Dzūkų žinios

Sveikata

Cosrx: populiariausi produktai ir jų nauda

Gydytojo psichiatro Vladimiro Bobrovo iš Lazdijų darbo stažas – 50 metų. Šiuo metu specialistą, kuriam 76-eri, surasti galima net trijose darbovietėse.

Apie vykstantį naujos įstaigos kūrimo procesą, būsimąsias naudas kalbamės su Lazdijų ligoninės laikinuoju vadovu Vladimiru Jelisejevu.

Daiva Kudzmanienė, Šventežerio kepyklėlės „Saldus amatas“ šeimininkė, kaipsyk laiku susizgribo, apie tai jau pagalvojo ir pasiūlė savo klientėms sveikesnį gardėsį. Tiesa, galvojo ne tik apie sulieknėti svajojančias moteris, bet ir apie sveikatos problemų turinčius žmones.

Kviečiame jungtis į paramos ratą išsiunčiant palaikymo žinutę ar skambinant POLA trumpuoju Nr. 1408 (skambučio kaina 5 Eur) arba www.pola.lt/parama/ ir atvykstant sekmadienį stebėti žiemos maudynių.

Jau šį sekmadienį, sausio 29 dieną Etaplius.lt portale bei socialiniuose tinkluose pasirodys pirmoji „Sveikesnis per 60 dienų“ laida. Nepraleiskite ir prisijunkite prie iššūkio palaikydami Domantą.

Sausio 15–21 dienomis sergamumo gripu, ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) ir COVID-19 liga rodiklis Lietuvoje padidėjo

Nauji sistemos funkcionalumai atsirado po to, kai vieną didžiausių ir svarbiausių šalyje informacinių sistemų E. sveikatą tvarkantis Registrų centras įdiegė IPR IS patobulinimus.

Žiemos virusais vadinamos rotavirusinė ir norovirusinė infekcijos tapo gana dažnu šių dienų palydovu.

Neseniai organizacija „Onkologinė savigalba Lazdijuose“ paminėjo savo veiklos šešerių metų sukaktį.

Vaistinių tinklo „Camelia“ vaistininkas Deimantas Auškalnis sako, kad dažnas žmogus yra linkęs galvos skausmo nevertinti kaip įspėjamojo organizmo signalo.

Kineziterapija siūlo iš tiesų labai daug sprendimų, kurie gali pagerinti jūsų sveikatą arba padėti palaikyti normalią sveikatos būklę, todėl kviečiame apie tai sužinoti daugiau.

Sergamumas gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) praėjusią savaitę augo, nuo gripo mirė du žmonės, pirmadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Vis daugiau Lietuvos gyventojų pasinaudoja galimybe nemokamai pasiekti gydymo įstaigas.

Šiandien Alytuje lankėsi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Veido serumai tampa neįkainojama priemone, nes suteikia odai tai, ko jai reikia, kad veidas atrodytų spindinčiai gražiai.

Apie sprendimą dirbti Kalvarijoje, laukiančius iššūkius ir ateities planus „Dzūkų žinios“ kalbasi su A. Dainauskiene.

Nacionalinio vėžio instituto gydytojas onkologas A. Dulskas atsako į „Dzūkų žinių“ skaitytojų klausimus.

Startavus trims bandomojo pacientų pavėžėjimo paslaugos projekto etapams, skaičiuojama, kad kas savaitę paslauga pasinaudoja apie 300 pacientų, skelbia Sveikatos apsaugos ministerija.

Klausimus gydytojui pateikite „Dzūkų žinių“ elektroniniu paštu dzukuzinios@gmail.com.

Klausimus gydytojui pateikite „Dzūkų žinių“ elektroniniu paštu dzukuzinios@gmail.com.

Klausimus gydytojui pateikite „Dzūkų žinių“ elektroniniu paštu dzukuzinios@gmail.com.

Nuo sausio 1dienos bus visiškai kompensuojama daugiau antibiotikų, tarp jų ir skiriami ūminėms kvėpavimo ligoms gydyti.

Pastaruoju metu keičiantis medicininės reabilitacijos skyrimo tvarkai, pacientams nelengva susigaudyti kur, kada ir į ką reikia kreiptis, norint gauti reabilitacijos paslaugas.

Nuo lapkričio šlapimo takų akmenligės operacijos lazeriniu būdu pacientams atliekamos ir Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje – gyventojams nebereikės vykti į didmiesčių gydymo įstaigas.

Kviečiame skaitytojus klausimus gydytojui pateikti „Dzūkų žinių“ elektroniniu paštu dzukuzinios@gmail.com.

„Eurovaistinės“ vaistininkė Jovita Aleknienė pastebi, kad apie vitaminą D vis dar sklando nemažai mitų, kuriuos lydi vitamino vartojimo klaidos, galinčios turėti neigiamų pasekmių sveikatai.