žuvo

Žuvo dviratininkas

Praeitą šeštadienį apie 22 valandą 30 minučių kelyje Alytus–Seirijai–Lazdijai, Seirijų seniūnijos teritorijoje, įvyko autoįvykis, kurio metu sunkiai sužalotas 51 metų dviračiu važiavęs Ročkių kaimo gyventojas. Vyriškis skubiai buvo išvežtas į Alytaus S. Kudirkos ligoninę. Medikai dar bandė kovoti dėl jo gyvybės, tačiau po keleto valandų reanimacijos palatoje dėl daugybinių kūno sužalojimų jis mirė.
Turimais duomenimis, tą vėlų vakarą dviratininką partrenkė automobilis „Opel Astra“, kurį vairavo Alytaus miesto gyventojas V. A.

Veisiejiečio gyvybę pasiglemžė liepsna

, Vaidotas Morkūnas
Praeitą trečiadienį apie 2 valandą nakties rajono priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba gavo pranešimą, kad Veisiejuose, Rūdos gatvėje, dega gyvenamasis namas, kuriame gali būti žmogus. Atvykus ugniagesiams, namas degė atvira liepsna, stogas jau buvo sukritęs. Namas medinis, su veranda, dengtas šiferiu, perdanga medinė. Gaisro metu nudegė stogas ir perdanga, stipriai apdegė išorinės bei vidaus sienos, sudegė namų apyvokos daiktai. Iš namo liko tik sienos. Gesinę gaisrą ugniagesiai viename kambaryje rado stipriai apdegusį kūną.

Kvaišalai pasiglemžė dviejų gyvybę, apsinuodijusi mergina — ligoninėje

, Vaidotas Morkūnas
Savaitgalį Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Seirijuose, Ežerėlių gatvėje esančio gyvenamojo namo kambaryje, lovose, be išorinių smurto žymių rasti 25 metų P. M. ir 20 metų I. V. lavonai. Įtariama, kad vaikinai mirė padauginę psichotropinių medžiagų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Du negyvus vaikinus sekmadienį ryte rado namo šeimininkas, kuris iš vakaro leido juos kartu su dar viena mergina pernakvoti savo name.

Nelinksmos naujienos

 

Nelinksmos naujienos

 

Aiškėja, kad tragišką avariją Vilniuje sekmadienį sukėlė automobilių plovėjas iš Lazdijų

, 15min.lt

Tragišką avariją, per kurią du žmonės žuvo ir dar keli buvo sužaloti, sekmadienį Vilniuje sukėlęs jaunuolis tvirtina, kad nelaimė įvyko jam lenkiant kitą automobilį. Prokurorai pirmadienį po pietų žada kreiptis į teismą su prašymu vaikiną suimti ilgesniam laikui.

Surinkti turinį