akcija

Savaitgalį vyko jubiliejinė „Maisto banko“ akcija

, Lazdijų r. sav. inf.
Artėjant šv. Velykoms socialinių organizacijų savanoriai kvietė Lietuvos gyventojus pasirūpinti skurdžiau gyvenančių šeimų stalu. Šį savaitgalį šalies parduotuvėse 25-tą kartą buvo rengiama „Maisto banko“ akcija. Tūkstančiai visuomenininkų, moksleivių ir socialiai atsakingo verslo savanorių prekybos centruose pasitiko pirkėjus tiesdami skrajutes su prašymu nepasiturintiems aukoti ilgai negendančių maisto produktų.
Prie šios akcijos, kaip ir kasmet, prisidėjo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Akcija „Padovanok Kalėdų žvaigždę“

, Diana Česnakevičiūtė, 2ga klasės mokinė
Artėjant gražiausioms metų šventėms visi norime praleisti kuo daugiau laiko su savo artimaisiais: dalintis su jais savo džiaugsmais, vargais, norais ir viltimis, semtis iš jų geros nuotaikos bei šventinės dvasios. Socialinės globos namuose gyvenantys žmonės to padaryti, deja, dažniausiai negali.

Uždegtos atminimo žvakutės Lietuvos laisvės gynėjams atminti

, I. Radvilavičienė, Laisvės kovų muziejaus vyr. muziejininkė
Prieš Vėlines gėlėmis ir mirusiųjų pagerbimo žvakelių liepsna pražysta artimųjų kapai. Krikščioniška  uždegti žvakutę ant visų užmiršto kapo. Prasminga ir pilietiška uždegti žvakutę ten, kur atgulę mūsų tautos didvyriai, kovoję, kentėję ir kritę vardan Lietuvos. 
Žvarbią ir lietingą spalio 30-ąją atminimo žvakučių akcija suvienijo tris kartas.

Akcija priminė apie mažus įpročius, kurie lemia didelius pokyčius

, Sigita Vaitkevičė
Vakar dažnas rajono savivaldybės pastato koridoriuose sutiktas administracijos  darbuotojas segėjo raudoną širdelę.

Lazdijų rajone startuoja akcija „Apsaugok mane“

Rugsėjo mėnesį Lietuvoje prasideda nauji mokslo metai ir eismas gatvėse bei keliuose intensyvėja. Vasaros atostogomis dar gyvenantys moksleiviai ne visada yra atidūs einant per važiuojamąją dalį.

DAROM 2017 Lazdijų rajono savivaldybėje

, Lazdijų rajono savivaldybės informacija
Penktadienį, t.y. balandžio 21 d., kaip ir kasmet Lazdijų rajono savivaldybėje vyko visuotinė pavasarinė talka DAROM 2017. Talkos metu buvo renkamos šiukšlės viešose teritorijose, tvarkomas Lazdijų miesto parkas, sodinami medžiai Lazdijų hipodrome, tvarkomi bei statomi informaciniai stendai ir ženklai.
Ačiū visiems prisijungusiems prie šios akcijos ir kartu tvarkiusiems mūsų miestą.

Būk matomas kelyje

, Vaidotas Morkūnas
Rajono policijos komisariato viršininkas Gintaras Krasnickas prašo ypač tamsiu paros metu eismo dalyvius būti atidžius.
„Norėčiau, kad pėstieji, dviratininkai ir važnyčiotojai būtų matomi keliuose,  dėvėtų lemenę ar turėtų atšvaitą, nes pastarųjų savaičių statistikos duomenys verčia sunerimti. Būta jau ir autoįvykių, kurių metu nukentėjo ir pėstieji, ir dviratininkai, nes vairuotojai jų nematė arba pamatė, kai buvo labai arti ir nesugebėjo sustabdyti.

Veisiejų gyventojai aktyvūs rūšiuodami atliekas namuose, tačiau kapinėse tai daro vangiai

, Sonata Dirsytė
Lietuvos žaliųjų partijos nariai lapkričio 15 d. Veisiejuose surengė informacinę akciją, kurios metu pasakojo, kaip teisingai rūšiuoti atliekas.

Prie akcijos prisijungė ir Kučiūnų mokykla

Lietuvos mokiniai ir studentai Lietuvos nepriklausomybės 25-mečio proga inicijuoja akciją „Lietuvai ir man“. Šios akcijos pagrindinis tikslas – įtraukiant kuo daugiau žmonių, netradiciškai paminėti Kovo 11-ąją, pinant trispalves (geltonos, žalios ir raudonos spalvų) draugystės apyrankes ir taip išreiškiant tautos vienybę.
Lazdijų r. Kučiūnų mokykla taip pat prisijungė prie šios pilietinės akcijos. Aktyviausiai trispalves apyrankes mokykloje pynė pradinių klasių mokiniai.

Sausio 13-ąją pradėkime pilietine akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Laisvės gynėjų dieną minėdami 24-ąsias Sovietų Sąjungos agresijos metines uždekime atminties žvakutes 1991 m. sausio 13-ąją žuvusiems už Lietuvos Laisvę. Prisijunkime prie visuotinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir visose Lietuvos mokyklose, valstybės įstaigose, ambasadose ir namuose 8 val. užgesinkime šviesas ir visuose languose dešimčiai minučių uždekime atminties žvakutes.
Nuo 2008 m. rengiamą pilietinę akciją inicijuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti. 2014 m.
Surinkti turinį