Dzūkų žinios

Šį savaitgalį Alytuje – dviguba automobilių fiesta su Stano koncertu ir lėktuvų šou

Dalintis:

Dzūkijos sostinė penktadienį pradeda vasariškų renginių lauko erdvėse sezoną. Išskirtinių automobilių „Garage Motor Show“ paroda ir „Street Race“ lenktynės pačiame miesto centre, Alytaus Rotušės aikštėje, vyks jau šį penktadienį ir šeštadienį, gegužės 3-4 dienomis.

Automobilių diskoteka

„Garage Motor Show“ jau pernai drebino miestą ir stebino lankytojus itin įspūdingais automobiliais. Senovinių, amerikietiškų, sportinių, perdarytų ir kitų automobilių bei pribloškiančių autobusų savininkai atvyksta į Alytų ir šiais metais.

Festivalio dalyviai „Nemuno“ aikštelėje rinksis jau penktadienį, kur nuo 16 val. vyks dalyvių registracija.

18 val. pasigirs unikali automobilių diskoteka, kuriai grojaraštį paruošė žinoma radijo stotis ir patys dalyviai. Organizatoriai žada, kad šokio judesius joje pademonstruos net ir automobiliai.

Šeštadienį šventę nuo 10 val. pradės „Street Race“ dalyviai, kurie varžysis slalomo lenktynės pačiame miesto centre – aplink miesto parką. Būtent čia prasidės 2024-ųjų metų oficialus Lietuvos „Street Race“ čempionato sezonas! Pirmąsias sezono lenktynes Dzūkijos sostinėje organizuoja visiems gerai žinomos ir puikų vardą tarp dalyvių ir žiūrovų užsitarnavusios „Jaunasis lenktynininkas“ ir „Marimotors Racing“ organizatorių pajėgos.

Nemokamas koncertas

„Garage Motor Show“ šeštadienio vidurdienį prasidės lėktuvų pasirodymu virš Rotušės aikštės – akrobatinius sugebėjimus demonstruos Kupiškio aeroklubo pilotai.

Iki 16 val. visi norintys nemokamai galės apžiūrėti išskirtinius automobilius, pakalbinti jų savininkus ir balsuoti už geriausius – bus įteikta Alytaus mero taurė, išrinkta Publikos simpatija, apdovanoti Išmetimo „garso“ rungties ir „Pataikyk į vartus“ rungties nugalėtojai. Komisija taip pat vertins ir nugalėtojus paskelbs dar 17-oje skirtingų kategorijų.

Renginio žiūrovai taip pat galės išbandyti simuliacinį automobilį, kuris imituoja eismo įvykį.

Šventę vainikuos nemokamas Stano koncertas Rotušės aikštėje.

Eismo pokyčiai

Organizatoriai informuoja ir apie pasikeitusį eismo organizavimą.

Penktadienį, gegužės 4 d. nuo 7 val. iki šeštadienio vakaro bus draudžiamas eismas S. Dariaus ir S. Girėno ir J. Basanavičiaus gatvėmis nuo įvažiavimo į „Nemunas“ aikštelę (S. Dariaus ir S. Girėno g. 7) iki J. Basanavičiaus ir Sporto g. sankryžos (prie kino teatro „Dainava“).

Šeštadienį, gegužės 4 d. nuo 7 val. iki 23 val. bus draudžiamas eismas S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje nuo „Angelo“ iki sankryžos su J. Basanavičiaus gatve. Nebus galima važiuoti J. Basanavičiaus gatve iki V. Krėvės gatvės ir Maironio gatve iki šios gatvės sankryžos su M. K. Čiurlionio gatve.

Organizatoriai atsiprašo miestiečių nepatogumus ir kviečia užsukti į išskirtinę automobilių sporto fiestą.

Dalintis:

Rašyti komentarą

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite: