Verslas

Pasidalinsime 5 patarimais, kaip įsirengti komfortišką šildymo sistemą namuose, atokesnėje vietovėje.

Lazdijų vanduo

Solidi piniginė kompensacija A. Cimakauskui buvo sumokėta iš „Lazdijų vandens“ sąskaitos.

Visos iniciatyvos turi ateiti iš apačios. Žmonės turi žinoti, ko jie nori, o ministerija privalo ieškoti būdų, kaip jiems padėti.

Maisto atliekų konteinerių filtrai keičiami nemokamai visuose Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro rūšiavimo centruose.

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ paruošė daugybę studentams skirtų pasiūlymų, kurie leis sutaupyti. Daugiau informacijos galite rasti internetiniame puslapyje www.tele2.lt.

Į mišrių atliekų konteinerius galima mesti tik po rūšiavimo likusias komunalines atliekas.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro technologijų parke kasdien pravažiuoja daugybė automobilių, vaikšto daug pėsčiųjų – ir darbuotojų, ir lankytojų.

Vonios spintelių pasirinkimas yra  be galo platus, tad, pasirinkti tinkamą, gerą ir kokybišką gali būti ne taip lengva, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Šiame straipsnyje pateiksime kelis patarimus, kurie turėtų palengvinti pasirinkimą. 

Tinkama tinklelio nuo uodų forma ir dydis yra būtini, nes tai turi įtakos jo efektyvumui ir efektyvumui.

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ parengė specialius pasiūlymus išmaniems įrenginiams ir planams tam, kad galėtumėte sutaupyti!

atliekų surinkimo aikštelė

Manot, kad visam rajono kraštui aplink Krosną tai išeis tik į gera, bus švariau ir gražiau?

UAB „Perlas Energija“ ketvirtadienį pranešė stabdanti veiklą

Vienkartinės sauskelnės yra neperdirbamos ir nesuyrančios, todėl panaudotos jos keliauja į mišrių atliekų konteinerius, o iš jų – į deginimo įrenginius ar sąvartyną.

Skaitydami sužinosite, kur galite įsigyti kokybiškų kanceliarinių reikmenų gera kaina. 

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jogurto, užtepėlių ir kitų maisto produktų, skardinės ir buteliai… Kur

„Pildyk“ savo klientams siūlo pasinaudoti išskirtine galimybe ir įsigyti riboto leidimo belaides ausines.

Karolis Babeckas

K. Babeckas sakė, jog komunalinių paslaugų sritis jam yra puikiai žinoma, nes, dirbdamas Kalvarijos savivaldybėje, jis kuravo šią sritį ir yra įsigilinęs į ją.

Didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės Lazdijų rūšiavimo centre esančiame daiktų mainų punkte „Mainukas” slypi neįkainojamos vertybės.

Simniškis Rimantas Revuta vieniems geriau pažįstamas kaip užkietėjęs prekybininkas, kitiems – kaip šokėjas.

Ateities smart tv rinks dar daugiau naudotojo duomenų ir užtikrins geriausią našumą.

Nesvarbu, ar parduodate namuose keptus produktus, pvz., sausainius, ar konservuotus maisto produktus, tokius kaip padažas ir uogienė, turite žinoti, kaip tinkamai turi

Pasinaudokite „Tele2“ pasiūlymu ir pradžiuginkite bičiulį ar šeimos narį išmaniuoju laikrodžiu.

Rūšiavimo atmintinės ukrainiečių kalba bus skelbiamos svetainėje www.aratc.lt. Nedideliu tiražu atspausdintų atmintinių bus galima rasti pakartotinio daiktų naudojimo centre „TikoTiks“, į kurį dažnai užsuka mūsų regione įsikūrę ukrainiečiai, jas dalins ARATC konteinerių aikštelių priežiūros specialistai. Dėl atmintinių ukrainiečių kalba galima kreiptis ir elektroniniu paštu info@alytausratc.lt.

Medinės lubos – tai šimtmečius atlaikiusi, konkurentų neturinti klasika.

Jeigu konteinerių tuštinimo dieną konteineris į nurodytas vietas neišstumiamas, atliekos surenkamos kitą, pagal paslaugų teikimo grafiką nustatytą konteinerių tuštinimo dieną.

Susidomėjęs programavimu ir technologijomis, Tadas pasuko į telekomunikacijų sritį ir įsidarbino „Tele2“ salone Kaune. Kaip jis pats pasakoja, galimybė pirmam išbandyti naujausius įrenginius ir bendrauti su daugybe skirtingų žmonių padėjo kopti karjeros laiptais įmonės viduje.