Dzūkų žinios

Tarybos narys paauklėjo skyriaus vedėją

Praėjusiame tarybos posėdyje Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Dalius Mockevičius sulaukė subtilaus tarybos nario Artūro Margelio paauklėjimo.

Lazdijų rajono savivaldybės tarybos posėdžiuose būna visko – pajuokavimo, principinių nesutarimų, atvirų diskusijų ir kaltinimų bei kitokių emocijų.

Praėjusiame tarybos posėdyje Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Dalius Mockevičius sulaukė subtilaus tarybos nario Artūro Margelio paauklėjimo.

Svarstant klausimą apie pinigų skyrimą vaikams, norintiems išmokti plaukti, skyriaus vedėjas sakė, jog tų pinigų reiktų atsisakyti, nes projekto autoriai laiku nepateikė paraiškos.

„Negirdėjau dar tokio skyriaus vedėjo, kuris prieštarautų, kad švietimo sistemai būtų skirta pinigų. Vedėjas turi kovoti už pinigus ir privalo norėti juos gauti“, – sakė A. Margelis.

Pinigai šiam projektui, pagal kurį Lazdijų vaikai mokomi plaukti, buvo įtraukti į programą. Paskui reiktų skelbti konkursą ir surasti paslaugos teikėją.

A. Margelis sakė nežinantis, kokie motyvai privertė skyriaus vedėją abejoti dėl pinigų paskyrimo. Tai jau daugelį metų vykdomas projektas, kai nemokantys plaukti vaikai vežami į Alytaus ar Druskininkų baseinus.

„Šiemet projektui paskirta 2,5 tūkst. eurų, bet iniciatoriai laiku nepateikė paraiškos. Vedėjas neturėtų prieštarauti, kad sistemai būtų skirti pinigai, bet galvoti, ką daryti, kad pinigai pasiektų mūsų vaikus“, – sakė A. Margelis.

„Dzūkų žinių“ informacija

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: