Dzūkų žinios

Lazdijų informacinis portalas, naujienos

Reklama Verslas

Ką reikia žinoti perkant vonios praustuvą?

Vonia yra ta namų vieta, kur ne tik rūpinamės savo higiena, bet ir norime atsipalaiduoti. Dėl to, stengiamės, kad joje būtų jauki ir estetiška aplinka. Ją sukurti galima ne tik derinant spalvas ar parenkant tinkamą apšvietimą, bet ir šiuolaikišką stilingą vonios praustuvą. Jis atlieka ne tik tiesiogines funkcijas, bet ir gali tapti išraiškinga dekoro detale. Šiuo metu yra labai populiaru rinktis tokį praustuvą, kuris yra montuojamas ant vonios spintelės viršaus. Dažniausiai tai būna iš akmens masės, marmuro ar granito pagaminti modeliai, kurie išsiskiria išraiškingomis formomis, kas padeda atrasti unikalių sprendimų, ieškant kuom pagyvinti vonios interjerą.
Nemažiau įspūdingai atrodo ir plieniniai praustuvai. Jie puikiai dera su kitais vonios aksesuarais maišytuvu ar dušo įranga. Tad įrenginėjant vonios kambarį galite žaisti tiek su spalvų gama, tiek medžiagiškumu, tiek formomis. Viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės ir galimybių, žinoma ir nuo vonios dydžio. Tad į ką reiktų atkreipti dėmesį prieš perkant vonios praustuvą?

  • Praustuvo išmatavimai. Rinkdamiesi vonios praustuvą įvertinkite stalviršio plotą ar spintelę ant kurios jis bus statomas ar montuojamas. Įvertinkite atstumus ir aukštį, kuriame bus montuojama prausimosi vieta. Nepamirškite, kad svarbus ne tik estetinis vaizdas, bet ir patogumas. Taip pat įvertinkite atstumus iki sienų, maišytuvo, dušo kabinos ar kitų objektų. Būtent nuo jų priklausys kokio montavimo tipo praustuvas jums bus tinkamiausias: pastatomas ant viršaus, integruojamas į vonios spintelę ar montuojamas iš apačios.
  • Montavimo tipas. Jei išsirinkote vonios praustuvą, rekomenduojama atidžiai perskaityti instrukcijas ir įvertinti ar jūsų vonioje bus pakankamai vietos sumontuoti ne tik praustuvą, maišytuvą, bet ir vandens nubėgimo sistemą. Taip pat nemažiau svarbu pasirūpinti hermetiškumą užtikrinančių priemonių, kurios padeda užtikrinti, kad patekęs vanduo ant baldų jų nepažeis ir nepataisomai nesugadins ir taip neleis kauptis drėgmei dėl ko gali atsirasti pelėsis bei kiti mikroorganizmai, galintys sukelti odos ar nagų grybelį bei kitas ligas.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: