Politika

Vyriausioji rinkimų komisija palygino, kaip keitėsi kandidatų sąrašų ir kandidatų į merus skaičius savivaldybėse 2015 m. ir 2019 m. rinkimuose.

Praėjusią savaitę Donatas sulaukė merės atsakymų į jo pateiktus klausimus.

Ilona Šaparauskienė, Saulius Petrauskas

Antradienį Lazdijuose įvyko neeilinis įvykis. Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narių dauguma pareiškė nepasitikėjimą administracijos direktorei Ilonai Šaparauskienei ir atstatydino ją iš pareigų.

Artūras Margelis

Buvę ir dabar dirbantys merai nelabai patenkinti naujovėmis.

Lazdijų gėdos lenta

Apie šią iniciatyvą, jos rezultatus, rajono gyventojų aktyvumą kalbamės su šios grupės sumanytoju ir įkūrėju Donatu.

Ilona Šaparauskienė

Praėjusią savaitę visi opozicijos atstovai ir du valdančiosios daugumos tarybos nariai pasirašė raštą dėl interpeliacijos administracijos direktorei.

Lazdijų vanduo

Solidi piniginė kompensacija A. Cimakauskui buvo sumokėta iš „Lazdijų vandens“ sąskaitos.

Visos iniciatyvos turi ateiti iš apačios. Žmonės turi žinoti, ko jie nori, o ministerija privalo ieškoti būdų, kaip jiems padėti.

Lazdijų ligoninė

Laikinasis ligoninės vadovas Vladimiras Jelisejevas pripažįsta, jog gydymo įstaigų pertvarkos kontekste Sveikatos apsaugos ministerija Lazdijų ligoninei numatė ne pačią šviesiausią perspektyvą.

Lazdijų ligoninė

Lazdijiečiai pastebi, jog kartais jiems kyla problemų, kai vaikams Lazdijuose reikia gauti skubią medicinos pagalbą.

Lazdijų ligoninė

Lazdijų ligoninėje – optimizmo nekeliančios žinios!

Ilona Šaparauskienė, Ausma Miškinienė

Ne apie visus svarbius ir didelės vertės projektus Lazdijų rajono savivaldybės administracija teikiasi informuoti savivaldybės tarybos narius. Dar blogiau, kad neatsakingai vykdomi projektai gali pakenkti gamtai.

Ar Lazdijų krašto žmonės turi teisę į ramų poilsį? Ar savivaldybė valdo rajone vykstančių renginių situaciją?

Karolis Babeckas

Lazdijų rajono savivaldybės tarybos nariai rimtai kalba apie interpeliaciją administracijos direktorei ir jos visų neteisėtų įsakymų anuliavimą bei naujojo bendrovės direktoriaus atšaukimą iš pareigų.

Įdarbinant žmogų, kuris teiktų žemės ūkio ar miškininkystės paslaugas, nebūtina sudaryti darbo sutarties – tokias paslaugas galima įforminti paslaugų kvitu.

Savo įžvalgomis apie naujas galimybes bei iššūkius pasidalijo ir konferencijoje dalyvavę verslininkai.

Apie šių mokslo metų naujoves, pedagogų personalo sudėtį, popamokinę veiklą kalbamės su Lazdijų rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėju Daliumi Mockevičiumi.

„Merė pasakė, kad neturim pinigų ir netvarkysim pastato. Ji sakė, kad projektas per brangus Lazdijams ir neverta jo realizuoti“, – pasakojo lazdijietis.

Lazdijų gėdos lenta

Socialiniuose tinkluose yra sukurta paskyra „Lazdijų miesto ir rajono gėdos lenta“, kurioje lazdijiečiai ir rajono svečiai kviečiami kelti informaciją apie Lazdijuose ir kitose rajono gyvenvietėse pastebėtą netvarką.

Gal šį Stoties g. gyventojų pagalbos prašymą išgirs Lazdijų miesto seniūnė, savivaldybės atsakingi darbuotojai, o gal į šį skundą sureaguos paskirtas bendrovės „Lazdijų paslaugos“ direktorius?

A. Margelis būtų pastatęs už 3 mln. – A. Miškinienė „statys“ už 14,5 mln.

Įgyvendindamas projektą „Suvalkietis“ atkreipė regiono gyventojų dėmesį į ES sanglaudos politiką ir atskleidė, koks svarbus jos vaidmuo regionui vystyti.

Lazdijų gėdos lenta

Per dvi savaites, kai sukurta paskyra, joje paviešinta gausybė Lazdijų miesto ir rajono negerovių, pridėta nuotraukų su akivaizdžiais neūkiškumo vaizdais.

Niekas nežino, kokia žiema mūsų laukia. Tačiau jau dabar aišku, kad šildymo kainos kils.

atliekų surinkimo aikštelė

Manot, kad visam rajono kraštui aplink Krosną tai išeis tik į gera, bus švariau ir gražiau?

Marius Jasaitis

M. Jasaičio  teigimu, antros kadencijos  prioritetai  – žmogiškojo kapitalo pritraukimas ir paslaugų kokybės gerinimas.

Lazdijų rajono gyventojai negali pasigirti patogiu viešojo transporto judėjimo grafiku ir maršrutais. Tačiau jiems nerimą kelia tai, jog naikinami jiems patogūs autobusų maršrutai, todėl kyla nemažai nepatogumų.