Sveika mityba

Padėkime sau sveika mityba

, Straipsnį parengė: Ramutė Kunigiškienė Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė
Visus procesus Visatoje reguliuoja gamtos dėsniai. Žmogaus sveikata irgi paklūsta šiems dėsniams. Jei juos pažeisime – kentėsime, nes kiekvieną veiksmą lydi adekvatus atoveiksmis. Neteisingas maistas – bloga savijauta. Dabartinio žmogaus gyvenimas labai skiriasi nuo natūralaus gyvenimo būdo, kurį mums lėmė Gamta. Kaip tik šis neatitikimas tarp to, kaip turi būti, ir to, kaip yra, tapo daugumos vadinamųjų civilizacijos ligų priežastimi.

Lazdijuose sveikatos idėjos užkrečiamos Ramutė Kunigiškienė: „Ačiū, kad mylite save“

, Gintarė TEISUTIS

 

Kaip išgydyti gyvenimą?

, Ramutė Kunigiškienė, Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė

 

Senjoros degustavo sveiko maisto patiekalus ir klausėsi sveikos mitybos patarimų

, Edita SAMOŠKAITĖ

 

Sveikos mitybos paieškos

, Gintarė ŠKARNULYTĖ

Anksčiau buvo problema surasti informaciją, dabar – atsirinkti informacijos sraute reikalingą ir teisingą bei panaudoti ją tinkamu metu. Sveika gyvensena, sveika mityba, sveiki maisto produktai, natūralūs produktai yra tik vienos iš aktualiausių šių dienų temų, kuriomis informacijos tiek knygose, tiek internete ar specialistų nuomonių bei patarimų gausybę galime perskaityti, išgirsti. Tad belieka pasirinkti. O tai kiekvieno iš mūsų teisė.
Pasidomėjau, ką apie sveiką mitybą mano Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Ramutė Kunigiškienė.

Sveika mityba vaikystėje – sveikas ateities žmogus

Kol kas vieninteliame mūsų rajono darželyje-mokykloje „Vyturėlis“ nuo 2011 metų vykdoma „Vaisių vartojimo mokyklose skatinimo programa“, remiama  Ekonominės Bendrijos.

Surinkti turinį