Dzūkų žinios

Už parkavimą prie Alytaus ligoninės teks mokėti

Dalintis:

Nuo lapkričio 20 dienos prie Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės pradėjo veikti pirmoji Alytuje mokama municipalinė parkavimo aikštelė. Pravažiavimo kontrolės sistema sumontuota nuo įvažiavimo iš Ligoninės gatvės. Prietaisas užfiksuoja transporto priemonės numerius. Pirma valanda parkavimo nieko nekainuoja. Kiekviena papildoma  valanda atsieis vieną eurą. Tie kas sugaišta ilgiau sumokėti turi išvažiuodami. Tą padaryti galima grynaisiais, kortele ar programėle. Tiesa, greitai susimokėti pavyksta ne visiems. Sutiktas pagyvenęs vyriškis keiksnojo parkomatą, mat nelabai suprato kaip šis veikia.

Ligoninės vidinėje teritorijoje yra apie 200 parkavimo vietų. Čia ir anksčiau veikė užtvaras, bet mokėti nereikėjo. Darbo valandomis jis buvo valdomas iš Pri­ėmi­mo-sku­bios pa­gal­bos sky­riaus, o nuo 15 iki 7 valandos būdavo pakeltas, todėl automobiliai galėjo laisvai įvažiuoti ir savaitėmis užimti parkavimo vietas. Gydymo įstaigos vadovų teigimu, būtent todėl ir imtasi kontroliuoti srautus įvedant mokamą parkavimą. Esą nuo šiol tiems, kas atveš pacientą į ligoninę bus patogiau, mat galės atvažiuoti arčiau gydymo įstaigos,  o pirma valanda nieko nekainuos. Įvažiuoti į ligoninė teritoriją nemokamai galės įstaigos darbuotojai, kurių automobilių numeriai įvesti į duomenų bazę, specialieji automobiliai, kalėjimo transportas, atvežantis pacientus.

Įrengti parkomatą Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninei kainavo 30 tūkstančių eurų. Už automobilių stovėjimą surinktos lėšos atiteks gydymo įstaigai. Aikštelėje nuo Vakaro gatvės parkuoti automobilius  galima nemokamai.

Dalintis:

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite: