Dzūkų žinios

Vokiečių aviganė Perla susekė kontrabandinių cigarečių nešiką

Dalintis:

VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kapčiamiesčio užkardos pareigūnai Lazdijų rajone sulaikė dar vieną baltarusiškų prekių gabentoją.

Pirmadienio naktį Kapčiamiesčio pasieniečiai, tarp kurių buvo ir kinologas su tarnybiniu šunimi, tikrino pasienio ruožą ties Sirguškės kaimu (Lazdijų r.). Šuniui fiksavus pašalinio žmogaus kvapą ir vedant rastais pėdsakais, apie 2,7 km nuo valstybės sienos buvo pastebėtas ir sulaikytas dengiamosios spalvos rūbais vilkintis vyras. Jis nešėsi didelį juoda polietileno plėvele apsuktą ryšulį, prie kurio buvo pritvirtintos savadarbės petnešos.

Išaiškėjo, jog naktį po pasienio mišką klaidžiojęs 35-erių druskininkietis ekstremalios situacijos metu į pasienio ruožą pateko be VSAT išduoto leidimo.

Vyrą su jo nešuliu pristačius į Kapčiamiesčio pasienio užkardą atskleistas gabento ryšulio turinys – 1 750 pakelių cigarečių „Minsk 5 Superslims“ bei „Minsk Capital MS“ baltarusiškomis banderolėmis.

Sulaikant kontrabandininką eilinį kartą pasižymėjo šešerių metų vokiečių aviganė Perla.

Dėl akcizinių prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką druskininkiečiui pradėta administracinė teisena. Baudos dydį jis sužinos administracinės bylos nagrinėjimo posėdyje, kuris po keliolikos dienų bus surengtas Kapčiamiesčio pasienio užkardoje. O už pakartotinį pasienio teisinį režimą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimą vyrui skirta 90 eurų bauda.

VSAT Komunikacijos skyriaus inf.

Dalintis:

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite: