Ūkininkų šventėje pagerbti geriausieji mūsų krašto žemdirbiai

Gausi rajono ūkininkų bendruomenė buvo sukviesta į Lazdijų kultūros centrą, kur buvo pagerbti ir iškilmingai apdovanoti rajono ūkininkai, apžiūros-konkurso „Metų ūkis 2022“ nugalėtojai. 

Pasibaigus žemės ūkio darbams, praėjusį penktadienį gausi rajono ūkininkų bendruomenė buvo sukviesta į Lazdijų kultūros centrą, kur buvo pagerbti ir iškilmingai apdovanoti rajono ūkininkai, apžiūros-konkurso „Metų ūkis 2022“ nugalėtojai. 

Iš viso renginio metu įteikti devyni konkurso „Metų ūkis 2022“ apdovanojimai bei paskelbtas nuotraukų konkurso „Mažasis ūkininkas“ nugalėtojas. Juo tapo Herkus Karauskas, savivaldybės feisbuko paskyroje sulaukęs daugiausia simpatijų.

„Gražiausiai tvarkomos sodybos“ nominacija atiteko Aldonai ir Valdui Gruzdžiams.

„Pažangiausio ekologinio ūkio“ nominacija – Nerijaus ir Agnės Sukackų ūkiui.

Nominacija „Stipri bendruomenė – kaimo ateitis“ atiteko itin aktyviai Gegutės kaimo bendruomenei, jungiančiai ne tik Gegutės, bet ir aplinkiniuose kaimuose gyvenančius žmones.

„Pažangiausio naujakurio“ nominacija atiteko Živilei Milkei, per trumpą laikotarpį sugebėjusiai ne tik pasistatyti namus, bet ir sukurti vietos regiono ypatybes atspindinčią aplinką.

Nominacija „Aktyviausiai plėtojamos „trumposios maisto grandinės nuo lauko iki stalo“ atiteko daugiau kaip 15 metų ūkininkaujantiems Reginai ir Algirdui Salykliams. 

Nominaciją ,,Už bitininkystės puoselėjimą“ pelnė daugiau nei 200 bičių šeimų auginanti,  vaško žvakes pagal senovinę technologiją gaminanti ir edukacines programas rengianti Janina Lisauskienė.

3-oji konkurso ,,Metų ūkis 2022“ vieta atiteko jaunosios ūkininkės Ievos Kisieliūtės šeimai, auginančiai gyvulius bei puoselėjančiai grūdinių kultūrų auginimą.

2-oji konkurso ,,Metų ūkis 2022“ vieta skirta Juozui Černeckui, auginančiam grūdines kultūras.

Pagrindinis renginio apdovanojimas – 1-oji konkurso ,,Metų ūkis 2022“ vieta atiteko daugiau kaip 20 metų ūkininkaujančiai Linai Arbačiauskienei.

Muzikinę koncertinę programą visiems šventės dalyviams dovanojo gyvo garso grupė iš Šiaulių „Kitava“.

Dzūkų žinių“ informacija

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: