Dzūkų žinios

Jūros dvelksmas namuose – interjeras įkvėptas vandenyno

Dalintis:

Jei esate tie, kurie beprotiškai myli jūrą, tikriausiai jums labai patiks galimybė raminantį jūros grožį pašaukti į savo namus. Net jei gyvenate priešingoje Lietuvos pusėje, yra daugybė būdų, kaip į savo interjerą įlieti truputį jūrinės nuotaikos ir sukurti pakrantės jausmą savo erdvėje. Nesvarbu, ar esate jūreivystės entuziastas, ar tiesiog raminančiose jūros bangose randate atgaivą ir paguodą, šie šeši interjero akcentai nukels jus į pajūrį kaskart būnant namuose.

Pakrantės spalvų paletė

Vienas iš paprasčiausių būdų sukurti jūrinę atmosferą savo namuose – pasirinkti namams pakrantės spalvų paletę. Mėlynos spalvos atspalviai, nuo giliai tamsiai mėlynos iki švelnaus žydrumo, derinami su smėlio spalva ir natūralios medienos akcentais, imituoja vandenyno, smėlio ir dreifuojančios medienos spalvas.

Stulbinantys fototapetai

Tiems, kurie kasdien pasiilgsta ramaus jūros žavesio, fototapetai yra ideali idėja sienų puošybai. Šios freskos leidžia ištisas sienų dalis uždengti kvapą gniaužiančiais jūros peizažais, o tai leidžia džiaugtis svaiginančiais jūros potyriais tiesiai iš savo svetainės. Įsivaizduokite, kad kiekvieną kartą įėjus į kambarį jus pasitinka jūros bangos, palmių apsupti paplūdimiai ar ryškus saulėlydis. Fototapetai yra puikus būdas tai pasiekti, paverčiant sienas langais į jūrą, o jei nežinote, kur tokio dalyko ieškoti, užsukite į dubingiai.lt kur fototapetų pasirinkimas pradžiugins visus, svarstančius apie savo interjero permainas.

Jūros dekoro akcentai

Įtraukite jūrinius dekoro elementus, kad dar labiau sustiprintumėte saulėto paplūdimio jausmą. Pagalvokite apie tokius elementus kaip inkarai, laivo vairas, kriauklės ir virvės gabaliukai su įdomiais jūreiviškais mazgais. Šie aksesuarai suteikia jūsų erdvei autentiškumo, panaudoję juos netrukus pasijusite tarsi įžengę į žavingą pakrantės namelį.

Kriauklių kolekcija

Jei per atostogas mėgstate rinkti kriaukles, pats metas jas tinkamai panaudoti. Pademonstuokite savo kolekciją stikliniuose induose, dekoratyvinėse dėžutėse arba išdėliokite kaip stalo puošmenas. Tai ne tik atneša patalpai jūros dvelksmo, bet ir suteikia jūsų interjerui asmeniškumo ir įvairumo.

Jūrą vaizduojantys meno kūriniai

Papuoškite savo sienas meno kūriniais, vaizduojančiais jūros grožį. Burlaivių, švyturių ir jūros gyvūnijos paveikslai sukurs pakrantės atmosferą ir parodys jūsų aistrą vandenynui. Pasirinkite kūrinius, kurie rezonuoja su jūsų stiliumi ir sukelia emocijas, kurias patiriate žiūrėdami į jūrą.

Jūros įkvėptas apšvietimas

Apšvietimas yra pagrindinis interjero dizaino aspektas, o jūros įkvėpti apšvietimo įrenginiai gali kambarį padaryti dar labiau primenančiu paplūdimį. Apsvarstykite pakabinamus šviestuvus, kurie primena žvejybos plūdes arba stalines lempas su kriauklių pagrindais. Tinkamas apšvietimas gali suteikti šiltą ir šviečiančią atmosferą, užtikrinančią, kad jūsų jūros įkvėptas interjeras žavėtų dieną ir naktį.

Papildykite savo namus šiais dailiais interjero priedais ir sukurkite namus, kuriuose visada jausitės kaip nesibaigiančiose atostogose prie jūros. Pasigrožėkite jūros magija ir leiskite, kad meilė jai pripildytų jūsų namus jūros ramybe ir stiliumi.

Dalintis:

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite: