Dzūkų žinios

Teisėtvarka

Gyventojai gauna SMS žinutes siunčiamas „Sodros“ vardu.  Sulaukus įtartino pranešimo, svarbu nespausti jokių jame pateikiamų nuorodų.

Trečiadienio vakarą Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė 23-ejų metų vyrą, pardavinėjusį kanapes nepilnamečiams.

Kapčiamiesčio užkardos pasieniečiai iš Nemuno ištraukė rūkalų „plaustą“, o jų kolegoms iš Kabelių užkardos su įkalčiais įkliuvo Lazdijų rajono gyventojas.

Pirminiais duomenimis, viduje rastas sausio 7 dieną dingusio  vyriškio kūnas.

Pagal Vyriausybės parengtą projektą, siūloma sujungti Alytaus, Lazdijų ir Prienų teismų rūmų veiklos teritorijas, atsisakyti pastato Lazdijuose, apjungti Druskininkų ir Varėnos teismus.

Krosnoje (Lazdijų r.) sulaikytas didelis nelegalių rūkalų krovinys.

Kliento laukusi 34-erių alytiškė, savo namuose sulaukė policijos pareigūnų.

Dažniausiai rūkalų kroviniai su pritvirtintais GPS įrenginiais Baltarusijos krante nuleidžiami į Nemuną planuojant, kad srovė cigaretes atneš į Lietuvos krantą.

„Dzūkų žinios“ domėjosi, kaip bus teikiamos teisingumo paslaugos lazdijiečiams, jei reforma būtų patvirtinta.

Būdviečio seniūnijoje Bielėnų kaime A. Ramanausko-Vanago medinė skulptūra apipilta dažais ir į ją įsmeigtas kirvis.

Alytaus apylinkės teismo  pirmininkė Irmutė Kliučinskienė atvėrė duris ir pasiūlė visuomenę susipažinti su teisingumą vykdančios įstaigos kasdienybe bei parodė padangų gaisro  bylos medžiagą, kurią sudaro apie 20 tūkstančių puslapių.

Kapčiamiesčio pasienio užkardos pareigūnai prie sienos su Baltarusija aptiko kontrabandininkų nespėtą pasiimti krovinį – beveik 2 000 pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.

Sulaikytas pasieniečiams pažįstamas 26 metų Lazdijų rajono gyventojas, ne sykį įkliuvęs su baltarusiškomis cigaretėmis.

Dar kartą atkreipiame dėmesį  į vis ar įvykstančius nelaimingus atsitikimus darbe, į darbo aplinką, kad išlaikytume visus dirbančiuosius kuo ilgiau sveikus, saugius ir darbingus.

Paslaugos užsakymas elektroniniu būdu yra paprastesnis, greitesnis, nurodoma, kokius dokumentus būtina pateikti ir gyventojai gali stebėti paslaugos teikimo būseną bei matyti, kada ši paslauga bus suteikta.

Artėjant kitoms miesto šventėms, Alytaus apskrities policijos pareigūnai ne tik dalyvaus  renginiuose, bet ir toliau aktyviai naudos bei stebės situaciją iš aukščiau skraidančiu dronu.

Alytaus ugniagesiai surengė pratybas, kurių metu imitavo gaisrą daugiabutyje. Mokymams pasirinktas buvusios Alytaus tekstilės administracinis pastatas.

Šiemet 25-erių Lazdijų rajono gyventojas su baltarusiškomis cigaretėmis jis įkliūva jau penktą kartą.

Per pastaruosius mėnesius, sėkmingų operacijų metu, likviduoti trys narkotinių medžiagų „taškai“.

Lazdijų rajone pirmadienio naktį žuvo ant traukinio bėgių buvęs vyras.

Raigardo pasienio kontrolės punkte Druskininkų pasieniečiai iš Baltarusijos grįžtančių marijampoliečio ir druskininkiečio vairuotuose automobiliuose „VW Sharan“ aptiko kontrabandinių cigarečių slėptuves.

Lazdijų rajone esančiame Mikyčių kaime rastas nuskendęs vyras.

Pirminiais duomenimis, vyriškis rimtų sužalojimų nepatyrė jis išvežtas į Alytaus apskrities ligoninę.