Dzūkų žinios

Astrologinė prognozė kitai savaitei

Dalintis:

Astrologinė prognozė kitai savaitei, birželio 19–25 dienoms.

Avinas (03.21–04.20)

Šią savaitę gali neraminti keisti vaikų poelgiai arba atsiskleidžiančios jūsų avantiūrų pasekmės. Galite atsidurti dviprasmiškoje situacijoje dėl impulso rizikuoti, eksperimentuoti. Labiau prižiūrėkite vaikus. Saugokitės sportinių traumų, alergijų, nežiopsokite kelyje. Savaitės pabaigoje jums nelabai rūpės šventiniai renginiai. Regis, naudositės kilusiu ūpu užsiimti savo ūkiu, gyvūnais arba sveikatos profilaktika, higiena. Jeigu ketinate įsigyti brangių daiktų, pasitarkite su artimaisiais. Saugokitės sukčių.

Jautis (04.21–05.21)

Savaitės pradžioje būsite smalsūs, nusiteikę ir paplepėti, ir kitų paklausyti. Turbūt turėsite kontaktų su žiniasklaida, teiksite interviu, reklamą ar pan. Galite užmegzti pažintį. Savaitėi įsibėgėjant daugės emocinės įtampos. Vargins asmeniniai rūpesčiai, šeimos narių bėdos. Atsargiai elkitės su ugnimi, elektros prietaisais, kita technika. Savaitgalį norėsis patirti neįprastų įspūdžių. Aktyvesnis laisvalaikis, dalyvavimas viešuose renginiuose gali suteikti tokių galimybių. Visgi derėtų itin saugotis avarijų.

Dvyniai (05.22–06.21)

Šią savaitę gali būti svarbu nedelsiant sutvarkyti aktualų reikalą, kad nenukentėtų jūsų reputacija. Galite gauti vertingos informacijos, nusipirkti norimą daiktą, užsisakyti paslaugą. Visgi rūpesčių kels nesusikalbėjimas su kažkuo iš aplinkinių, intrigos. Itin svarbus yra atsargumas kelyje bei pasisakant viešojoje erdvėje, skleidžiant informaciją. Artėjant savaitgaliui labai norėsis atokvėpio. Jeigu su šeima išvyksite į gamtą, sodybą, turėtumėte gerai praleisti laiką. Tik saugokite sveikatą, dokumentus, pinigus.

Vėžys (06.22–07.22)

Savaitės pradžioje pravartu aiškiai suvokti, kas jums yra svarbiausias prioritetas, ir atsiriboti nuo antraeilių dalykų. Nepasikliaukite gandais, abejotinomis teorijomis ir suktais veikėjais. Pravartu pažaboti norą išlaidauti, užsisakinėti neaiškios kokybės prekes, paslaugas. Nepasiduokite įtartinam spaudimui. Galbūt nuvils gauta ar negauta prekė ar dovana. Prieš pat savaitgalį galite leistis į kelionę. Regis, aktyviai bendrausite, tačiau dėl savo atviravimo ne vietoje ir ne laiku galite prisidaryti nemalonumų.

Liūtas (07.23–08.23)

Savaitės pradžioje labiau tiktų užimti stebėtojo poziciją, nei aktyviai reikštis. Jūsų vidiniame pasaulyje tikėtinas tam tikras sąmyšis. Galite suvokti, jog jus užvaldo kažkokia pikta galia, priklausomybė, arba pernelyg vadovaujatės stereotipais. Gali pasireikšti sunkiai valdomos aistros, pyktis, ypatingas godumas ar pan. Itin saugokitės traumų, avarijų. Nuo penktadienio pajusite geros energijos gūsį. Kils noras puoštis, kurti malonią aplinką. Regis, įsigysite pageidaujamą daiktą. Saugokitės ugnies, avarijų.

Mergelė (08.24–09.23)

Šią savaitę venkite kitus pašiepti, beatodairiškai kritikuoti, nes bus nesmagu, jeigu vėliau teks keisti nuomonę ir atsiprašinėti. Susikaupusios problemos reikalauja rimtesnės analizės. Mažiau klausykite gandų, apkalbų ir labiau remkitės realiais faktais. Kai kurios aktualijos veikiausiai bus tokios, kad nieko pakeisti negalėsite. Kitiems žmonėms jūsų planai gali būti nepriimtini. Saugokite sveikatą. Atsargiai elkitės su gyvūnais ir kelyje. Savaitgalį geros nuotaikos galėsite pasisemti gamtoje ir lankydami tėvus, senelius.

Svarstyklės (09.24–10.23)

Savaitės pradžioje bus nelengva, nes darbo metu teks pasirūpinti ne tik darbo reikalais. Regis, teks asmeninę paramą teikti kolegai ar kt. Blaiviai vertinkite bet kokią gaunamą informaciją, „persijokite“ pasiūlymus, ypač tuos, kurie reikalauja nemažų išlaidų, rizikos arba yra teikiami abejotinos reputacijos asmenų. Pasistenkite neįsivelti į pavojingą avantiūrą ir neįvelti į ją kitų žmonių, bendražygių. Savaitės pabaigoje norėsis patinginiauti. Geriausiai jausitės vienumoje, namuose. Nepiknaudžiaukite svaigalais.

Skorpionas (10.24–11.22)

Šią savaitę kursite planus, kurie reikalauja daug darbo, investicijų. Aktualūs bus mokslo, kultūros, teisiniai bei su užsieniu susiję reikalai. Įvertinkite perspektyvas, jeigu ketinate imtis naujovių, rizikuoti. Teks disciplinuotai ir kantriai dirbti patiriant grubią kritiką. Visų pirma, derėtų nesivadovauti ambicijomis. Jos trukdys objektyviai mąstyti. Gana pažeidžiama yra finansinė sritis. Prieš Jonines daugės malonių kontaktų bei rasite, kuo pasidžiaugti pagal savo piniginės turinį. Saugokitės provokacijų, avarijų.

Šaulys (11.23–12.21)

Savaitės pradžioje gana produktyviai darbuositės. Tačiau galite pajusti, kad prisikaupė daug nepasitenkinimo. Galbūt teks aiškintis finansines peripetijas, tartis dėl teisinės konsultacijos, dalykinių pokalbių. Regis, susitarsite dėl aktualaus reikalo, tačiau tai gali kainuoti. Įtampos patirsite, jeigu turite reikalų su užsieniečiais. Gali atskrieti nekokios naujienos. Galimi nemalonumai ir dėl netinkamo elgesio kelyje. Savaitgalį nepavyks išsisukti nuo kažkokių pareigų. Problemų gali sukelti vanduo, dujos, svaigalai.

Ožiaragis (12.22–01.20)

Šią savaitę būsite nusiteikę ginti savo pozicijas bei tiesas ir nenusileisti jokiems oponentams. Jeigu norite sėkmės, verčiau neignoruokite kitos pusės poreikių, prašymų. Regis, rūpės reikalai, susiję su įmonės ar svetimais pinigais, investicijomis, draudimu, paskolomis ar palikimu. Pasisaugokite apgaulių ir nekaltinkite partnerių, kolegų, jeigu jie stengėsi, bet ne viskas pavyko. Nepirkite brangių daiktų be garantijos. Labiau prižiūrėkite vaikus. Savaitės pabaigoje galbūt teks įveikti netrumpą atstumą ieškant paparčio žiedo.

Vandenis (01.21–02.19)

Savaitės pradžia – tinkamiausias metas taisyti gyvenimo būdą, mitybos įpročius. Galbūt keisis planai, susiję su komandiruote, bendradarbiavimu ar kt. Saugokitės sukčių, vagių. Gali būti, kad jūsų nepasitenkinimo protrūkius patirs gyvenimo partneris bei niekuo dėti kiti žmonės. Pasistenkite išlikti korektiški. Saugokitės agresijos, finansinio ar kitokio išnaudojimo. Savaitės pabaigoje bus smagiau, jei nesate sugadinę jums svarbių santykių ir ne per tuščia yra jūsų piniginė. Saugokitės ugnies, elektros iškrovos, avarijų.

Žuvys (02.20–03.20)

Savaitės pradžioje mintys suksis apie meilės, pramogų, vaikų, nuosavybės reikalus. Kad skubiau sutvarkytumėte skubų reikalą, gali tekti pakrapštyti piniginę. Neverta tikėti gandais, tačiau perspėjimus vertinkite rimtai. Įprastą dienotvarkę gali trikdyti techninės kliūtys, sveikatos problemos, augintinių bėdos ir kt. Savaitės pabaiga žada įspūdžių, tačiau virs prieštaringos emocijos. Labai svarbu derinti savo ir artimo žmogaus poreikius, planus. Atsargiai kelyje ir vandenyje. Saugokitės dujų nuotėkio, apsinuodijimo, alergijų.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

Dalintis:

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite: