Dzūkų žinios

Nuomonės

Būtinai reikia nuplėšti ponios Ausmos ir kitų valdžios žmonių gražbyliavimo ir suokimo kaukes ir parodyti, kaip valdžia iš tikrųjų elgiasi ir kalba, kai niekas viešai nemato ir negirdi.

Galima pasakyti, kad ką merė nori, tą ir kviečia į savo komandą, bet kam tuomet deklaruoti ir kalbėti apie begalinį ir nesibaigiantį rūpestį Lazdijų rajono žmonėmis?

Kiekvieną kartą, kai minimi partizanai, visada reikia pabrėžti, kad jeigu ne mūsų tikrųjų didvyrių pasipriešinimas sovietams, dabartinės savo nepriklausomybės nebūtume turėję.

Nevykęs prezidento aiškinimasis dėl narystės sovietų Lietuvos komunistų partijoje ir to fakto nuslėpimas kirto ir per prezidentūros populiarumą.

Visų NATO šalių piliečiai turi suvokti, kad Rusijos grėsmė nėra tik rytiniame flange – grėsmė yra ir NATO šiaurėje, vakaruose, pietuose.

Dalius Mockevičius: „Vicemero pareigos įpareigoja ir yra didelė atsakomybė. Tikiu, kad visi kartu galime padaryti daug gerų darbų mūsų krašto žmonėms."

Raseinių hipodromo renesansas reiškia nuosprendį Lazdijų hipodromui, ambicingai vadinamam Dzūkijos hipodromu.

Įdomu, kam bus patikėta generolės emocines bangas paversti logiškais sprendimais? Kam ji patikės ištikimo ginklanešio antpečius?

Bendrovė „Vilmorus“ atliko reprezentatyvią apklausą. Apklaustiesiems buvo pateiktas klausimas, už kurią partiją balsuotų rinkimuose į Seimą, jeigu rinkimai vyktų kitą sekmadienį?

Raseinių hipodromo renesansas reiškia nuosprendį Lazdijų hipodromui, ambicingai vadinamam Dzūkijos hipodromu.

Stebina abejingumas savo krašto kultūros paveldo išsaugojimui ir krašto istorijos nežinojimas.

Iš tikrųjų gyvename visuotinio materialinių gėrybių pertekliaus laikais.

Rinkimus įtikinama persvara laimėjo dabartinė merė ir dar ketveriems metams nutūpė mero kėdėje.

Gėda, labai didelė gėda yra mūsų sostinei Vilniui, kad jos nepapuošė prezidento Antano Smetonos paminklas.

Ar jie, tie idėjiniai rajono konservatoriai, juodžiausiame košmare sapnavo, kad, balsavę už savo vietinius lyderiukus, galutiniame variante gaus milicininkų partiją?

Šiandien siūlau aptarti rinkimų į Lazdijų rajono tarybą rezultatus.

Nemažoje dalyje savivaldybių merai buvo išrinkti jau pirmajame ture, o kitose – laukia įtemptas antrasis merų rinkimų turas.

Šiame kare vien tik išlaisvinti Ukrainos neužteks – tai tebus tik pusė darbo arba, kaip sakoma, programa minimum.

Kuo žurnalistinis tekstas apie Krosnos klebono mušimo akciją susijęs su savivaldybių rinkimais?

Nuo ankstyvos vaikystės išmokta lenkų kalba man padeda bendrauti su aukštos kultūros ir išsilavinusiais žmonėmis – tikrais mūsų tautos broliais lenkais.

O, tai driokstelėjo! Va čia tai rinkiminis šūvis!

Kai tikiesi pliuso, bet užsidedi eilinį riebų minusą.

Mielieji, teliko nepilnas mėnuo ir visi patrauksime prie balsadėžių ir kažkam patikėsime teisę valdyti mūsų rajoną dar ketverių metų kadencijai.

Prisimenu, manau, ir tarp jūsų tokių yra, tuos laikus, kai rajone kilo skandalas, kad kažkur Kapčiamiesčio miškuose kažkas rado maišus su rajone sovietmečiu okupacinės valstybės saugumui dirbusių lazdijiečių bylomis.

Kodėl specialistai nesiveržia dirbti į Lazdijų rajono savivaldybę, o geriausieji ją palieka?

Trečias mėnuo rajone vyksta iš pažiūros nematoma, bet labai įnirtinga kova – kas užims rugsėjį iš pareigų išverstos demokratės Ilonos Šaparauskienės kėdę.

Dvidešimt penkių mūsų išrinktųjų rankose tiesiogine prasme šiandien yra mūsų krašto ateitis ir perspektyvos.