Dzūkų žinios

Ausma Miškinienė po trejų metų pertraukos grįžo į Demokratų sąjungą „Vardan Lietuvos“

Dalintis:

Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė paskelbė atnaujinusi narystę Demokratų sąjungoje „Vardan Lietuvos“. Politikė į partiją sugrįžo po trejų metų pertraukos.

Narystę ji buvo sustabdžiusi 2023 metais, kai viešojoje erdvėje kilo klausimų dėl savivaldybių tarybų narių išlaidų kompensavimo. Tuo metu A. Miškinienė atsisakė ir partijos pirmininko pavaduotojos bei valdybos narės pareigų.

„Prisiėmiau atsakomybę, įrodymus pateikiau, į visus klausimus atsakiau ir šiandien labai džiaugiuosi, kad galiu ramiai ir užtikrintai sugrįžti ir eiti kartu toliau“, – socialiniame tinkle paskelbė merė.

Savo įraše ji pabrėžė, kad ir toliau sieks prisidėti prie regionų stiprinimo bei Lazdijų krašto augimo.

Pastarosiomis savaitėmis A. Miškinienės pavardė buvo minima tarp galimų kandidatų vadovauti Žemės ūkio ministerijai. Tačiau pati politikė viešai pareiškė, kad šiuo metu jos prioritetas išlieka darbas Lazdijų rajono savivaldybėje.

„Duotą žodį Lazdijų krašto žmonėms aš tesėsiu. (…) Nepriklausomai nuo to, kaip baigsis derybos sostinėje, liksiu ir tęsiu darbus Lazdijų rajono savivaldybėje iki kadencijos pabaigos“, – rašė A. Miškinienė.

Politikė taip pat pažymėjo vertinanti Demokratų sąjungą „Vardan Lietuvos“ ir pabrėžė, kad po trejų metų pertraukos nusprendė sugrįžti į partiją, kurios nare buvo iki narystės sustabdymo.

Dalintis:

Rašyti komentarą

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: