Dzūkų žinios

Lazdijų informacinis portalas, naujienos

Reklama Verslas

Buitinė technika, kurią turėtų turėti kiekviena virtuvė

Kaitlentės, indaplovės

Maisto gaminimas namuose – tai procesas, kurio metu gimsta skaniausi ir kvapniausi valgiai, džiuginantys ne tik patį jus, bet ir visus jūsų namiškius. Visgi, kartais maisto ruošimas gali būti varginanti ir daug laiko reikalaujanti veikla. Tokiais atvejais paprastumas virsta sudėtingumu, o ir skaniai pavalgyti pavyksta tikrai ne visuomet. Laimei, yra išeitis! Turint reikalingą buitinę techniką, maisto gaminimas gali būti daug lengvesnis ir malonesnis laiko praleidimo būdas. Taip pat gera virtuvės įranga gali paskatinti jus eksperimentuoti, kurti ir atrasti dar nebandytus skonių derinius bei naujus receptus. Tad, į kokią buitinę techniką verta investuoti, norint pagerinti ir palengvinti savo kasdienį gyvenimą?

Šaldytuvas

Turbūt sutiks kiekvienas, jog šaldytuvas yra bene naudingiausias prietaisas virtuvėje, kadangi jis padeda ne tik išlaikyti šviežią maistą, bet ir išvengti maisto švaistymo, kadangi visus vakarienės ar pietų likučius galite laikyti šaldytuve iki kito valgio, o ne išmesti. Šaldytuvai būna skirtingų išmatavimų, tad tinkamą modelį galima rasti net ir pačiai kompaktiškiausiai virtuvei. Prieš įsigyjant, vertėtų apmąstyti maisto kiekį, kurį jame laikysite kasdien. Tai padės įsivertinti, kokio dydžio šaldytuvo jums reikia. Taip pat pagalvokite apie reikalingas šaldytuvo funkcijas – galbūt jums reikia didesnės šaldymo kameros, o galbūt būtina temperatūros reguliavimo funkcija? Susirašykite visus kriterijus, pagal kuriuos būtų galima lengviau išsirinkti būtent jums geriausiai tinkantį įrenginį. Beje, nepamirškite atsižvelgti ir į šaldytuvo energijos suvartojimo klasę – kuo ji aukštesnė, tuo energijos sąnaudos bus mažesnės.

Kaitlentė

Vienas būtiniausių virtuvės prietaisų yra ne kas kita, o kaitlentė, be kurios būtų išties sunku tinkamai apdoroti įvairius produktus bei skaniai paruošti maistą. Renkantis kaitlentę, bene svarbiausias klausimas, į kurį reikia atsakyti – ar jos norite dujinės, ar elektrinės? Priežiūros aspektu, dujines kaitlentes yra daug sudėtingiau valyti nei elektrines. Ant elektrinių, o ypač indukcinių kaitlenčių, esantys maisto likučiai gali būti pašalinami tiesiog popieriniu rankšluosčiu dėl jų lygaus paviršiaus ir kitokios kaitinimo technologijos. Kita vertus, jei jums svarbiau ekonomiškumas, tokiu atveju dujiniai įrenginiai turi pranašumą. Ne paslaptis, jog dujas naudoti yra žymiau pigiau nei elektrą. Kaip bebūtų, nesvarbu, kurį kaitlentės variantą nuspręsite pasirinkti, didelį jų pasirinkimą rasite www.varle.lt.

Orkaitė

Elektrinė orkaitė – dar vienas, daugelio virtuvės šeimininkų pamėgtas prietaisas. Ją galite naudoti tiek pakartotinam maisto pašildymui, tiek kepimui, grilinimui ar troškinimui. Orkaitė yra tikrų tikriausia pagalbininkė – ji padės ne tik sutaupyti laiko, bet ir pamiršti ilgą stovėjimą šalia viryklės. Turint orkaitę, skaniausi patiekalai gali būti paruošti vos per pusvalandį! Tiesa, pirkdami šį prietaisą, atsižvelkite į jo galingumą ir dydį. Įsigykite tokį modelį, kurio nustatymus galėtumėte keisti patys. Laikmačiai ir temperatūros reguliavimo mygtukai leis nustatyti reikiamą kepimo temperatūrą ir laiką, tad net ir užsiimdami kitais namų ruošos darbais, galėsite būti užtikrinti, jog jūsų gaminamas maistas nebus perkeptas ar sudegęs. Išties patogu, tiesa?

Indaplovė

Greičiausiai esate patyrę situaciją, kuomet norite pagaminti kažką ypatingo ir labai skanaus, tačiau, vos tik pagalvojus apie po to susikaupusių nešvarių indų krūvą, visas noras akimirksniu dingsta. Kad visos šios situacijos liktų praeityje, verta apgalvoti apie naujo virtuvės prietaiso, indaplovės, įsigijimą. Nors tai tikrai nėra būtinas prietaisas jūsų namų virtuvėje, visgi indaplovė tikrai gali palengvinti kiekvieno kasdienybę. Indaplovė – mechaninė indų plovimo mašina, dažniausiai turinti reguliuojamus stalčius viduje, leidžiančius sutalpinti skirtingo dydžio indus. Indaplovę reiktų rinktis, atsižvelgiant į tai, kiek virtuvėje yra laisvos vietos. Nuo to priklausys, ar jums reikalinga maža bei kompaktiška indaplovė ar galite sau leisti ir didesnių išmatavimų mašiną. Bet kuri, net ir nebrangi indaplovė gali turėti ir tokias papildomas funkcijas, kaip savaiminį išsivalymą (dezinfekciją), ekonominį režimą, tylų ar greitą plovimą, kurios gali padėti ne tik kruopščiau išvalyti indus, bet ir sunaudoti žymiai mažiau vandens. Tad, laimite ne tik jūs, bet ir jūsų piniginė!

%d bloggers like this: