Dzūkų žinios

Žiema diktuoja savo sąlygas: jei konteineriai neištuštinti, atliekas rinkite į maišus

Dalintis:

Pastarosiomis dienomis užsnigtais ir dar ne visur nuvalytais žiemos keliais atliekų vežėjams nepavyksta pasiekti kai kurių nutolusių, miškingose vietovėse esančių sodybų ir laiku ištuštinti atliekų konteinerius.

Dėl to gali būti nukrypimų nuo nustatyto grafiko, tačiau visi konteineriai bus ištuštinti, kai bus galima prie jų privažiuoti arba kito grafike numatyto apvažiavimo metu. Konteinerius prašome laikyti ištrauktus ištuštinimui, o jiems prisipildžius atliekas rinkti į maišus.

Skirtinų rūšių atliekas reikia rinkti į atskirus maišus ir juos dėti prie atitinkamų konteinerių: maišus su mišriomis atliekomis prie mišrių atliekų konteinerio, su pakuotėmis – prie pakuočių, su stiklo – prie stiklo.

Lazdijų rajone kurių nutolusių sodybų mišrių ir maisto atliekų konteineriai šią savaitę nebuvo ištuštinti dėl autoįvykio, kurio metu buvo apgadintas atliekas surenkantis automobilis. Konteineriai bus ištuštinti sausio paskutinę savaitę.

Primename, kad žiemą itin svarbu laikyti uždengtus konteinerius, kad į juos nepatektų sniegas, lietus ir sušlapusios atliekos nesuledėtų.

Prišalus atliekoms konteinerį reikia palaikyti šildomoje patalpoje arba palaukti, kol atšils – nereikia bandyti pašalinti prišalusių atliekų, daužant konteinerį, nes kyla grėsmė jį sulaužyti.

Žiemos nesklandumai – laikini. Būkime kantrūs ir atsakingai rūšiuokime.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.

Dalintis:

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite: