Motiną numetęs ant žemės sulaukė atpildo

Alytaus apylinkės teismo Lazdijų rūmų teisėjai išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje A. R. buvo kaltinamas nesunkiu sveikatos sutrikdymu.


Rajono policijos komisariato pareigūnai nustatė, kad A. R. padarė nusikalstamą veiką šių metų vasario 5 dieną. Būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, gyvenamojo namo kambaryje smurtavo artimoje aplinkoje prieš savo artimą giminaitį ir šeimos narį – kartu gyvenančią motiną A. B. R., kurią paėmęs už rankų metė ant žemės, tokiais savo veiksmais padarė nukentėjusiajai A. B. R. nesunkų sveikatos sutrikdymą, nes dėl kairio šlaunikaulio lūžimo sveikata buvo sutrikdyta ilgesniam nei dešimties dienų laikotarpiui.
Kaltinamasis kaltu neprisipažino. Paaiškino, kad įvykio metu gyveno kartu su motina. Tą dieną jis grįžo namo iš kaimyno, su kuriuo vartojo alkoholinius gėrimus. Grįžęs namo norėjo dar išgerti, tačiau neturėjo pinigų. Namuose buvo mama A. B. R. Jis paprašė pinigų, tačiau mama nedavė, pradėjo kalbėti, kad jis vartojąs per daug alkoholio. A. R. supyko, paėmė rankomis mamą per liemenį, pakėlė ir numetė ant žemės. Į kur atsitrenkė mama, jis neprisimena, nes buvo stipriai apsvaigęs nuo alkoholio. Mama pasakė, kad skauda, ir apsiverkė, o jis išėjo pas kaimyną. Nemanė, kad mamai kažkas galėjo atsitikti. Dėl šio įvykio labai nuoširdžiai gailisi, supranta, kad pasielgė netinkamai. Kaltinamasis motinos dėl tokio savo elgesio atsiprašė, ji sakėsi atleidžianti.
Nukentėjusioji A. B. R. patvirtino, kad tą dieną grįžęs sūnus iš kaimyno ją sėdėjusią ant priekrosnio staigiai pagriebė, pakėlė ant rankų ir nieko nesakęs stipriai metė ant grindų. Ant grindų ji krito kairės pusės šonu. Nukritusi ant žemės, moteris juto labai didelį skausmą, negalėjo atsistoti ant kojų. Tada sūnus reikalavo iš jos pinigų, motina sakė pinigų neturinti, o vyriškis paieškojęs ir neradęs išėjo. Dėdama dideles pastangas, moteris nušliaužė prie kambaryje esančio lango ir pradėjo į jį belsti, šaukė pagalbos. Po kurio laiko išgirdusi pagalbos šauksmą atėjo kaimynystėje gyvenanti V. G. Pamačiusi nukentėjusiąją, gulinčią ant grindų, ji iš karto paskambino vaikaitei S. R. Po pusvalandžio atvažiavo vaikaitė, kuri, pamačiusi močiutę tokios būklės, apie tai pranešė bendruoju pagalbos telefonu. Po kurio laiko atvyko medikai, kurie moterį iš karto išvežė į Lazdijų ligoninės Priėmimo skyrių. Ligoninėje jai konstatavo kairės kojos šlaunikaulio lūžį.
Teismas pažymėjo, kad A. R. būdamas anksčiau teistas už tyčinį nusikaltimą, kurį padarė būdamas pilnametis, teistumui esant neišnykusiam ir nepanaikintam, vėl padarė tyčinį nusikaltimą, todėl yra recidyvistas.
Teismas A. R. pripažino kaltu ir paskyrė aštuonių mėnesių terminuotą laisvės atėmimo bausmę, taip pat priteisė iš A. R. 5 086,31 euro gydymo išlaidų Vilniaus teritorinei ligonių kasai.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: