Dzūkų žinios

Teisėtvarka

Panaudoję specialią įrangą, Dzūkijos pasieniečiai prie valstybės sienos su Baltarusija priverstinai nutupdė droną. Bepiločiu orlaiviu iš gretimos šalies buvo atskraidinta 500 pakelių cigarečių.

A. Noselis nusiteikęs optimistiškai, jis pasirengęs kuo greičiau likviduoti gaisro padarytus nuostolius ir toliau tęsti darbą.

Anot LTSA Kelių transporto eismo įvykių tyrimų klausimų skyriaus patarėjo Jono Drungos, 2020–2022 metais miestuose dėl to, kad nedėvėjo atšvaito, žuvo 7 žmonės, kaimuose – 36. 

Kol kas nepatvirtintomis žiniomis, gaisras prasidėjo nuo virtuvės ir išplito į kitas patalpas.

Rugpjūčio 21 dieną Alytaus apskrities policijoje gautas kitas viešosios įtaigos Lazdijų kultūros centras, kurio vadovu naujai kadencijai paskirtas Arūnas Sujeta, pareiškimas.

Ugniagesių narai ežere Lazdijų rajone sekmadienio vakarą surado dingusio žvejo kūną.

Lazdijų rajone jau kelias paras ieškomas dingęs žvejys. Kaip skelbia policija ir ugniagesiai, pirmadienio vakarą, apie 18 val., Lazdijų rajone, Veisiejų seniūnijoje, Kailinių kaime,

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, rugpjūčio mėnesį šalies mastu tikrinis vairuotojų blaivumą, vykdys greičio kontrolę, tikrins dviratininkus, paspirtukininkus.

Roko renginį prie Metelio „privatizuojantis“ LKC, panašu, kad nenori vargintis nei dėl naujojo pavadinimo, nei dėl formato.

Dzūkiškas standartas: du vyrai su 36 tūkstančiais kontrabandinių cigarečių. Kapčiamiesčio ir Kabelių užkardų pasieniečiai, tarnybiniams šunims padedant, visą praėjusį savaitgalį gaudė baltarusiškų rūkalų nešikus.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai po Lazdijų rajono savivaldybėje esančios ūkinių gyvūnų laikymo vietos patikrinimo, dėl nustatytų gyvūnų gerovės pažeidimų, priėmė sprendimą konfiskuoti ūkinius gyvūnus.

Per gaisrą Lazdijų rajone penktadienį žuvo vyras.

K. Janulevičienė sakė, jog orderiai išduodami ne tik fiziniams smurtautojams, bet ir dėl psichologinio, finansinio ir kitokio smurto. Ji sakė, jog orderiai išduoti ir vyrams, ir moterims, ir jaunimui, kuris smurtavo prieš savo tėvus.

Lietuvos bankų asociacija (LBA) ragina gyventojus neprarasti budrumo – finansiniai sukčiai, bandydami išvilioti gyventojų lėšas, pastaruoju metu prisidengia Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vardu. Nusikaltėliai gyventojams siunčia suklastotus elektroninius laiškus ir trumpąsias SMS žinutes.

Asmenis, mačiusius eismo įvykį ar turinčius apie jį kitos naudingos informacijos, prašoma kuo skubiau susisiekti su pareigūnais.

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas antradienį pradėjo nakvynės namuose gyvenusio vyro paiešką.

Pirmadienį Alytuje dingo be žinios keturiolikmetė mergina, informuoja policija.

Padedant tarnybiniam vokiečių aviganiui, Kapčiamiesčio pasieniečiai sulaikė du Lazdijų rajono gyventojus, iš kurių vienas – ne pirmąkart sučiumpamas „profesionalus“ kontrabandinių cigarečių nešikas.

Pirmadienio rytą Lazdijų rajone, gyvenamajame name, gaisre žuvo žmogus.

Naktinis Kapčiamiesčio pasieniečių laimikis – dvi iš Nemuno ištrauktos automobilio padangos, „prifarširuotos“ kontrabandinėmis cigaretėmis.

Naujas teisinis reguliavimas palies ne tik medikus, bet ir kitų profesijų atstovus, pvz. mokytojus, paramedikus, kultūros ir socialinius darbuotojus.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kapčiamiesčio užkardos pareigūnai Lazdijų rajone sulaikė dar vieną baltarusiškų prekių gabentoją.

Lazdijiečiui dėl pakartotinio akcizinių prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką bei pasienio teisinį režimą reglamentuojančių teisės aktų pakartotinio pažeidimo pradėtos administracinės teisenos.

Antradienį ir trečiadienio naktį į VSAT Varėnos pasienio rinktinės pareigūnų rankas pateko keturi kontrabandinių rūkalų gabentojai ir daugiau nei 5 000 pakelių baltarusiškų cigarečių.

Raginame ir visus Jus nelikti abejingais bei prisidėti palengvinant ilgą ir sudėtingą Ugnės sveikimo kelią. Visi kartu mes galime daugiau!

Nuo liepos 1 dienos pradeda veikti apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje orderis, taip pat efektyvinama pagalba smurto artimoje aplinkoje patiriančiam ar patyrusiam asmeniui, praneša Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Varėniškiai pasieniečiai sučiupo du jaunus vyrus, gabenusius kontrabandines cigaretes – vežte ir nešte.