Dzūkų žinios

Verslas

Aida Lumbytė, „Tele2“ produkto vadovė, sako, kad atnaujinti „Mobile ID“ nėra sudėtinga.

Atlyginimų dydžiu Alytaus mieste lyderiaujanti įmonė „Irseva“ sėkmingai dirba jau 20 metų.

Kokia šiuo metu yra būstų paklausos ir pasiūlos situacija, kaip keitėsi pirkėjų elgsena ir kada išauš parankus metas įsigyti nuosavą gyvenamąją vietą?

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, organizuodamas konkursus dėl pakuočių atliekų surinkimo ir vežimo Alytaus miesto ir Birštono savivaldybėse, pažeidimų nepadarė.

Pateikiame 5 operacinės sistemos iOS privalumus, dėl kurių ji yra tokia mėgstama pasaulyje.

Vienas iš svarbiausių vaidmenų šioje šventėje tenka krikšto tėvams, tad, žinoma, ir dovana turėtų būti ypatinga.

Gyventojai, norintys toliau saugiai tvirtinti savo tapatybę internete ar pasirašinėti dokumentus šia kvalifikuoto elektroninio parašo priemone, turėtų suskubti ją atsinaujinti.

Mokėjimo pranešimai dedami tik į tvarkingas, rakinamas ir laiškininkams pasiekiamas pašto dėžutes.

Gegužės 25 dieną Lietuvoje jau ketvirtą kartą vyksta DUOday – diena, kai įmonės bei organizacijos visame pasaulyje kviečia žmones su negalia išbandyti naujas profesijas bei darbo roles. Šiais metais iniciatyva vyksta Alytuje ir dar 18 Lietuvos miestų.

Aplinkos projektų valdymo agentūra primena, jog liko mažiau nei dvi savaitės planuojantiems pateikti paraiškas daugiabučiams atnaujinti pagal praėjusių metų gruodžio mėn. skelbtą kvietimą.

Kelininkai Santaikos gatvėje tęsia darbus ir juos žada baigti 2024 metais, o po to grįš į Ulonų gatvę ir sutvarkys atkarpą nuo Varėnos g. iki miesto riboženklio.

Geniorojus ir vėl sulaukė mielų svečių! Gian Luca Demarco prisipažino, kad tiesiog dievina Geniorojaus smidrai O ar patiko lietuviškas kaimas nuostabiajai Luca mamai? Laukite laidos anonso

„Tele2“ išmėgino 5G ryšio galimybes ir užfiksavo mobilaus interneto greičio rekordą savo tinkle.

Deja, ne visi paiso, kad panaudotos baterijos ar akumuliatoriai – atskira atliekų rūšis.

Fotoreportažą iš UAB „Pepco Lithuania“ parduotuvės atidarymo Lazdijuose.

Ūkininkas pataria, kaip išsirinkti skaniausias uogas, kiek ir kaip laikyti natūraliai užaugintas braškes.

Tvarkydami savo artimųjų kapus, kiekvienas pasirūpinkime ir tvarka prie kapinių.

Saulės elektrines Lietuvoje naujai statyti arba išplėsti jų pajėgumus nori vis daugiau šalies gyventojų.

Apie šiuolaikines vestuvių tradicijas, besikeičiančias šios šventės madas, neįprastus jaunavedžių pageidavimus kalbamės su Rasa Remeškevičiene.

Ekspertai įvardija keletą šeimose dažniausiai pasitaikančių elgesio su pinigais pavyzdžių, kokią įtaką jie turi mūsų finansiniams sprendimams bei kaip šiuos įpročius galime pakeisti.

Dar kartą atkreipiame dėmesį  į vis ar įvykstančius nelaimingus atsitikimus darbe, į darbo aplinką, kad išlaikytume visus dirbančiuosius kuo ilgiau sveikus, saugius ir darbingus.

Sraigių rinkimo sezonas jau prasidėjo. Šiųmetis pavasaris itin palankus sraigėms: jų kaip niekad daug.

Specialistai įvardija priežastis, kodėl neturėtume elektronikos atliekų mesti į po rūšiavimo likusioms buitinėms atliekoms ar kitokioms atliekoms skirtus konteinerius.

Nors kai kas galvoja, kad vestuvių planuotojai dirba Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, tačiau, pasirodo, šios srities profesionalų yra ir Dzūkijoje.