Dzūkų žinios

Merė ūkininkams dėstė savo versiją dėl Žemės mokesčio ir siūlė naikinti lengvatas nukentėjusiesiems nuo sovietų okupacijos

Skandalingiausia susitikimo dalimi tarybos narė Vilma Danauskienė įvardijo merės siūlymą panaikinti Žemės mokesčio lengvatą nuo sovietų okupacinio režimo nukentėjusiems asmenims, daugiavaikėms šeimoms, pensininkams ir bedarbiams.

Euforija dėl naujos autobusų stoties apakino Lazdijų valdžią – keleiviai liko be tualeto, tvarkaraščių, kasos, pastogės

Praėjus visuotinei euforijai, pradėjo lįsti savivaldybės vadovų neatlikti darbai. Senoji stotis buvo nugriauta, tačiau laikinoji stotis nebuvo paruošta. Buvo nuspręsta, kad autobusų stotį laikinai atstos miesto autobusų stotelė prie Užimtumo tarnybos.

Kodėl merė nenori sumažinti rajono ūkininkų naštos?

Akivaizdu, jog padidintas mokestis labai naudingas rajono valdžiai, nes pernai jo buvo surinkta du su puse karto daugiau nei anksčiau, prieš mokesčio padidinimą. Padidintas mokestis rajono biudžetą papildė beveik milijonu eurų.

Kapčiamiesčio žmonių laukia nauji ir jaukūs bendruomenės namai

Kapčiamiesčio bendruomenė pagaliau turi naujus namus. Po daugiau nei penkerius metus trukusio intensyvaus darbo praėjusį antradienį iškilmingai buvo atidaryti Kapčiamiesčio bendruomenės namai.

Lazdijų rajono policijos komisariato viršininkas Mantas Struckas siunčia gerą žinią: gyventojai gali būti ramūs, rajone niekas nesikeis

Angelų sargų (policijos) diena – išskirtinė ne tik policijoje dirbantiems pareigūnams, ši diena svarbi kiekvienam iš mūsų: juk svarbu jaustis saugiems, o, iškilus pavojui, tvirtai žinoti, kad sulauksime pagalbos.

Sveikata – svarbiausias turtas: merė ir tarybos nariai susitelkė dėl sveikatos priežiūros įstaigų ir pacientų ateities

Įsteigtame Sveikatos centre registruotiems gyventojams ar atvykstantiems su siuntimais būtų teikiamos svarbiausios sveikatos priežiūros ir kitos šios srities būtinos paslaugos.