Dzūkų žinios

Lazdijų informacinis portalas, naujienos

Politika

„Vyturėlio“ vaikų tėveliams — nauja aikštelė ir pėsčiųjų takas

Lazdijų darželio-mokyklos „Vyturėlis“ ugdytinių tėveliai, įstaigos darbuotojai ir svečiai jau gali saugiai naudotis neseniai sutvarkyta automobilių stovėjimo aikštele ir įrengtu pėsčiųjų taku.
Nusidėvėjusi ir nebetinkama naudoti automobilių stovėjimo aikštelės bei pėsčiųjų tako, vedančio iki įėjimo į pastatą, danga buvo pakeista, o darbai kainavo 31 327 Eur. Lėšos įgyvendinti šiuos darbus buvo skirtos iš Lazdijų rajono savivaldybės administracijos biudžeto. Naujojoje aikštelėje galima pastatyti daugiau kaip 20 automobilių, taip išspręsta automobilių statymo problema, sutvarkyta mokyklos aplinka, moksleiviai bei jų tėveliai, mokytojai galės jaustis saugiau. Naujoje tvarkingoje automobilių stovėjimo aikštelėje bus lengviau pastebėti mažuosius, kurie neretai išsiblaškę skuba į darželį ar mokyklą.
Šiuo metu Lazdijų darželyje-mokykloje „Vyturėlis“ tai ne vienintelė džiugi žinia. Siekiant rajono vaikus ugdyti modernioje aplinkoje taip pat įgyvendinamas projektas „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų Lazdijų rajono savivaldybėje modernizavimas“. Dabar net trys ikimokyklinio / priešmokyklinio ugdymo grupės modernizuojamos Lazdijų mokykloje-darželyje „Vyturėlis“. Įgyvendinus projektą bus suremontuotos ugdymui skirtos erdvės, įsigyti baldai bei ugdymui reikalinga moderni įranga, moksleiviai bus aprūpinami priemonėmis, kurios skatins vaikų kūrybiškumą ir savireguliaciją.

Lazdijų r. sav. inf.

%d bloggers like this: