
Lazdijuose jau kvepia Kalėdomis – čia įrengta išskirtinė erdvė šventinėms Kalėdų fotosesijoms.
Dar būdama Anglijoje, fotografė Aušra Vrubliauskienė jau mąstė apie savo miestą.
„Ten sėmiausi idėjų, rinkau dekoracijas, ieškojau išskirtinių akcentų, kad šiemet Lazdijuose fotosesijų kampeliai būtų dar įspūdingesni, jaukesni ir visai kitokie nei anksčiau,“ – šypsosi Aušra.
Anglijoje kalėdinis pasiruošimas prasideda labai anksti, todėl ir ji savo darbą pradėjo dar spalio pabaigoje. Kartu su dekoravimo specialiste sukūrė penkis žiemiškai magiškus kampelius, kuriuose gausu šviesų, eglučių ir tikro miško kvapo.
„Kiekvienas kampelis unikalus – kupinas jaukumo, šventinio džiaugsmo. Eglutės tikros, jas pačios kruopščiai išsirinkome. Šiemet visa erdvė tiesiog kvepia Kalėdomis,“ – sako fotografė.
Nors dabar ji gyvena Kaune, fotosesijoms vis grįžta į Lazdijus.
„Šiemet viską susidėliojau taip, kad galėčiau dirbti čia, savo krašte. Lazdijai – mano miestas, mano širdis. Čia gera būti, čia jaučiuosi kaip namie,“ – prisipažįsta Aušra.
Kalėdinės fotosesijos startuos lapkričio 8 dieną, vieta – Lazdijai, Vytauto g. 16. Registracija vyksta sparčiai: dar rugpjūtį Aušra sulaukė pirmųjų klausimų, ar šiemet vyks fotosesijos. Dabar dauguma vietų jau rezervuota.






Į Lazdijus žmonės atvyksta specialiai dėl jos – iš Varėnos, Prienų, Druskininkų, Alytaus, Marijampolės, Kalvarijos, Krosnos, net iš Kauno. Daugelį Aušra jau pažįsta – vieniems fotografavo vestuves, kitiems krikštynas, o dabar jie nori įsiamžinti Kalėdų fone.
„Šiemet daugelis renkasi brangiausią paslaugos paketą – foto knygą. Žmonės vėl nori laikyti nuotraukas rankose, ne tik telefone. Tai gražūs, išliekantys prisiminimai,“ – sako fotografė.
Fotosesijos kainą Aušra vadina prieinama: „Kartais 50 eurų išleidžiame parduotuvėje ir nieko ypatingo neparsinešame, o už tiek galima sukurti prisiminimą, kuris liks ilgam.“
Šie metai Aušrai ypatingi – sukanka dešimt metų, kai ji fotografuoja ir įamžina gražiausias žmonių akimirkas.
„Aš jau spirgu – noriu susitikti, noriu pradėti! Labai pasiilgau žmonių ir Kalėdų magijos,“ – sako ji su šypsena.
O prašau, čia 50 eur, o Česnulytė 120 eur ima.