Dzūkų žinios

Startavo projektas „Lazdijų JC – erdvė galimybėms“, skirtas jaunimui ir apie jaunimą

Jaunuoliai bus skatinami konstruktyviai kurti ateitį, ugdyti sveiką gyvenseną, įgyti įvairių profesinių amatų kompetencijų, bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžių, ieškoti atsakymų į jiems nepatogius klausimus.

Tarptautiniai projektai: galimybė spręsti jaunimo iššūkius ir atrasti bendraminčių iš visos Europos

Moksleiviai, jaunimo darbuotojai sako, jog jiems smagiausia vykti į kitas šalis susipažinti su jų kultūra, tradicijomis, pažinti šalį ir pakeisti aplinką, tačiau ne mažiau įdomūs ir naudingi Lietuvoje vykstantys Erasmus+ programos projektai.

Laisvės kaina: Romo Kalantos žygdarbis gyvas

Dr. Arūnas Vyšniauskas skaitė paskaitą Druskininkų Trečiojo amžiaus universitete. Paskaitos tema: „Laisvės kaina: Romo Kalantos žygdarbis gyvas“.

Kodėl „Tūkstantmečio mokyklų“ projekte nėra vietos etninei kultūrai?

„Dzūkų žinios“ kreipiasi į Lazdijų rajono pedagogus, etnokultūros puoselėtojus, prašydamos išsakyti savo nuomonę šiuo klausimu, pasidalinti „Tūkstantmečio mokyklų“ projekto lūkesčiais.

Turiningo laisvalaikio galimybių spektras projekto „Atrask save Lazdijų JC“ veiklose

Lazdijų krašto jaunimas turėjo galimybę įsitraukti į jų poreikius atitinkančias veiklas: diskusijas, susitikimus, edukacijas, pažintinius vizitus, patyriminius žygius, teminių filmų vakarus, sporto turnyrus, temines stovyklas ir t. t.