Teisėtvarka

Lazdijų rajone sustabdytas baltarusės „Chrysler“ – tapęs tikra kontrabandos slėptuve.

Darbo partijos sąrašo lyderio savivaldos rinkimuose Druskininkuose Edvino Garackevičiaus automobilyje rasta pusė kilogramo hašišo.

Dėl prekybos poveikiu įtariami du VĮ „Regitra“ Vilniaus filialo 2 vairavimo egzaminuotojai ir dar 10 asmenų: 3 tarpininkai ir 7 suinteresuoti asmenys.

Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą ir vykdydami eismo dalyvių elgesio kelyje kontrolę, gruodžio mėnesį visoje šalyje organizuoja prevencines priemones.

Praeityje ne kartą teistam vyrui skirta dešimties mėnesių laisvės atėmimo bausmė.

Vairuotojo pažymėjimas pasieniečiams iškart sukėlė įtarimų.

Raigardo slėnyje Druskininkų pasieniečiai priverstinai nutupdė iš Baltarusijos įskridusį droną, prie kurio buvo pritvirtintas pusės tūkstančio pakelių kontrabandinių cigarečių krovinys.

Europos prokuratūra, bendradarbiaudama su 14 Europos Sąjungos valstybių narių teisėsaugos institucijomis, vienu metu atliko koordinuotus proceso veiksmus, įskaitant daugiau nei 200 kratų.

Lapkričio 14 d. apie 7 valandą Putinų g., pievoje prie bendrabučių, praeivis pastebėjo kūną.

Sumuštas ir apiplėštas Rudaminos gyventojas!

Į iškvietimą vykdamas greitosios pagalbos automobilis partrenkė staiga į važiuojamąją kelio dalį išėjusį žmogų.

Trečiadienio vakarą apie 22.30 val. pareigūnams pranešta, kad Naujojoje gatvėje apvirto automobilis „Toytota Corolla Verso“.

Redakcijos duomenimis, generatorių bus sunku surasti dar ir dėl to, jog Lazdijų viešosiose vietose esančios vaizdo stebėjimo kameros jau kuris laikas neveikia.

Prašydami pakomentuoti šią situaciją, kreipėmės į Kapčiamiesčio seniūnijos seniūną Virginijų Goliką.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lazdijuose pavogtas apie 20 tūkstančių eurų kainavęs elektros generatorius.

Bendrasis pagalbos centras praneša, kad Šeštokų kaime motociklas susidūrė su automobiliu.

Penktadienį apie 9 val. ryto muitinės kriminalistai patikrino ir vienos iš transporto įmonių patalpas Lazdijuose. Čia jie aptiko įmonės vadovą, kuris iš sandėlyje buvusio vilkiko į kitą vilkiką perkrovinėjo nelegalių baltarusiškų cigarečių dėžes.

Susidūrus dviem automobiliams, į ligoninę išvežti vairuotojai.

Įtariama, kad asmuo nusišovė pats. Įvykis tiriamas.

Apeliacinis teismas UAB „Stateta“ iš Alytaus miesto savivaldybės priteisė daugiau kaip 100 tūkst. eurų žalos atlyginimą.

Eismo įvykių metu žmonės nenukentėjo.

Dėl cheminių medžiagų reakcijos prekybos centras, kuriame įsikūrusi ir Alytaus autobusų stotis, buvo uždarytas. Kol buvo vėdinamos patalpos, jas prižiūrėjo Alytaus ugniagesiai.

Kaip mes, žmonės, elgiamės miškuose, kuriuose patys ieškome ir atgaivos, ir nusiraminimo?

Lazdijų ir Alytaus policija vaikėsi dideliu greičiu nuo pareigūnų sprukusį „Mazda“ automobilį.

Du iš sulaikytųjų yra VSAT pareigūnai – Varėnos pasienio rinktinės Kapčiamiesčio užkardos vadas ir tos pačios užkardos jaunesnysis specialistas.

Kokia reali situacija dėl smurto artimoje aplinkoje, ką darome, ką galime padaryti geriau?

Vakar ryte, t. y. trečiadienį, 9 val. 36 min. Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Lazdijų rajone, Mankūnėlių kaime, susidūrė

Alius Mikelionis Kovo 11 d. Miroslave patruliavusiems policininkams pravažiuojančio „Nissan Terrano“ vairuotojas parodė nepadorų gestą. Policininkai stabdė visureigį, bet šis nestojo, prasidėjo