Dzūkų žinios

Kita

Savivaldybės naujienos trumpai

Apie šią išvyką, jos tikslus ir rezultatus kalbamės su D. Palačioniu.

Iki rugsėjo pirmosios  Kepyklos ir Sudvajų gatvėje žadama įrengti žiedinę sankryžą.

Ši sala pasižymi unikaliu gamtos grožiu, įdomia istorija ir žavingais vietiniais miesteliais bei kaimeliais. Tad, jei dar nežinote, kur šį pavasarį ar vasarą galėtumėte nukeliauti, nieko nelaukite ir įsigykite bilietus į Fuerteventūrą!

Pateikiame 5 operacinės sistemos iOS privalumus, dėl kurių ji yra tokia mėgstama pasaulyje.

Paradoksalu, tačiau jaunimas renkasi suvirintojo, bet ne šaltkalvio profesiją, nors šaltkalvio profesija yra platesnė turinio prasme.

Vienas iš svarbiausių vaidmenų šioje šventėje tenka krikšto tėvams, tad, žinoma, ir dovana turėtų būti ypatinga.

Deja, ne visi paiso, kad panaudotos baterijos ar akumuliatoriai – atskira atliekų rūšis.

Pasakojimais apie praėjusius laikus žavėjęsis nuo vaikystės, šiandien Gediminas Dubonikas padeda kitiems atrasti savo giminės istoriją.

Nuo šių metų liepos 1-osios įsigalios ne kartą atidėtas reikalavimas vairuotojams automobiliuose turėti naujos komplektacijos pirmosios pagalbos rinkinius.

Alytaus mieste nėra nei vienos gatvės, kurioje būtų galima važiuoti greičiau nei 50 km/h.

Rekomenduoja pralaidumą gerinti įrengiant papildomą žalios spalvos šviesoforo sekciją, bet trys iš keturių šviesoforų seni ir nepalaiko žalios sekcijos funkcijos.

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis kepuraitę kūdikiui?

Tarp Lazdijų rajono tikinčiųjų pasigirdo kalbų, neva V. Smulskis ketina atsisakyti Krosnos parapijos klebono pareigų ir užsiimti sielovada Šeštokų ir Mindaugų parapijose.

Aviacijos sektorius pandemijos laikotarpiu patyrė beprecedentį sulėtėjimą. Jis privertė daugybę specialistų išeiti į pensiją ar persikvalifikuoti. Dabar, kai gyvenimas vėl grįžo į

Šiltuoju sezonu dominuoja šiltos, šviesios spalvos, todėl plaukų šviesinimas – puikus pasirinkimas.