Dzūkų žinios

Tvarūs Lazdijai

Pirmadienis, 2023-09-18 06:00 „Moteris” (169) (Woman (Kadin)). N-7. 2017 m. Telenovelė. Turkija. Vaid.: Caner Cindoruk, Feyyaz Duman, Ozge Ozpirinçci, Seray Kaya.07:00 „Šeimyninės

Kiekvienas atliekų turėtojas privalo naudotis jam priskirtu konteineriu.

Kompostuoti namuose galima tik pagal aplinkosauginius reikalavimus tinkamas biologines atliekas.

Antrus metus į Rudaminos amatų centrą sukvieti floristai – profesionalai ir mėgėjai, išbandyti savo jėgų floristikos plenere „Kai prakvimpa žolynai”. Tiesa, nieks

Gyventojams jau išsiųsti pranešimai, kurių tikslas – priminti apie kiekvieno atliekų turėtojo pareigą laikytis atliekų tvarkymo taisyklių ir naudotis maisto atliekų konteineriais bei rūšiuoti maisto atliekas.

Primename svarbiausius maisto ir virtuvės atliekų rūšiavimo principus.

Maisto atliekų konteinerių ištuštinimui neištraukiantiems gyventojams bus išsiųsti pranešimai dėl atsakomybės už atliekų nerūšiavimą.

Nuo šiol į mišrių atliekų konteinerius Alytaus regione pateks daug mažiau sauskelnių, nes jos pradedamos rinkti atskirai.

Tvarkydami savo artimųjų kapus, kiekvienas pasirūpinkime ir tvarka prie kapinių.

Kompostas – pigios bei vertingos trąšos, kurios pavasarį reikia ir daržams, ir sodams, ir gėlynams.

Tiek žaliosios, tiek visos kitos atliekos, kurių negalima mesti į komunalinių atliekų konteinerius, rūšiavimo centruose iš gyventojų priimamos nemokamai.

Seirijų gyventojai jau turi galimybę rūšiuoti maisto atliekas.

Lazdijų rajono savivaldybės Lazdijų ir Veisiejų miestų daugiabučių namų gyventojams pradedami dalinti kibirėliai, skirti maisto ir virtuvės atliekoms surinkti.