Dzūkų žinios

Sveikata – svarbiausias turtas: merė ir tarybos nariai susitelkė dėl sveikatos priežiūros įstaigų ir pacientų ateities

Įsteigtame Sveikatos centre registruotiems gyventojams ar atvykstantiems su siuntimais būtų teikiamos svarbiausios sveikatos priežiūros ir kitos šios srities būtinos paslaugos.

Prisiekė naujoji Alytaus rajono savivaldybės taryba ir merė Rasa Vitkauskienė

Antradienį prisiekė tiesioginiuose mero rinkimuose išrinkta Alytaus rajono savivaldybės merė Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovė Rasa Vitkauskienė ir 25 tarybos nariai – 20 vyrų ir 5 moterys. Vyriausiam savivaldybės tarybos nariui – 69-eri, jauniausiam – 24-eri metai. Pirmajame posėdyje paskelbtos frakcijos ir valdančioji dauguma. Išrinktieji savivaldybės tarybos nariai davė priesaiką, tarybos narių pažymėjimus įteikė Alytaus … Skaityti toliau

Rajono verslas sulaukė valdžios reveranso

Įvyko iškilmingas renginys „Verslo sparnai“, kurio metu nominacijos įteiktos ir ilgus metus verslus plėtojantiems, ir pradedantiesiems verslininkams.

Kaip laimėti rinkimus? Padidink atlyginimus!

V. Danauskienė.

Tai, ką surinkau, yra skandalinga!

Rinkimų scenarijus kartojasi: dėl mero posto kovos A. Miškinienė ir A. Margelis

Šiemet, kaip ir praėjusiuose rinkimuose, į antrąjį merų rinkimų turą pateko A. Miškinienė ir A. Margelis.

Lazdijų rajono šiukšlių problema keliauja į Aukščiausiąjį Teismą

Susirinkime dalyvavęs tarybos narys Artūras Margelis teigė, jog situacija dėl atliekų išvežimo yra sudėtinga, nes savivaldybė nesilaikė įstatymų ir įsivėlė į teisminius ginčus.

Savivaldos ir merų rinkimuose Lazdijų žmonės vieni iš aktyviausiųjų (Atnaujinta)

„Dzūkų žinios”, jausdamos pareigą informuoti savo skaitytojus apie rinkimų eigą, nuolat pateiks naujausią informaciją apie balsavimo eigą Lazdijų rajone, o paskui ir naujausius rinkimų rezultatus.