Dzūkų žinios

„Ladies Go“ šių metų sezone: naujas partneris, elektromobilių įskaita ir žinomi lenktynininkai

Dalintis:

Jau antrus metus iš eilės „Ladies Go“ vairuojančių moterų judėjimas nepabūgęs karantino ribojimų rengia išskirtines varžybas. Šiemet jos išaugo net į 5 etapus, 3 orientacinius-pramoginius ralius ir prisijungus į partnerius naujam elektrinių automobilių prekiniam ženklui Lietuvoje tapo „SERES nacionalinėmis vairuojančių moterų varžybomis 2021“.

Numatomos 2 metinės įskaitos – Ladies Go Green, tai pradedančiųjų, kurioje turėtų dalyvauti merginos, dar neseniai įžengusios į tokio tipo renginių pasaulį, ir Ladies Go Pro – pažengusiųjų įskaita, kurios dalyvės yra daugiau kaip 3 kartus važiavusios orientaciniuose-pramoginiuose raliuose ar kituose autosporto renginiuose. Metų pabaigoje šių įskaitų nugalėtojoms taures įsteigs ir įteiks Lietuvos autosporto federacijos prezidentas Egidijus Janavičius, jis tapo ir šių varžybų globėju.

Kaip teigia viena iš šių varžybų iniciatorių ir organizatorių Raimonda Jagminaitė, šis sezonas bus kitoks nei pernai visų pirma dėl to, kad atsirado naujas generalinis partneris – EVmotors.eu kartu su SERES automobiliu, dėl to didelis dėmesys skiriamas elektromobiliams, viso sezono metu bus atskira įskaita, kurioje galės dalyvauti visi ekipažai, vairuojantys elektrinius automobilius. Taip pat visuose etapuose numatoma ir smagi rungtis – pramoginis elektromobilių slalomas. Ją galės išbandyti ne tik varžybų dalyviai, bet ir užsiregistravę žiūrovai.

Dar viena šių metų naujovė tokia, kad pirmuose dviejuose etapuose prie vairuojančių moterų galės prisijungti ir vyrai. Bus svečių įskaitos „Ladies Go porų“ ir „Ladies Go šeimų“, o sezonas startuos kartu su projektu „Karys-Lenktynininkas“ Druskininkuose ir Lazdijuose gegužės 29 dieną, kur numatomos ne tik atskiros vyrų civilių bei karių įskaitos, bet ir išskirtinė Ladies Go + Karys arba Lenktynininkas įskaita. Joje prie 2–3 merginų prisijungs ir 1 vyrukas karys arba lenktynininkas. Jau aiškūs keli šios įskaitos dalyviai, tai žinomi lenktynininkai Giedrius Notkus, Vaidotas Žala, Jurgis Adomavičius, taip pat ne tik lenktynininkas, bet ir žinomas ūkininkas Petras Šiaučiūnas. Kitų šios įskaitos dalyvių organizatoriai kol kas neatskleidžia, bet pažada, kad bus daug įdomių asmenybių šiame sąraše. Šio etapo dalyviai kovos ne tik dėl puikių prizų, bet ir dėl Druskininkų rajono savivaldybės mero Ričardo Malinausko bei Lazdijų rajono savivaldybės merės Ausmos Miškinienės taurių.

Šiemet be Druskininkų ir Lazdijų varžybos vyks ir kitose Lietuvos vietose, antrasis „Ladies Go For Family“ orientacinis-pramoginis ralis numatytas Akmenėje ir Mažeikiuose, jis vyks kartu su Lietuvos ralio čempionato etapu liepos 10 dieną. Trečiasis etapas ekstremalus ir azartiškiausias, jau antrus metus iš eilės merginos turės galimybę išbandyti Lietuvos street race čempionato trasą Šiaulių r. liepos 25 dieną. Didžiausio moterų antplūdžio tikimasi pernai labai sėkmingai startavusiame „Ladies Go Kuusamet Rally Elektrėnai 2021“ orientaciniame-pramoginiame ralyje rugsėjo 11 dieną. O sezoną užbaigs Vairuojančių moterų olimpiada Nemuno žiede, Kaune, spalio mėn., kurioje dar nematytos rungtys ir užduotys vairuojančioms ir norinčioms vairuoti merginoms.

Pasak varžybų organizatorės Raimondos Jagminaitės, visų etapų metu bus griežtai laikomasi visų saugumo reikalavimų dėl šiuo metu esančios pandemijos situacijos, gali būti, kad tiek ekipažų, tiek dalyvių skaičius automobilyje bus ribotas. Etapų apdovanojimų ceremonijai taip pat yra numatyti keli scenarijai.

Norint dalyvauti „SERES nacionalinėse vairuojančių moterų varžybose 2021“ reikia surinkti 2–4 moterų, merginų komandą (vairuotoja, šturmanė privaloma), turėti standartinį automobilį (atitinkantį KET reikalavimus), bent 1 ekipažo narė turi turėti vairuotojo pažymėjimą. Svečių įskaitoms – porų ir šeimų – galioja tokie pat reikalavimai dėl automobilio ir vairavimo pažymėjimo.

Registracija į varžybas vyksta www.ladiesgo.lt.

Dalintis:

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite: