Simno veidas Arūnas Narauskas atvirai apie kostiumų, kaklaraiščių kolekcijas bei darbo atostogas Norvegijoje

Simniškis Arūnas Narauskas pasekė savo mamos pėdomis.

Gal praėjo tas laikas, kada kiekvienas kaimas, miestelis turėjo savo įžymybę. Ji dažnai būdavo tiek iš blogosios, tiek iš gerosios pusės. Su pravarde ar tiesiog vardu. Žiūrint, kas dėl ko labiau nusipelnė. Štai Simnas turi savo išskirtinį veidą – tai Arūną Narauską, jau 28-uosius mokslo metus nepertraukiamai dirbantį pynimo, teatro mokytoju specialiojoje mokykloje. Jo pilna visur: vasaromis sunkiai dirba užsienio šalyse, vėliau grįžęs filmuojasi įvairiose televizijose, kiek aprimęs Danielius.net kanale rodo kulinarinius sugebėjimus, dainuoja dviejuose Simno vokaliniuose ansambliuose, be viso šito, jis ir Lazdijų rajono Stebulių bendruomenės narys bei savo mokinių teatro „Runa“ režisierius. Labai taikliai mano brolis Gintas, susipažinęs su Arūnu, jį pavadino: „Tai Simno Nikulinas! Tikra žvaigždė!“

Simniškis Arūnas Narauskas pasekė savo mamos pėdomis

Jaunuolis, matydamas, kaip mama Aldona sunkiai dirba Simno spec. mokykloje ir į namus šventėms parsivesdama nuoširdžiai globoja likimo nuskriaustus vaikus, jau 17-os metų, pasitaikius tinkamoms aplinkybėms, pradėjo dirbti mokytoju. Arūnas dabar ir pats nesupranta, iš kur tiek drąsos turėta?! Juk nemažai mokinių buvo vyresnių ir už jį patį! Ir tai buvo pirma pedagoginė patirtis, be jokių mokslų! Tačiau A. Narauskas nesnaudė ir nesidairė į kitus. Nuo pat pirmos dienos jis mokinius mokė ir kartu su jais viską dirbo: ir tai buvo nelengva veikla nuo pynimo iki daržų sukasimo, daržovių auginimo.

Jaunasis mokytojas, sutelkęs tada aplink save jaunuolių būrį, ėmėsi naujos veiklos – kurti spektaklius. Tapo režisieriumi. Ir taip kasmet, 28-ąjį kartą paeiliui, Arūnas jaučia didelį jaudulį ir atsakomybę. Ar visi jaunieji aktoriai gerai pasirodys, nesuklys? Juk čia visi besimokantys turi vienokių ar kitokių sveikatos sutrikimų. Didžiausio palaikymo Arūnas sulaukia iš mokyklos direktorės Janinos Žeimienės bei šalies teatro mohikanų, aktorių Larisos Kalpokaitės ir Jono Braškio, kurie visada atvyksta pažiūrėti premjeros ir pasveikinti vaikų su didžiausiu tortu!

Arūnas – kostiumų ir kaklaraiščių gerbėjas

Pašnekovas – ne kabinetinis tarnautojas ar vadybininkas. Atrodytų, nereikia dažnai nešioti kostiumų, tačiau A. Narauskas visada nori išlikti inteligentišku ir pasitempusiu žmogumi. Jo buto spintose daug įvairiaspalvių kostiumų, o prie jų ir daugybė kaklaraiščių. Ir nors jis nesilygina į rekordinę buvusio LRT diktoriaus Juozo Šalkausko garsiąją kaklaraiščių kolekciją, bet jų turi ganėtinai daug.
Ypač Arūnas stengiasi kiekvienai savo spektaklio premjerai būtinai įsigyti naują kostiumą. Jo pirkti dažniausiai važiuoja į Kauną.
Kostiumais Arūnas mielai rengiasi ir vykdamas vesti kultūros renginių, koncertų. Neabejotinai kiekviena tokia scena būna papuošta jo išraiškingu stotu ir dikcija.

Arūnas savo atostogas aukoja Norvegijai

Mokytojas jau mokslų metų pradžioje žino, kur praleis savo kitų metų vasaros atostogas. Ogi Norvegijoje, kur žemės ūkyje, skindamas braškes ir prižiūrėdamas daržoves, užsidirbs daugiau nei 2 tūkst. eurų ir tokiu būdu prisidurs prie savo atlyginimo. A. Narauskas neišlaidus. Jo pajamos nėra per didžiausios, pakanka pragyventi. Niekuo nesiskundžia ir nieko nekaltina. Tačiau kaip ir visiems, norisi geriau gyventi, pakelta galva išeiti į žmones ar svetingai sulaukti pas save draugų. Be to, jis turi planų plėstis, šalimais dar butą nusipirkti. Kaip pats linksmai sako: „Kostiumams nebėra vietos.”

Šiais metais tokia vasaros kelionė Arūnui jau bus septintoji iš eilės ir tik viena išskirtinė buvo į Vokietiją, nes visi kiti mokytojo vasaros keliai veda tik į Norvegiją.

Gimtadienis trunka iki pat Naujųjų

Arūnui 45-eri. Jis gimęs rugpjūčio 26-ąją, būtent tada, kada jis nusiplūkęs dažniausiai grįžta iš užsienio. Kurgi čia gimtadienius švęsi, kai reikia nors kiek atsigauti ir ruoštis naujiems mokslo metams. Tad Arūno giminaičiai ir draugai žino puikiai, kad jį su gimtadieniu galima sveikinti bet kada vėliau, tai yra kai tik jis kiek atsilaisvins. Sunkiai patikėsite, bet sveikintojų eilės prie jo durų driekiasi dar keletą mėnesių, iki pat Naujųjų metų!

Pažįstamas TV veidas

A. Narauskas televizijos laidose kasmet šmėžuoja nuo 2010 m. Pradžioje įvairiose realybės šou, vėliau kulinarijos, publicistikos, kūrybos laidose. Vyriškis turi ko papasakoti ir kuo pasidalinti. Visi pasakys, kad jo charizmatiška asmenybė tiek gyvai sutikus, tiek TV ekrane yra labai švytinti ir patraukli!

Gražiai dainuoja

Jei Arūnas gražiai kalba, tai ne blogiau ir dainuoti gali! Ir tą jis jau ne vienerius metus įrodo prisijungęs prie simniškio Roberto Vilkausko suburtų vokalinių ansamblių „Credo“ ir „Respect“ veiklos. Koncertuoja ne tik savame rajone, bet vyksta ir į kitus kraštus.

Be to, jau pusmetis kaip Arūnas aktyviai įsijungė į Stebulių bendruomenės gretas, kur prie dainingų sesių Ritos ir Vilijos bei kitų pridėjo ir savo bei sesers Virginijos balsus.

Virtuvės šefas

Virtuvėje Arūnas sukasi kaip vijurkas. Moka viską gaminti bei tobulinti, galima drąsiai sakyti – jis dėl to net galvą pramušęs. Man pakalbinus, net keletą Danielius.net laidų „Ponas Arūnas tai moka geriausiai“ pavyko nufilmuoti. Galima tik pagirti išskirtines vyriškio pastangas ir atsakomybę: kiekvienam filmavimui jis dėvėjo vis kitos spalvos drabužius, skirtingai dekoravo savo buto atspalvius ir atributus. Kaip tikrose filmavimo studijose. Kad viskas būtų skoningai ir kaip visada su originalia idėja bei gera nuotaika!

Dar nevedęs

Arūnas Narauskas – magistras, baigęs Šiaulių universitetą, įgijęs keletą šiandien labai reikalingų profesijų. Jis – ir spec. pedagogas, logopedas, teatro režisierius, amatų mokykloje įgijęs pynimo iš vytelių išsilavinimą. Atrodytų, viską moka ir gali, nors prie širdies dėk, tačiau šalia tinkamos damos dar neturi… Paklaustas, kada tikėtis jo vestuvių, jis tik lakoniškai atsako: „Tam yra dar nemažai laiko, suspėsiu. Ir apie tai tikrai viską sužinosite socialiniame tinkle „Facebook“.

Danielius Jakubavičius

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: