Dzūkų žinios

Ligoninė atsisveikino su girtaujančiais darbuotojais

„Tokių dalykų negali būti – darbo vietoje girtaujantis personalas nebus toleruojamas“, – po Lazdijų ligoninę sukrėtusio skandalo, kai darbo vietoje rytą buvo užklupti keturi girtaujantys darbuotojai, „Dzūkų žinioms“ sakė laikinasis ligoninės vadovas Vladimiras Jelisejevas.

Keturi Lazdijų ligoninės darbuotojai – trys moterys ir vyras – praėjusią savaitę buvo nušalinti nuo pareigų, nes darbo vietoje buvo užtikti neblaivūs. Netrukus po to visi jie buvo atleisti iš darbo.

Laikinai Lazdijų ligoninei vadovaujantis Vladimiras Jelisejevas pasakojo, kad vieną rytą apie girtaujančius kolegas jis sulaukė pranešimo iš ligoninės darbuotojų.

„Suradome juos girtaujančius rūsyje, pareikalavome pasitikrinti girtumą, tačiau jie nesutiko to padaryti. Tuomet iškvietėme policiją, kuri ir nustatė, kad darbuotojai yra neblaivūs, jie į alkotesterį pripūtė nuo 1,5 iki 2,5 promilės. Puotaujantys darbuotojai aiškino, jog švenčia vienos iš kolegių gimtadienį. „Tai buvo ne pirmas atvejis, kai tie žmonės pastebėti išgėrę. Su jais prieš mėnesį buvo apie tai kalbėta. Pasiūliau jiems pagalbą – psichologo, priklausomybių specialisto konsultaciją, tačiau jie pagalbos atsisakė“, – sakė laikinasis ligoninės vadovas.

Jis teigė, jog viena iš girtavusių darbuotojų ligoninėje buvo išdirbusi beveik 40 metų. V. Jelisejevas pripažino, jog pradžioje buvo sudėtinga pakeisti nusižengusius darbuotojus kitais specialistais, nes tai sertifikuotos pareigybės, tą darbą gali dirbti tik atitinkamą sertifikatą turintys specialistai.

„Kai kuriems iš jų jau suradome pamainą, netrukus turėsime ir likusį personalą. Yra daug norinčiųjų dirbti, gaus sertifikatus ir viskas atsistos į savo vietas. Šią situaciją pavyko suvaldyti. Tokių dalykų ligoninėje netoleruosiu ir girtaujantys žmonės pas mus nelaukiami“, – sakė V. Jelisejevas.

Sausį Lazdijų rajoną sukrėtė skandalas, kai pas ligonį į iškvietimą atvyko neblaivus greitosios medicinos pagalbos ekipažas – felčerė ir vairuotojas. Šie darbuotojai priklausė Alytaus rajono greitosios medicinos pagalbos stočiai, jie jau atleisti iš pareigų.

„Dzūkų žinių“ informacija

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: