Dzūkų žinios

Verslas

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras ragina kiekvieną asmeniškai prisidėti prie atliekų mažinimo – atsisakyti spausdintų mokėjimo pranešimų ir naudoti daugkartinius maišelius sveriamiems produktams.

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ visoms Lietuvos mokykloms, besinaudojančioms operatoriaus interneto paslaugomis, dovanoja nemokamą interneto apsaugos paslaugą.

„Telia“ ekspertai perspėja jokiu būdu neužkibti ant šio aferistų kabliuko ir pasakoja, ką daryti gavus tokio tipo SMS pranešimą.

Šiais metais kalėdinė paramos akcija „Gerumo žvaigždė“ ir jos metu surinktos lėšos bus skirtos Butrimonių vaikų dienos centrui.

Skatindama skolinimo aplinką, kurioje vyrauja skaidrumas, sąžiningumas ir nuoširdus rūpinimasis paskolos gavėjo gerove, Lietuva užtikrina, kad jos finansinis augimas būtų tvirtas ir teisingas.

AB „Kauno grūdai“ pasirašė 17 mln. Eur vertės sutartį su AB „Panevėžio statybos trestas“ dėl naujo gamybinio padalinio Alytuje statybos.

Seni ratlankiai gali virsti nauja krosnele kariaujančiai Ukrainai – jeigu jų turite, atvežkite! Ratlankiai krosnelėms gaminti renkami visuose Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro rūšiavimo centruose (didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse).

Siūlome neatidėlioti visko pavasariui ir žemę kompostu patręšti rudenį.

Siūlome neatidėlioti visko pavasariui ir žemę kompostu patręšti rudenį.

Lietuvos pašto „reformos“, kuri labiau primena eilinės, pelningai veikusios valstybinės įmonės, nustekenimą estafetę sėkmingai perėmė dabartiniai šalies valdantieji – konservatoriai, liberalai ir laisviečiai.

Koks derlius užaugo jos daržuose, kai gamta šiemet ne juokais šėlo: pavasarį – šalnos, paskui – sausra?

Siekiama atgaivinti laivybą Nemuno upėje ir paskatinti verslą teikti paslaugas, kai didžiausia Lietuvos upe nuo Kauno iki Druskininkų galės plaukti laivai.

Jūsų nuomonė mums svarbi!

Kompanijai UAB „Dzūkų žinios“ laikraščių leidyba – pagrindinė veikla, kuri geriausiai matoma jūsų akims. Tačiau jei sekate šią paskyrą, nedvejojame, skaitote mūsų

Kiekvienas atliekų turėtojas privalo naudotis jam priskirtu konteineriu.

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ prieš pat mokslo metus parengė specialius pasiūlymus įvairiausiems mokslui bei laisvalaikiui praversiantiems išmaniesiems įrenginiams.

Pasigilinkime į nešiojamų kompiuterių remonto pasaulį ir pažiūrėkime, kurių dalių remontas gali kainuoti daug.

Kompostuoti namuose galima tik pagal aplinkosauginius reikalavimus tinkamas biologines atliekas.

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ iki metų galo pratęsia specialius tarifus ir toliau kompensuoja patirtas tarptinklinio ryšio išlaidas į Ukrainą su misija vykstantiems žmonėms ir organizacijoms.

R. Radvilavičienė ilgai ieškojo išeičių, kaip atgaivinti seną plytinę Alytaus rajone, kol galiausiai pradėjo gaminti molio tinką. Taip pakeitusią kryptį gamyklą pavyko išgelbėti nuo grėsusio bankroto.

Naujais fontanais, jaukiomis poilsio zonomis, išpuoselėtais parkais, šiuolaikiškomis žaidimų aikštelėmis pasipuošę miestai ir miesteliai, sutvarkyti bei įrengti nauji vandentvarkos tinklai, tiesiami ir

Ugnė Černiauskaitė Jau ketvirtus metus iš eilės Lazdijų rajono savivaldybė vykdo moksleivių ir studentų užimtumo didinimo programą, kurios metu darbdaviai, pateikę paraiškas,

Artėjantys mokslo metai primena iš anksto pasirūpinti nebrangiu, bet kokybišku mobiliuoju ryšiu tiek mokymuisi ar darbui, tiek laisvalaikiui. Dabar – pats geriausias

Restorano „777” šeimininkas Arūnas Noselis neslepia, kad svečiai, atvykę pavalgyti į restoraną, pirmiausia vis tik skuba ne maisto užsisakyti, o pasigrožėti gražuolėmis alpakomis. Konkurentės?

Ar žinojote, kad „Tele2“ salonuose galite ne tik pasikonsultuoti visais rūpimais klausimais, bet ir pasinaudoti kitomis įrenginių priežiūros paslaugomis?

Primename svarbiausius maisto ir virtuvės atliekų rūšiavimo principus.