkienės teigimu, brolius Lavrinovičius į Seirijus pakvietė gimnazijos mokytoja Asta Bagdonienė, susisiekusi su klubo BC „Wolves“ vadybininku.

Lietuvos rinktinės nariai, antrus metus iš eilės iškovoję aukščiausias vietas: Modestas Atmanavičius (alytiškis), Deividas Račkauskas, Artūras Skvirba (alytiškis), Arūnas Koska ir Mindaugas Leonas (alytiškis), Adas Šunta.

Apie baseino bei vandens pramogas vaikams ir norėtume pakalbėti šiame straipsnyje.

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos kulkinio šaudymo, pneumatiniais ginklais, komandinis Čempionatas

Sausio 20-osios vakarą Teizų bibliotekoje susitiko šachmatų žaidimo mylėtojai ir varžėsi draugiškame turnyre.

Dėl finansinių priežasčių lazdijiečiai žaidžia mėgėjų krepšinį, o apie Regionų lygą gali tik svajoti.

Praėjusią savaitę Taline vykusiose suaugusių žirgų lenktynėse Ernestas su penkerių metų amžiaus žirgu Uraganu sugebėjo nugalėti visus varžovus ir laimėjo pirmąją vietą.

Šis aukštu sportiniu meistriškumu garsėjantis sportininkas, net patekęs į sudėtingiausias situacijas, sugeba jas įveikti ir laimėti varžybas.