Dzūkų žinios

Žmonės

Apie įgytą kvalifikaciją, iššūkius, kurie laukia Lazdijuose, vadovavimo stilių ir žmogišką laimę „Dzūkų žinios“ kalbasi su E. Poškevičiene.

Pokalbis su Danguole apie kapelos veiklą, gyvenimą Meteliuose ir darbą stovykloje Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Apie įgytą kvalifikaciją, iššūkius, kurie laukia Lazdijuose, vadovavimo stilių ir žmogišką laimę „Dzūkų žinios“ kalbasi su E. Poškevičiene.

Lazdijų rajone įsikūrusiame ūkyje Gian Luca jau lankėsi pernai. Pilni laukai smidrų, kuriuos italai dievina, jam paliko tokį įspūdį, kad šįkart į šį nuostabų kaimą jis nusprendė atsivežti ir savo mamą.

Muzikantas, kultūros darbuotojas 56-erių Juozas Adomaitis Teizuose, Lazdijų rajone, vadovauja keliems kolektyvams ir ansambliams, dalyvauja kitų kolektyvų veikloje ir groja vestuvėse.

Geniorojus ir vėl sulaukė mielų svečių! Gian Luca Demarco prisipažino, kad tiesiog dievina Geniorojaus smidrai O ar patiko lietuviškas kaimas nuostabiajai Luca mamai? Laukite laidos anonso

Apie nominaciją, darbą Lazdijuose, mūsų krašto žmones kankinančias psichinės sveikatos problemas „Dzūkų žinios“ kalbasi su „Metų gydytoju“ V. Bobrovu.

Remigijus Paulionis sugavo 7 kg lydeką Galsto ežere.

Gegužės 7 dieną bėgimo mylėtojai rinksis viename gražiausių Lietuvos kurortų ir mėgausis didele sporto švente.

Apie šiuolaikines vestuvių tradicijas, besikeičiančias šios šventės madas, neįprastus jaunavedžių pageidavimus kalbamės su Rasa Remeškevičiene.

Nors kai kas galvoja, kad vestuvių planuotojai dirba Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, tačiau, pasirodo, šios srities profesionalų yra ir Dzūkijoje.

Ilgametis Alytaus rajono apylinkės teismo teisėjas Jonas Čirvinskas, išėjęs į pensiją, prisiminė jaunystėje pamėgtą hobį – muzikavimą. Vyras groja Metelių parapijos liaudiškos muzikos kapeloje „Metelys“.

Apie politiko duoną, išmoktas pamokas, naujus iššūkius kalbamės su V. P. Mikelioniu.

Algimantas ilgai rinko informaciją apie sovietmečiu žaidusio „Žalgirio“ varžybas, rezultatus, pergales. Visa tai sugulė į nedidelę knygelę.

Taip jau šiemet sukrinta, kad antroji Velykų diena, balandžio 10-oji, sutampa su vieno labai išskirtinio ir kartu labai kuklaus žmogaus, žemaičio nuo Kelmės Henriko Gudavičiaus, 80-uoju gimtadieniu.

Apie darbą su jaunimu, kūrybinius ieškojimus, studijos svarbą jauno žmogaus pasaulėjautos ir meninio skonio formavimui kalbamės su „Macingos“ vadove, Lazdijų kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Ingrida Neverdauskiene.

Juozas Žitkauskas praėjusią savaitę buvo apdovanotas Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliu „Tarnaukite Lietuvai“.

Naujoji Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos direktorė Erika Poškevičienė darbą pradės po dviejų savaičių.

Buldozerius G. Jakubavičius vairuoja nuo 2000 metų. Šios transporto priemonės valdymo įgūdžius vyras lavina savarankiškai.

Apie savo apsisprendimą, su juo susijusius iššūkius ir netradicinius grybus kalbamės su šitakių augintoja Dalia Bubnelyte-Daktariūniene.

Apie savo apsisprendimą, su juo susijusius iššūkius ir netradicinius grybus kalbamės su šitakių augintoja Dalia Bubnelyte-Daktariūniene.

Apie vingiuotus profesijos pasirinkimo kelius, kūrybinį įkvėpimą, viešuosius pirkimus ir svajones kalbamės su I. Gurevičiene.

A. Kamarūnui „Lietuvos garbės“ titulas buvo suteiktas už tai, kad jis visą gyvenimą globojo Sapiegiškių kaime žuvusio Lietuvos partizano kapą ir savo pastangomis sugebėjo išsiaiškinti partizano tapatybę.