Dzūkų žinios

Kita

2024 m. kovo 22–29 dienomis Kapčiamiesčio Emilijos Pleterytės mokykloje ir Kučiūnų pagrindinėje mokykloje bei jų teritorijose organizuos bataliono pratybas.

Gali būti, jog jau šią vasarą į Lietuvą Lazdijų rajone įvažiavę užsienio svečiai galės džiaugtis puikiais keliais, o lietuviams nebebus gėda dėl nevykusių mūsų pasienio kelių.

Finansų ministerijos valdomoje svetainėje Lietuvosfinansai.lt pateikiamas savivaldybių gyvenimo kokybės indeksas (GKI) papildytas 2022 m. duomenimis.

Įvertinusi nuosekliai didėjantį kvalifikuotos darbo jėgos poreikį ir pakitusius klientų perkvalifikavimo procesus, Užimtumo tarnyba šiais metais atidarys 14 regioninių karjeros centrų. Pirmasis jų šiandien oficialiai pradėjo veiklą Alytuje.

Praėjus visuotinei euforijai, pradėjo lįsti savivaldybės vadovų neatlikti darbai. Senoji stotis buvo nugriauta, tačiau laikinoji stotis nebuvo paruošta. Buvo nuspręsta, kad autobusų stotį laikinai atstos miesto autobusų stotelė prie Užimtumo tarnybos.

Piligriminė kelionė į Maltą – tobula išeitis, nes ji – piligriminė, pažintinė, pramoginė, poilsinė.

Šiame straipsnyje pasirinkome daugiau papasakoti apie stalčių bėgelius.

Apie Lazdijų rajono kelių būklę, savivaldybės vaidmenį juos prižiūrint, galimus sprendinius kalbamės su Lazdijų rajono savivaldybės tarybos Kaimo reikalų ir aplinkos apsaugos komiteto pirmininku Deivydu Palačioniu.

Šiame straipsnyje norime daugiau papasakoti apie sandarumo testą, nes toks dalykas gali būti naudingas kiekvienam, todėl reikia žinoti jo naudas, nes gali būti ir taip, kad jis nebus toks ir gal be šio testo galima apsieiti.

Eismo Lazdijų Vilties gatvėje ženklinimas.

Gimnazijos direktorė Zita Ščerbetkienė pasakojo, jog šią akciją inicijavo keletas gimnazijos pedagogų.

Sausis – puikus laikas sodinti kai kurias daržoves, taip pat gėles, kurios atšilus balkonus išpuoš žiedais.

Ne visi žinome, kaip ištaisyti kadastre padarytas klaidas.

Kokie yra kiti elektrinio paspirtuko naudojimo privalumai ir kokiose srityse jį galima naudoti.

Prieš daugelį metų kvepalų rinka pajuto vartotojų paklausą vertingiems kvepalų prekių ženklams, sukurtiems su aistra ir aukščiausios kokybės.

Primename, kad pelenus reikia mesti į mišrių atliekų konteinerius.

Lazdijuose – istorinis įvykis – neliko gėdą Lazdijams dariusios autobusų stoties.

Iš kur atsirado šis pavadinimas? Kodėl Niu Yorkas vadinamas Didžiuoju Obuoliu?

Norime Jums pristatyti straipsnius, kurie sulaukė didžiausio Jūsų susidomėjimo ir komentarų bei įvairių internetinių jaustukų.

Viskas, ką reikia žinoti apie BMW ar kito plug-in hibrido vairavimą.

Alytaus regiono plėtros taryba patvirtino regioninį atliekų prevencijos ir tvarkymo 2021–2027 m. planą.

Pirma valanda parkavimo nieko nekainuoja.

Krepšelių vidurkis mažėja, bet patys pigiausi Maxima ir Lidl krepšeliai net auga, palyginus su rugsėju.

Žemės mokestį sumokėti reikia iki lapkričio 15 d.

Manoma, jog filmai šeimai turi būti vienodai įdomūs visiems jos nariams. Ir tokia nuomonė tikrai yra svari ir neginčytina.

Nesvarbu, ar esate jūreivystės entuziastas, ar tiesiog raminančiose jūros bangose randate atgaivą ir paguodą, šie šeši interjero akcentai nukels jus į pajūrį kaskart būnant namuose.

Prasidėjus šaltajam sezonui, dažnas vos spėjo po vasaros sugrįžti į įprastą miego ritmą, o netrukus jį vėl teks koreguoti – paskutinį spalio sekmadienį laikrodį suksime atgal.

Savaitgalį vykusioje „Maisto banko“ akcijoje Lietuvos žmonės paaukojo 244 993 vienetų maisto produktų, kurių vertė daugiau nei 368 tūkstančiai eurų.

Šiame straipsnyje https://www.avkparts.lt specialistai vairuotojams primins apie darbus, kuriuos yra verta atlikti savo automobiliui prasidėjus rudens sezonui.

Savivaldybės naujienos trumpai

Apie šią išvyką, jos tikslus ir rezultatus kalbamės su D. Palačioniu.

Iki rugsėjo pirmosios  Kepyklos ir Sudvajų gatvėje žadama įrengti žiedinę sankryžą.