Dzūkų žinios

Lazdijų rajono savivaldybės atvirosiose 2023/24 m. krepšinio pirmenybėse triumfavo KK Lazdijai

Dalintis:

Baigėsi Lazdijų rajono savivaldybės atvirosios 2023/24 m. krepšinio pirmenybės, kuriose triumfavo KK Lazdijai, kurie finale 75:73 įveikė praėjusių metų nugalėtojus KK Mūsų komanda. Į pergalę čempionus vedė Dovydas Zdančius pelnęs 30 taškų, Šarūnas Labenskas 19 taškų, Emilijus Pakutka 11 taškų. KK Mūsų komandai Laimonas Juškauskas sumetė 36 taškus, Marijonas Žukauskas 22 taškus.

Kovoje dėl bronzos Punskas 68:63 palaužė Kapčiamiesčio pasipriešinimą. Punskiečių gretose Ernestas Baranauskas įmetė 22, Dovydas Nometka 14, Robertas Zdanys 11 taškų. Pralaimėjusiems Matas Osinskis pelnė 31, Martynas Jančiulis 15 taškų.

Prieš lemiamas kovas vyko komandinis tritaškių konkursas, kuriame nugalėjo Lazdijų sporto centro komandos duetas Lukas Šlekys ir Aistėjus Čerkauskas.

Naudingiausiais komandų žaidėjais pripažinti:

Laimonas Juškauskas – KK Mūsų komanda

Šarūnas Labenskas – KK Lazdijai

Ernestas Baranauskas – Punskas

Eligijus Janulevičius – Lazdijų SC

Gytis Stankevičius – Inrim Pinčiuko baidarės

Simas Tamkevičius – BC Lions LMGG

Matas Osinskis – Kapčiamiestis

Naudingiausiu finalo MVP žaidėju pripažintas Dovydas Zdančius – KK Lazdijai

Krepšinio pirmenybių vyr. teisėjas Ričardas Čepononis.

Dėkojame visoms komandoms ir jų fanams už aktyvų dalyvavimą krepšinio pirmenybėse, linkime visiems žaidėjams gero poilsio ir atsistatymo. Lauksime visų komandų sugrįžtant rudenį ir vėl startuoti pirmenybėse!

Lazdijų sporto centro informacija

Dalintis:

Rašyti komentarą

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite: