Dzūkų žinios

Girtas akmenimis atakavo draugo namo langus

Dalintis:

Alytaus apylinkės teismo Lazdijų rūmų teisėjai išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje svetimo turto sugadinimu buvo kaltinamas L. V.
L. V. į policijos komisariato pareigūnų akiratį pateko šių metų liepos 4 dieną, kai būdamas neblaivus iškūlė draugo gyvenamojo namo keturių langų stiklus.
Apklausiamas pareigūnų L. V. savo kaltę pripažino visiškai. Paaiškino, kad tą dieną iš Lazdijų grįžo į Veisiejus, draugas pasiūlė išgerti alaus ir jis sutiko. Nuėjo į draugo namus, kur šis gyvena su mama, išgėrė alaus ir degtinės. Apie 1 valandą nakties vyriškis išėjo į kiemą, o kai grįžo atgal į virtuvę, draugas liepė išeiti iš jo namų. Iš pažįstamo buvo pasiskolinęs 13 eurų degtinei, todėl paklausė draugo, kada tuos pinigus grąžins. Šis atsakė, kad nieko negrąžins, ir išstūmė jį per duris į kiemą. Būdamas stipriai neblaivus L. V. dėl to labai supyko. Eidamas pamatė prie kaimyno tvoros krūvą akmenų. Paėmė vieną akmenį į vieną ranką, kitą į kitą ranką ir metė į langą. Jam atrodo, kad abu akmenis metė į virtuvės langą. Pataikė, nes stiklai išdužo, buvo stiprus garsas. Po to vėl atsinešė akmenų ir vėl metė į langą. Iš viso išdaužė keturis langus, vyriškio manymu, buvusius su dvigubais stiklais, pirmame aukšte ir vieną langą antrame aukšte bei verandos durų stiklą. Langus išdaužė, nes buvo girtas ir susinervinęs. Kai į langus mėtė akmenis, nei draugo, nei jo mamos nematė, jie jam nieko nesakė. Po to einantį link namų sustabdė policijos pareigūnai. Kaltinamasis sutinka, kad stiklai galėję kainuoti 172,80 euro. Žalą atlygino, davė L. B. 200 eurų, jos atsiprašė. Vyras niekur nedirba, gyvena su močiute jai priklausančiame name, močiutė jį ir išlaiko, mama iš Vokietijos atsiunčia pinigų.
Apklausta tuo metu namuose buvusi L. B. patvirtino, kad ji su sūnumi gyvena dukrai priklausančiame name, kur ir vyko išgertuvės. Vidurnaktį ji pasakė L. V., kad jau vėlu ir šis eitų namo. Svečias buvo nepatenkintas, nenorėjo išeiti, sūnus jį palydėjo iki kiemo ir liepė keliauti. Išjungę šviesą žiūrėjo, ar L. V. išėjo iš kiemo, bet pamatė jį vaikštantį aplink namą. Jis paėmė obuolį ir metė į langą, po to pradėjo mėtyti į langus akmenis. Vienas akmuo nukrito moteriai prie kojų. Išsigandusi su sūnumi pabėgo į vonią, prieš tai jau buvo iškvietusi policiją. Išgirdusi, kad antrame aukšte išdužo stiklas, užlipusi pamatė, kad išdaužtas kambario lango stiklas. Pamačiusi gatvėje stovintį policijos automobilį, su sūnumi išėjo į lauką. L. V. akmenimis išdaužė, kaip ir minėta, pirmo aukšto trijų langų stiklus, tie langai buvo dviejų stiklų, išdaužė abu. Be to, išdaužė verandos durų stiklą ir langą, kuris buvo grublėto stiklo. Be to, išdaužė antro aukšto langą ir virtuvės langą. Moteriai padaryta maždaug 200 eurų žala, kurią L. V. atlygino, atvežė 200 eurų.
L.V. akmenimis namus atakavo tikrai smarkiai, nes policijos pareigūnai, apžiūrėję išmuštus dvigubus langų stiklus, verandoje bei kambariuose rado daug akmenų.
Ištyręs šią baudžiamąją bylą, teismas konstatavo, kad L. V. tyčia sugadino nedidelės vertės svetimą turtą, tačiau atsižvelgė į tai, kad kaltinamasis prisipažino padaręs nusikaltimą, nėra teistas, galiojančių administracinių nuobaudų neturi, seniūnija dėl jo elgesio nusiskundimų nėra gavusi.
Teismas L. V. paskyrė 4 mėnesius viešųjų darbų įpareigojant neatlygintinai dirbti po 20 valandų per mėnesį, iš viso 80 valandų, visuomenės labui.

Terasos stiklinimas.

Dalintis:

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite: