Dzūkų žinios

Atsinaujinome. Kas toliau?

Kompanijai UAB „Dzūkų žinios“ laikraščių leidyba – pagrindinė veikla, kuri geriausiai matoma jūsų akims. Tačiau jei sekate šią paskyrą, nedvejojame, skaitote mūsų turinį, naujienas, tinklalapyje www.dzukuzinios.lt. Akylesni skaitytojai veikiausiai pastebėjo, kad atsinaujinome. Žinome, kad turinys svarbiausia, bet vis tik išvaizda ir patogumas padeda lengviau įsisavinti žinias. Tai lyg darbo stalo susitvarkymas, kai norime sugalvoti efektyvų sprendimą. Kontekstas, forma svarbus norint ko nors pasiekti.

Investavę į šiuos atnaujinimus tikimės pasiekti jaunesnę auditorijos dalį.

Ką atlikome:

išlaikėme viską, dėl ko mus mėgstate ir skaitote. Likome tokiu pačiu vardu ir spalvomis. Redakcija per savaitę ir toliau sukuria 20+ autorinių tekstų įvairiomis temomis. Ypač daug dėmesio skiriame tradicijoms, patriotiškumui, kultūrai. Mums svarbu laikytis tvaraus verslo principų – dirbti tikslingai, tęsti, kas pradėta, atiduoti pagarbą tradicijai.

Dabar galite patogiau mus skaityti, naudotis paieška, pasirinkti jums įdomiausias rubrikas, peržvelgti horoskopus, TV programas. Jūs ir toliau galite pranešti apie įvykį redakcijai, tinklalapio apačioje – realiuoju metu pasitikrinti orų prognozę. Kas tikrai naujo: nuo šiol galite sužinoti apie mūsų teikiamas leidybos, spaudos ir kt. paslaugas, bei užsisakyti laikraščio prenumeratą mėnesiui arba ištisiems metams. Taip pat galite įsigyti mūsų „Knygynėlyje“ parduodamų knygų, kurios jus pasieks per siuntų tarnybą visoje Lietuvoje. Verslams turime paruošę reklamos pozicijas, pritaikę kainodarą, viešiname tinklalapių lankomumo statistiką „Infogram“ įrankyje.

Investicijos į naujienų portalų atnaujinimą padėjo atkreipti didžiųjų Lietuvos kompanijų dėmesį savo pusėn. Vis daugiau nori tapti reklamos partneriais.

Mes savo atnaujinimais labai džiaugiamės. Kaip vertinate mūsų pokyčius?

„Dzūkų žinios“ redakcija

Rašyti komentarą

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: