Dzūkų žinios

Žmonės

Apie tai, kaip sekėsi gyventi ir dirbti uostamiestyje, kokie atradimai ten laukė, „Dzūkų žinios“ kalbasi su R. Rudiene.

Aktorė Vaiva Mainelytė, filmuodamasi „Sidabrinės linijos“ kampanijoj „Pokalbiai senjorams“, pakartojo ne kartą: reikia būti optimistais.

Nomedos Marčėnaitės, kūrusios „Sidabrinės linijos“ socialinę kampaniją „Pokalbiai senjorams“ pokalbis su prof. Vytautu Landsbergiu.

Asta Dimšienė kartu su savo atžalomis netikėtai sudalyvavo UAB „Skinija“ kojinių fabriko konkurse „Nupiešk sau kojinytes 2023“ ir buvo apdovanotos už „Už kūrybišką komandinį dalyvavimą“.

Vilija Padimanskienė ir Artūras Čiurlionis, spalio 28 d. atšventę 20-ies metų draugystę ir gyvenimą kartu.

Justinas Markevičius be galo, be krašto myli žirgus. Dažniausiai ir matome jį su žirgais, tačiau tai toli gražu ne viskas: jo gyvenime begalė spalvų.

Kalbinu FB puslapio „Lazdijų rajono daržininkai“ administratorę, itin aktyvią daržininkę Agnę Bučionienę iš Nemajūnų kaimo. „Ūkis iš gamtos“ – taip ji pristato savo pačios užaugintą produkciją. Šįkart kalbamės apie kopūstus.

Albertas Kalašnykovas-Kuba – alytiškis, užkietėjęs žaliai-baltų Kauno krepšinio klubo „Žalgiris“ sirgalius.

Apie gyvenimą kaime, regioninės spaudos svarbą, naujus savo darbus kalbamės su Vytaru Radzevičiumi.

Prieš trejus metus lietuviškos pirties entuziastų pradėta Šeimos pirties dienos iniciatyva sėkmingai gyvuoja.

R. Jurkevičius ne vieną kartą yra viešai pripažinęs, jog labai brangina savo tėviškę, jaučia Lazdijams ypatingų sentimentų, kai tik turi nors mažiausią galimybę, visada atvyksta atostogauti į mūsų kraštą.

Jonas Raiskas – plačiai žinomas Birštono menininkas, ir ne tik gimtinėje, bet ir užsienyje. Jį gerai žino ir Noragėlių krašto žmonės, mat jis – Noragėlių žentas.

Kauno klinikoms toliau vadovaus R. Jurkevičius. Sveikiname!

94 metų Ona Matulevičienė energinga, humoro jausmo nestokojanti ir amžiaus naštos iš pažiūros nejaučianti senolė stebina guvumu ir žinių troškimu.

Apie pasirinktą profesiją, kelionę iki žinių pranešėjos kėdės, bendravimą su socialinių tinklų auditorija, astrologijos subtilybes, meilę savo gimtinei „Dzūkų žinios“ kalbasi su M. Mazaliauskaite.

Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Vaiva Malinauskienė – moteris su staigmenomis. Ji – finansininkė, bibliotekininkė, dailininkė, jau susidomėjo keramika, tad kas paneigs, jog nesulauksime jos keramikos darbų parodos?

Apie pasirinktą profesiją, kelionę iki žinių pranešėjos kėdės, bendravimą su socialinių tinklų auditorija, astrologijos subtilybes, meilę savo gimtinei „Dzūkų žinios“ kalbasi su M. Mazaliauskaite.

R. Radvilavičienė ilgai ieškojo išeičių, kaip atgaivinti seną plytinę Alytaus rajone, kol galiausiai pradėjo gaminti molio tinką. Taip pakeitusią kryptį gamyklą pavyko išgelbėti nuo grėsusio bankroto.

Kęstutis suprato, kad galimybė legaliai varžytis suteikia visai kitokį azarto jausmą, nei piktnaudžiavimas greičiu kelyje.

Lazdijų krašto žmonėms, o ypač „Dzūkų žinių“ skaitytojams labai pasisekė. Nuo šiol savaitraščio puslapiuose ir „Dzūkų žinių“ interneto portale juos konsultuos žinomas Lietuvos onkologas Audrius Dulskas, savo profesiniu meistriškumu iš mirties nagų išplėšęs gausybę mūsų tautiečių, tarp jų ir Lazdijų krašto onkologinių ligonių.

Ugnė Černiauskaitė Jau ketvirtus metus iš eilės Lazdijų rajono savivaldybė vykdo moksleivių ir studentų užimtumo didinimo programą, kurios metu darbdaviai, pateikę paraiškas,

Antrus metus į Rudaminos amatų centrą sukvieti floristai – profesionalai ir mėgėjai, išbandyti savo jėgų floristikos plenere „Kai prakvimpa žolynai”. Tiesa, nieks

Lazdijų kultūros centras ne vieną kartą įrodė, jog ne tik sugeba puikiai organizuoti lokalius renginius, bet ir puikiai įgyvendina nacionalinius kultūros projektus.

Esame įpratę klausytis istorijų apie tai, kaip Lazdijų krašte gimę ir augę žmonės išvyksta į kitus miestus ir ten suranda savo laimę.

Būdvietyje akį traukia išskirtinis reginys: Astos Kiseliauskaitės sodyboje baltais žiedais pasidabino jukos. Čia vėl sužydo jukų alėja.

Praėjusią savaitę Lazdijų krašto muziejuje vyko prieš metus Amžinybėn išėjusio žinomo mūsų krašto karikatūristo Jauniaus Augustino parodos atidarymas ir jo knygos pristatymas.