Dzūkų žinios

Lazdijų informacinis portalas, naujienos

Nuomonės

Melas

Bronius Kašelionis .

Bronius Kašelionis

Kai kurie dabartiniai kultūrininkai masių arba minios protą atsinešę iš sovietinio melo laikų.
Jie tiki melu taip, kaip ,,tikėjo“ komunizmo religija be tikėjimo jų tėvai. Jie ir toliau gyvena pusiau pamišėlių pasaulyje, o jų vertybės yra ne asmens kūryba, o tik valdžia ir nauda. Šių ,,asmenybių“ pagrindinis tikslas – propaganda arba turgaus prekyba: kaip įsiūlyti žmogui žibalą, kontrabandines cigaretes arba idėją. Į jų melo malūną patenka visai nekalti žmonės.
Štai Šeimų parko sumanytoja renka parašus iš žmonių, kad šis parkas – negarbinga vieta partizanų paminklui. Na, ir sugalvok šitaip! Iš ko ji tuos parašus surinko? Apie ką su tais žmonėmis kalbėjo? Rinko iš žmonių, kurie partizanus vadina banditais, ir kalbėjo apie tuos pačius. Štai kaip iš melo daroma ,,tiesa“ ir kaip viskas apverčiama aukštyn kojomis. Kiti žmonės rinkėjos melu patiki manydami, kad surinko parašus iš žmonių, kurie gerbia partizanus. Bet patriotams ji net nepasirodė. Žinau tuos žmones, kurie prie paminklo slapčia pakiša užrašą ,,Banditams, kurie skriaudė žmones“.
Ši ,,patriotė“ tokiais parašų rinkimais tik dar labiau sutvirtino ,,homo sovieticus“ neapykantą partizanams. Šio krašto žmonių dalis, kurie, pasitaiko, partizanus pavadina banditais, yra atvykėliai iš kitų vietų. Jie nėra tų partizanų nei matę, nei girdėję. O tie, kurie partizanus rėmė, – išblaškyti ne tik po visą Lietuvą, bet ir po svetimus kraštus.
Tai prieš ką pasirašė rinkėjai žmonės? Žinoma, kad ne prieš partizanams ,,negarbingą vietą“, bet prieš banditus.
Siūliausi bendruomenės vadovei, parašų rinkėjai, parašus rinkti kartu, bet ji manęs atsisakė, siūliau sušaukti bendruomenės susirinkimą – ir to atsisakė. Tai kuo jos protas skiriasi nuo Lukašenkos proto? Koks parašų rinkėjos įžūlumas – po trisdešimties metų Nepriklausomybės prikelti komunistų neapykantą partizanams!
Komunarai įsidrąsino ir jau mosuoja rankomis, kad paminklus, stovinčius prie kryžiaus, nukels. Todėl jie tokie drąsūs, nes komunistų palikuonys įžūlūs, nes partorgų vaikai – vadovaujantys Tėvynės sąjungai. Koks pasityčiojimas!

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: