Dzūkų žinios

Dovana sesei: kaip originaliai nustebinti?

Dalintis:

Planuodami kalėdines dovanas, visuomet daugiausiai dėmesio skiriame staigmenoms šeimos nariams, o ypač – sesei. Tiesa, šį brangų žmogų tenka sveikinti ne kartą per metus, todėl galiausiai pritrūkstame idėjų. Visgi, jeigu atsižvelgsite į sesės amžių, šiame straipsnyje surasite ne vieną dovaną, kuri ją padės nustebinti originaliai – tai įmanoma padaryti nepriklausomai nuo to, kiek jai metų.

Mažoji sesutė

Jaunesnėms mergaitėms įprastai dovanojame žaislus – tikėtina, kad sesutės to tikisi ir per šias Kalėdas. Tiesa, tarp jų taip pat įmanoma rasti labai originalių pasirinkimų. Pavyzdžiui, daugelį mažylių neabejotinai pradžiugintų interaktyvūs žaislai, kurie reaguoja į aplinką, skleidžia įvairius garsus ir kartais atrodo taip, tarsi būtų gyvi. Tai gali būti interaktyvios lėlės, katytės, šuniukai ar kiti gyvūnai – jei sesė svajoja apie augintinį, tokios dovanos jai tikrai paliks puikų įspūdį.

Tiesa, ieškant tokios dovanos sesei Kalėdų proga, reikėtų atsižvelgti į tikslesnį jos amžių. Prie visų žaislų yra nurodomos jo rekomendacijos, kurios byloja ne tik apie žaislo aktualumą, bet ir apie saugumą. Jei sesutė dar nėra sulaukusi kelių metukų, verčiau apsiribokite barškučiais, gultukais ir kitais paprastesniais žaisliukais ar nupirkite jai pakankamai išskirtinai atrodančią muzikinę karuselę.

Paauglė

Surasti paauglei tinkančią dovaną niekuomet nėra lengva užduotis, o jeigu reikia originalaus sprendimo, situacija tampa dar keblesnė. Visgi, jei atkreipsite dėmesį, kas dabar yra madinga tarp paauglių, surasti dėmesio vertą idėją bus kur kas paprasčiau. Pavyzdžiui, daugeliui paauglių turėtų patikti aukštos kokybės priekinę kamerą turintys išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai ar kiti šiuolaikiški įrenginiai.

Visgi, turėtumėte išsiaiškinti, kas šiuo metu labiausiai domina Jūsų sesę. Jei ji seka mados naujienas ir makiažo subtilybes, tokiai paauglei turėtų patikti kosmetikos rinkiniai, o jeigu sesuo laiko save melomane, ją sužavės kokybiškos belaidės ausinės ar nešiojamos kolonėlės. Kai kurie paaugliai vis dar mielai skaito ir knygas: jei tai daro ir Jūsų sesė, galite papildyti jos kolekciją naujais leidiniais ar padovanoti paauglei elektroninį knygų skaitytuvą.

Savarankišką gyvenimą neseniai pradėjusi mergina

Net ir tuomet, jei Jūsų sesė jau pradėjo savarankišką gyvenimą, tikėtina, kad jai patiks daugelis dovanų, kurias aptarėme kalbėdami apie paaugles. Tiesa, galima pagalvoti ir apie įvairius namų reikmenis, kurie leis jai dar lengviau įsikurti. Tai nebūtinai turi būti puodai ar indų servizai: šiuolaikinė virtuvės technika stebina savo funkcionalumu, kuris jaunai moteriai taip pat turėtų būti įdomus. Tuo labiau, kad egzistuoja nemažai įrenginių, kuriuos dabar galima valdyti nuotoliniu būdu. Didelė tikimybė, kad Jūsų sesė apsidžiaugtų dovanų gavusi grindų švara pasirūpinsiantį dulkių siurblį robotą. Jei nesinori suklysti, paprasčiausia būtų su ja pasitarti.

Suaugusi moteris

Jei Jūsų sesė yra suaugusi, galbūt net ir savo šeimą sukūrusi moteris, labiausiai norėtųsi jai padovanoti praktiškų, buityje pritaikomų daiktų. Tačiau jei manote, kad jos namams netrūksta jokių prietaisų, galite į dovanų paieškas pažiūrėti šmaikščiau ir pralinksminti ją išrinkę originaliai atrodančius suvenyrus, puodelius, prijuostes ar, pavyzdžiui, marškinėlius. Svarbiausia įsitikinti, kad Jūsų humoro jausmas sutampa. Apie tokius originalius sprendimus galima pagalvoti ir tuomet, jei reikalingas šmaikštesnis priedas prie „rimtos“ dovanos – tuomet net ir buityje pritaikomi, praktiški daiktai bus pateikti išskirtinai. Tai tikrai turėtų nustebinti Jūsų sesę.

Visos šios originalios kalėdinės dovanos turėtų pradžiuginti Jūsų sesę. Atsižvelgę į pomėgius ir amžių, panašių idėjų sugalvosite ir daugiau – ypač tuomet, jei nepabijosite surizikuoti ir pagalvosite plačiau. 

Dalintis:

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite: