Dzūkų žinios

Jaunimas siūlo lazdijiečiams praktišką paslaugą

Dalintis:
Skalbykla dirba tris dienas per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais. Greta sakė, jog, jei bus poreikis, vasaros sezonu skalbykla dirbs kasdien. Užsakymai priimami tel. +37067195112.

Lazdijų jaunimas nesnaudžia – rašo projektus, teikia paraiškas, gauna paramą verslo pradžiai ir kuria rajone naujus verslus bei darbo vietas.

Po Naujųjų metų Lazdijuose atsirado nauja paslauga – miesto centre atsidarė skalbykla. Jos įkūrėja – Greta Blažauskaitė, tai pirmasis jaunos merginos verslas. Skalbykloje dirba ji pati, taip pat sukūrė dar vieną darbo vietą.

Paklausta, kaip kilo mintis atidaryti skalbyklą Lazdijuose, Greta pasakojo, jog ilgą laiką Lazdijuose nebuvo skalbyklos, buvo tik skalbinių priėmimo punktas, iš kurio veždavo skalbinius į Alytų, todėl išskalbtų skalbinių tekdavo laukti visą savaitę.

„Mama turi viešbutį, tai tenka skalbti daug patalynės, mums tų skalbinių trūkdavo, tekdavo patiems važiuoti į Alytų jų parsivežti. Nutarėm, kad reikia pabandyti atidaryti skalbyklą Lazdijuose. Mano pažįstamas pasakė, kad yra galimybė gauti ES paramą tokiai veiklai pradėti. Parašėme projektą, pateikėme paraišką ir gavome paramą. Pabandėm rizikuoti“, – pasakojo Greta.

Kai buvo gauta parama, Greta nusipirko visą reikiamą įrangą ir įsirengė 100 kv. m ploto patalpas. Buvo nupirkta didelė skalbimo mašina, džiovinimo mašina, lyginimo volas ir pramoninė lyginimo sistema.

Skalbykla įsikūrė iš kitos viešbučio pusės, joje dirba dviese – Greta ir dar viena darbuotoja.

Greta teigė, jog pradžioje klientų nebuvo daug, o dabar atsiranda vis daugiau. Jos nuomone, ši paslauga yra reikalinga žmonėms.

„Žmonės pas mus neša kilimus, kitus didelius daiktus, tai, ko namų sąlygomis nepavyktų kokybiškai išskalbti. Mes užsakymus įvykdome per dvi dienas, žinoma, priklauso nuo daikto, kuris atnešamas. Kilimas skalbiamas apie savaitę, smulkius daiktus išskalbiame per dvi dienas, užsakymo įvykdymo laikas priklauso nuo to, su kokiomis dėmėmis atnešamas daiktas. Jei reikia, tą patį daiktą skalbiame ir du tris kartus. Taip pat garantuojame, kad kiekvieno kliento skalbiniai bus skalbiami atskirai“, – pasakojo Greta.

Skalbykla dirba tris dienas per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais. Greta sakė, jog, jei bus poreikis, vasaros sezonu skalbykla dirbs kasdien.

„Man įdomu, bet ir didelė atsakomybė, esi atsakingas, kad daiktas gerai išsivalytų, reikia domėtis skalbiklių chemine sudėtimi, sekti, kad daiktas nesusigadintų. Tai pirmas mano verslas, manau, kad ši paslauga reikalinga Lazdijams“, – sakė Greta.

„Dzūkų žinių“ informacija

Dalintis:

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite: