Dzūkų žinios

Astrologinė prognozė kitai savaitei

Dalintis:

Astrologinė prognozė kitai savaitei, gruodžio 4–10 dienoms.

AVINAS

Savaitės pradžioje mintys suksis apie profesinius, ūkinius reikalus, sveikatą. Tam tikri signalai skatins keisti gyvenimo būdą, mitybą arba darbą. Ne iš karto tai pavyks. Svarbu nenuleisti rankų. Nuo ketvirtadienio gebėsite pasinaudoti kitų žmonių jausmais, silpnybėmis ir elgtis taip, kad su jų pagalba pasiektumėte savo tikslus. Derėtų paisyti ne vien savo interesų, bet ir laikytis susitarimų, įstatymų. Savaitgalį būsite įžvalgūs, bet vis tiek galite įsigyti nekokybišką daiktą. Perkant, pravartu reikalauti sąskaitos, garantijos ir pan.

JAUTIS

Savaitės pradžioje jūsų širdyje gali šėlti prieštaringų jausmų verpetai. Taip jus veiks kūrybinis, intelektinis įkvėpimas arba užvaldžiusi stipri pagunda. Galite išgirsti meilės prisipažinimą arba rimtą projektinį pasiūlymą. Labiau rūpinkitės vaikų poreikiais ir saugumu. Savaitės viduryje turėtų pavykti susidoroti su problemomis darbe. Jus gali sudominti stažuotė, konferencija ar kelionė. Savaitgalį neverta tikėtis konkretumo, stabilumo, ypač jausmų ir pinigų srityse. Stenkitės išvengti dviprasmiškų situacijų.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje daug laiko pareikalaus buitiniai darbai, namų ruoša arba rūpinimasis į problemas įsivėlusiu šeimos nariu. Verčiau nesivadovaukite emocijomis ir iliuzijomis tvarkydami turtinius, komercinius reikalus. Stenkitės atskirti grūdus nuo šiaudų. Savaitės viduryje jus džiugins varžybos, konkursai, flirtas, komplimentai, vaikų pasiekimai ar pan. Galima slapta protekcija arba neafišuojama parama, svarbus pažadas. Savaitgalį teks paplušėti. Išsisuksite tik tuo atveju, jei sunegaluosite. Saugokite sveikatą.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje teks skirti daug dėmesio reikalams, susijusiems su mokslu, informacija, reklama, komercija. Galbūt tvarkysite formalumus, susijusius su numatoma kelione ar renginiu. Seksis bendrauti su draugais ir gerbėjais. Deja, darbe ir namuose trokštamo palaikymo galite nesulaukti. Saugokitės avarijų, traumų. Savaitės viduryje itin norėsis komforto, darnos savo aplinkoje, kils ūpas tvarkytis, ruošti dovanėles ir kt. Savaitgalį neišvengsite pagundų. Sunku bus neišlaidauti, nesmaguriauti, laikytis saiko.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje itin rūpės autoriteto ir uždarbio klausimai. Dėl menkos klaidos galite patirti nuostolį. Būkite atidesni, jeigu teks derėtis, įsipareigoti. Galite sudaryti naudingą sandorį, tik svarbu nepasiduoti manipuliavimui bei išnaudojimui. Nuo savaitės vidurio su artimos aplinkos žmonėmis lengvai susitarsite dėl svarbių jums dalykų, bendrų renginių. Tikėtinas sėkmingas studijų atsiskaitymas, pavykęs interviu ar straipsnis. Savaitgalį galite pajusti įtampą santykiuose su šeimos nariu. Saugokitės traumų, ugnies.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje santykius sugadinti bus lengviau nei juos pataisyti. Venkite neteisingų, nedorų veiksmų ir sprendimų bei patys saugokitės nesąžiningų asmenų, agresijos. Atsargiai kelyje. Visgi šiuo metu jūs pasižymėsite kūrybingumu, charizma. Rodykite geranoriškumą, dosnumą, meilę – tai padės užmegzti ar pataisyti svarbius santykius. Galima ir komercinė, derybinė sėkmė. Savaitgalį teks mokytis, arba tiesiog domėsitės įvairia informacija, kelionėmis. Deja, tolimos išvykos gali būti nesaugios.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje stokosite noro bendrauti, padidės ramybės, slaptumo poreikis. Nederėtų imtis veiklos, kuriai prieštarauja įstatymai bei sąžinės balsas. Galimi slapti psichologiniai išgyvenimai, užkulisiniai žaidimai. Labiau kibs infekcijos. Venkite svaigalų ir rizikos kelyje. Kita vertus, seksis su grožio kūrimu bei puoselėjimu, labdara bei ramia namų ruoša susijusios veiklos. Galite atgauti skolą arba gauti neblogo sandorio pasiūlymą. Savaitgalį nersite į malonumų paieškas, džiaugsitės pirkiniais.

SKORPIONAS 

Savaitės pradžioje norėsis patirti smagių akimirkų, praplėsti akiratį. Deja, jus gali nuvilti tie, iš kurių daug tikitės. Tikėtini nenumatyti nuostoliai. Jeigu nežaisite dvigubo žaidimo, nuo flirto prasidėjęs ryšys gali tapti svarbus ir ilgalaikis. Arba atsiras bendraminčių ir pasijusite nuoširdžiai palaikomi. Nuo ketvirtadienio venkite blaškančio šurmulio, mažiau kalbėkite ir nesiimkite darbų, kurių nesugebate. Tokiu atveju išvengsite lemtingų klaidų. Savaitgalį būsite linkę lepintis, išlaidauti. Saugokitės traumų, ugnies.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje teks imtis neįdomių darbų, dirbti viršvalandžius. Jeigu veiksite aplaidžiai, galite padaryti rimtų klaidų. Saugokitės ugnies, avarijų, traumų. Regis, darbe, versle, ant scenos, iš tribūnos ar kitur stengsitės įrodyti, ko esate verti. Pasistenkite, kad neišsprūstų neapgalvotas pažadas. Savaitės viduryje domins varžybos, renginiai, draugų iniciatyvos, apsipirkimai. Galite gauti premiją, naudingą dovaną ar pan. Šį savaitgalį būsite linkę gilintis į slaptus, dvasinius dalykus. Venkite susibūrimų, svaigalų.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia skatins kurti, eksperimentuoti, atskleisti talentus, meilės jausmus, domėtis kelionėmis, atrakcijomis, vaikų svajonėmis. Gali tekti įtemptai mokytis, ruošti ataskaitas, tvarkyti teisinius reikalus,. Pavojai tykos kelyje ir bendraujant su abejotinos moralės veikėjais. Saugokite sveikatą. Savaitės antroje pusėje galite neblogai pasireikšti profesijos ar politikos srityje. Regis, turėsite naudos iš laiku ir kokybiškai įvykdytų įsipareigojimų. Savaitgalį bus nelengva suderinti dėmesį draugams ir vaikams.

VANDENIS

Šios savaitės pradžioje galite patirti nuostolį, nusivylimą. Neskubėkite nuleisti rankų. Jums gali pavykti originaliai papuošti savo ar kitų aplinką, atlikti paramos misiją ir pan. Galimos pajamos iš atlikto darbo, arba bus kalbama apie darbinį užsakymą, sutarties tęsimą, premiją. Savaitės viduryje neblogai seksis veikla, susijusi su mokslu, informacija, užsieniu, ryšiais, sportu, kelionėmis. Galbūt gausite svarbią žinią iš toli. Savaitgalį nepasižymėsite kantrybe. Kažkas gali jus provokuoti. Saugokitės traumų, ugnies.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje neblogai padirbėsite, jei užsiimate informacijos gavimu, teikimu. Kitose srityse ne taip seksis. Gali paaiškėti, kad partneris ar kitas suinteresuotas asmuo turi kitokių planų, nei jūs tikėjotės. Nemalonu bus aiškintis santykius su konkurentais, oponentais. Geriau seksis, jei demonstruosite darbštumą, išmintį, draugiškumą. Savaitės viduryje galite įdomiai formuoti savo stilių ar aplinkos dizainą. Savaitgalį lengvai megsis pažintys, romantiškos intrigos. Galbūt užsisakysite originalų daiktą. Atsargiai kelyje.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

Dalintis:

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite: