Dzūkų žinios

Astrologinė prognozė kitai savaitei

Dalintis:

Astrologinė prognozė kitai savaitei, birželio 26 – liepos 2 dienoms.

Avinas (03.21–04.20)

Šią savaitę bus neramu dėl objektyvių ir subjektyvių priežasčių. Regis, prisiklausysite naujienų, gandų ir turėsite su kuo apie tai padiskutuoti. Pasistenkite į informaciją reaguoti kritiškai, išanalizuokite prieš darydami toli siekiančias išvadas.

Saugokite vaikus, nuosavybę. Savaitės pabaigoje pravartu aiškintis paskolų, nuomos, lizingo galimybes bei sąlygas, ieškoti rėmėjų. Savaitgalį galite praleisti nekasdieniškai, praplėsti savo akiratį ar padaryti svarbius sprendimus ateičiai. Galbūt leisitės į kelionę.

Jautis (04.21–05.21)

Savaitės pradžioje prireiks ypatingos kantrybės ir tvirtybės, nes aplinkiniai bus nusiteikę jus auklėti bei kritikuoti. Arba kaip tik jūs būsite linkę moralizuoti, kerštauti, neadekvačiai elgtis. Ugnis, elektra, žaibas kels pavojų. Nepamatuota rizika gali nuvesti į aklavietę, sukelti stresų ir nuostolių. Kita vertus, atsiras galimybė užsidirbti ar įsidarbinti, užmegzti svarbų ryšį. Geriau seksis, jei gebėsite prisitaikyti įvairiose situacijose. Savaitgalį tikėtini susitikimai, renginiai. Regis, bus sunku išvengti besaikio išlaidavimo.

Dvyniai (05.22–06.21)

Šią savaitę tikėtini džiaugsmai ir rūpesčiai susiję su vaikais, darbu, kūrybiniais projektais, vasaros planais. Regis, prireiks didesnio dosnumo. Deja, labai lengva susižeisti ar ką nors sužeisti, apsinuodyti, patirti alerginę reakciją, sukelti avariją. Kažkas gali sutrikdyti darbų planą, paskleisti garbės nedarančią informaciją. Gali iškilti persikvalifikavimo, įsidarbinimo klausimas. Galite nusipirkti daiktą, skirtą darbovietei ar namų ūkiui. Savaitgalis bus smagesnis, jeigu įtarimų nekelia jums svarbūs santykiai.

Vėžys (06.22–07.22)

Savaitės pradžioje galimas emocinis stresas dėl kitų žmonių elgesio. Keblumų gali kilti ir laikant egzaminą, kelionėje arba tam ruošiantis. Mažinkite vartotojiškumą, neapsikraukite nebūtinais daiktais. Apskritai, šiuo metu jums nestigs darbo ir bendravimo. Visgi, kuo populiaresni esate, tuo labiau būsite viliojami į avantiūras.

Norėdami per daug, galite likti prie suskilusios geldos. Atsakingiau rinkitės prekes bei laisvalaikio pramogas. Savaitgalį tinkamai pasirūpinkite vaikais bei gyvūnais.

Liūtas (07.23–08.23)

Savaitės pradžioje tykos daug pavojų – įvairiose situacijose galimos nemalonios scenos, traumos, avarijos. Į jūsų planus įtraukti vizitai, projektai ar išvykos nebūtinai vyks pagal planą. Galvokite, ką kalbate ir ką perkate. Savivališkumas, arogancija santykiams tikrai neišeis į naudą. Nepasiduokite jokioms provokacijoms. Nepatartini abejotini sandėriai, neaiškios kokybės prekių užsakymai, nedori nuotykiai. Savaitgalio prioritetas tegul būna vaikai, artimi žmonės. Pasistenkite dėl jų ir savo gerovės, sveikatos.

Mergelė (08.24–09.23)

Šią savaitę būsite susirūpinę pajamų šaltiniais, uždarbio galimybėmis, skolų ar mokėjimų, nuosavybės klausimais. Tuo tikslu nusimato ir naudingi, ir nenaudingi susitikimai. Dėl artimo žmogaus ar stringančio projekto galite patirti nerimo, vidinių dilemų. Labiau prižiūrėkite vaikus bei tausokite savo ir jų sveikatą, saugokitės pavojų. Nuo savaitės vidurio labiau seksis demonstruoti žinias, reklamuoti, dirbti protinį darbą.

Savaitgalį daug bendrausite su artimais žmonėmis, kaimynais. Atsargiai kelyje.

Svarstyklės (09.24–10.23)

Savaitės pradžioje situacija bus nestabili – bet kada kažkas gali suardyti ir planus, ir ramybę. Ne viena prasme gali pasireikšti nesaikingumas, galimų pasekmių nesuvokimas. Jums gali būti aktualu įsigyti ar parduoti nekilnojamojo turto, interjero detalių, gauti įvairių paslaugų, aptarti ilgalaikes komercines, nuomos sutartis. Laikykitės sąžiningų mainų principo, nešvaistykite pinigų niekniekiams. Savaitgalį neteks nuobodžiauti, nes laukia aktyvus bendravimas, išvykos arba informacijos gausa, kurią turėsite peržiūrėti.

Skorpionas (10.24–11.22)

Savaitės pradžioje dvasinė jūsų būsena bus keista, nerasite sau vietos. Rimtam darbui stigs energijos. Bus kiek lengviau, jeigu turėsite pakankamai atokvėpio valandėlių. Atsipalaidavimo, poilsio jums ypač reikia, jei patyrėte stresą, sirgote ar persidirbote. Saugokitės agresijos, ugnies, nuostolių. Pasistenkite pateisinti kitų pasitikėjimą, nepiktnaudžiaukite savo padėtimi. Jūsų draugiškumas, tolerancija pozityviai nuteiktų aplinkinius. Savaitgalį mintys suksis apie žemiškus malonumus. Su saiku pasilepinkite.

Šaulys (11.23–12.21)

Savaitės pradžia bus aktyvi, kontaktiška. Kažkas jus skatins veltis į avantiūras, leistis į nuotykius. Sunkiai atsispirsite pagundoms, ir kuo jos pavojingesnės, tuo sunkiau. Atitinkamos gali būti ir pasekmės. Saugokite savo ir kitų sveikatą. Nors jums kils ir neblogų idėjų, bet neišvengsite kliūčių, gandų ir intrigų. Ką bedarytumėte, galvokite apie galimas pasekmes. Galite tikėtis naudos iš socialinės paramos, labdaros, tarpininkavimo.

Savaitgalį linksite ten, kur vėlas pučia. Jūsų pasirinkimus lems emocijos ir savijauta.

Ožiaragis (12.22–01.20)

Šią savaitę galimi tam tikri išbandymai. Neskubėkite nutraukti ryšių, jeigu jus dominantis asmuo neskuba rodyti dosnumo ar lieti aistringų jausmų Nederamas joks spaudimas, jokios aferos. Saugokite sveikatą ir vaikus. Regis, jūsų veiklumą didins oponentų, konkurentų keliami iššūkiai arba noras gauti naudos. Savaitės pabaigoje ypač daug reikš artimieji, draugai ir pažįstami. Galite susitarti dėl tarpininkavimo, renginio ar kt. Per daug neprisiplanuokite šiam savaitgaliui, nes norėsis pasyviai ilsėtis ir svajoti.

Vandenis (01.21–02.19)

Savaitės pradžioje stengsitės nuveikti šį tą svarbaus. Galimi kontaktai su užsieniečiais, įtakingais veikėjais. Gana didelė nelaimingų atsitikimų, praradimų tikimybė. Saugokitės agresijos, ugnies, avarijų. Darbas ir santykiai atims nemažai jėgų. Jūsų oponentai griežia dantį, todėl negalite daryti jokių klaidų. Deja, situacijos nelengvins ir partnerių egoizmas ar nederamas elgesys. Savaitės pabaigoje skubėsite tvarkyti dalykinius reikalus. Savaitgalį tikėtini susitikimai su bendraminčiais, renginiai.  

Žuvys (02.20–03.20)

Savaitės pradžioje galimos emocinės nuoskaudos, nepasitenkinimas seksualine ar finansine situacija. Labai lengva susižeisti, apsigauti, patikėti ne tuo, kuo derėtų. Būkite dėmesingesni savo ir vaikų, augintinių sveikatai, psichikai, nenumokite ranka į atsiradusius keistus požymius. Atsargiai kelyje. Savaitės pabaigoje turbūt pavyks padaryti įspūdį įtakingam asmeniui. Galbūt sulauksite egzamino ar pasirodymo įvertinimo, arba atsiras galimybė vykti į stažuotę, kelionę, rinktis norimas studijas ar projektą.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė. ELTA (ELTA)

Dalintis:

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite: