Dzūkų žinios

Žydrūnas Vasiliauskas: „Žemės ūkis ir kaimo reikalai – man nesvetimos sritys“

Netrukus Kaimo ir žemės ūkio plėtros skyriui pradės vadovauti naujas vedėjas – Žydrūnas Vasiliauskas.

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos skyrių vedėjų komandoje – naujas veidas. Netrukus Kaimo ir žemės ūkio plėtros skyriui pradės vadovauti naujas vedėjas. Juo tapo konkursą laimėjęs žinomas rajono turizmo specialistas Žydrūnas Vasiliauskas.

Žydrūnas pasakojo, jog konkurse, kuris vyko Vilniuje, dalyvavo trys pretendentai, jų visų gebėjimai buvo įvertinti teigiamai, visi atitiko keliamus reikalavimus, todėl konkurso nugalėtoją turėjo pasirinkti Lazdijų savivaldybė.

„Vyko nuotolinis pokalbis su savivaldybės sudaryta komisija, jame dalyvavome dviese, nes trečioji dalyvė neprisijungė. Po pokalbio gavau informaciją, jog surinkau daugiausia balų ir tapau konkurso nugalėtoju”, – pasakojo Žydrūnas.

Paklaustas, kiek jam žinomi kaimo ir žemės ūkio reikalai, Žydrūnas patikino, jog tai jam artima veiklos sritis, apie kurią jis turi neblogą išmanymą. Ž. Vasiliauskas pripažino, jog žemės ūkis Lazdijų rajone yra labai svarbi veiklos sritis, todėl ir veiklos naujosiose pareigose bus daug.

„Tai yra antra mano išmanymo sritis po turizmo, nes esu dirbęs žemės ūkyje, tėvai ūkininkavo, trejus metus vedu jaunųjų ūkininkų mokymus, pats turiu ūkininko pažymėjimą, tai yra ta sritis, kurioje save matau“, – sakė Žydrūnas.

Pasidomėjus, ar nebuvo kilusi mintis darbo ieškotis kitame mieste ar rajone, Žydrūnas teigė, jog šiuo metu jis tvirtai susijęs su Lazdijais, nes turi įsteigęs kaimo turizmo sodybą, atidarinėja savo ūkį, taip pat Lazdijų krašte pradėjo nuosavo namo statybą.

„Dabar esu čia, padirbėsiu savivaldybėje, o paskui bus matyti”, – apie ateities planus kalbėjo Ž. Vasiliauskas.

„Dzūkų žinių“ informacija

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: