Dzūkų žinios

Lazdijų informacinis portalas, naujienos

Politika

Savivaldybė ir buvęs vyriausiasis architektas išsiskyrė geruoju

Architektas Ričardas Vyšniauskas.

Žinomu išminčių posakiu, jog „geriau bloga taika nei geras karas”, kartais pasinaudoja ir mūsų krašto valdininkai ir politikai. Praėjusią savaitę teisme buvo pasirašyta Taikos sutartis, kuri sudarė galimybes taikiai išsiskirti Lazdijų rajono savivaldybės administracijai ir buvusiam vyriausiajam architektui Ričardui Vyšniauskui.
Pagal šią Taikos sutartį Lazdijų rajono savivaldybė panaikino visas R. Vyšniauskui skirtas tarnybines nuobaudas – papeikimus ir atleidimą iš darbo, kurias teismui buvo apskundęs buvęs vyr. architektas, ir atleido R. Vyšniauską iš darbo šalių susitarimu.
Panašu, jog R. Vyšniauskui teks atsisakyti pretenzijų savivaldybei dėl saulės jėgainių steigimo Lazdijų rajone. Dėl šių jėgainių ir kilo savivaldybės ir vyr. architekto priešprieša. Galimai neteisėtus savivaldybės planus ir sprendimus R. Vyšniauskas buvo apskundęs įvairioms teisėsaugos ir kitoms valstybinėms institucijoms. Dėl šios buvusio vyr. architekto pozicijos buvo sustabdyta saulės jėgainių plėtra Lazdijų rajone.

„Dzūkų žinių“ informacija

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: