Ilgasis savaitgalis: daug pramogų, daug maisto ir daug…

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jogurto, užtepėlių ir kitų maisto produktų, skardinės ir buteliai… Kur visa tai dėti, kai iškyla ar giminės balius baigiasi? Ogi surinkti ir išrūšiuoti.

Jei nerūšiuosit, konteineriai greičiausiai užsikimš, nes savaitgaliais, ypač vasarą, atliekų būna daugiau. Visos atliekos į vieną konteinerį tilpti negali! O išrūšiuotoms – vietos į valias. Tik nepalikite savo atliekų maišo prie konteinerio angos – pastumkite!

Riebalais, padažais ir kitais maisto likučiais suteptus vienkartinius popierinius indus, popierinius rankšluosčius, servetėles, arbatos bei kavos tirščius, vaisių ir daržovių lupenas, žieves, kiaušinių lukštus, mėsos kaulus, žuvų ašakas bei visus nesuvalgyto, bet tolesniam naudojimui jau netinkamo maisto likučius mestkite į maisto konteinerį.

Tuščius plastiko ir metalo indelius, skardines, butelius, indelius nuo kosmetikos, indų plovimo ar kosmetikos, tetrapakus, dangtelius, foliją, maistinę plėvelę, stalo įrankius – į plastiko.

Visokiausį popierių, kartonines dėžutes, senus žurnalus, reklamine skrajutes – į popieriaus, o sudužusius ir sveikus, bet tuščius stiklinius butelius, indus, stiklainius – į stiklo.

Ilgąjį Žolinių savaitgalį atliekos bus vežamos pagal įprastą grafiką. Už tai, kad jas išrūšiuosite, per šventes dirbsiantys vežėjai iš anksto taria jums AČIŪ!

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro informacija

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: