Dzūkų žinios

Patarimai, kaip lakuoti gelinius nagus

Dalintis:

Gelinis lakas, kuris pagerina nagų būklę. Kai naudojate šios rūšies laką. Šios rūšies produktas tampa kietas veikiamas ultravioletinių spindulių, todėl tokio tipo sluoksnį reikia laikyti po šios rūšies šviesa bent tris ar keturias minutes. Šiame straipsnyje pabrėšime keletą svarbių patarimų, kurių turėtumėte laikytis, norėdami visais įmanomais būdais naudoti šios rūšies laką.

Formavimas

Pirmasis žingsnis, kurio turėtumėte laikytis, yra skirti savo laiko, kad galėtumėte kuo geriau nušlifuoti, išpjauti ir suformuoti nagus. Prieš iš tikrųjų nukerpant šiuos nagus, labai svarbu, kad pirmiausia nuspręstumėte, kokios formos nagus norite gauti, ir kad turėtumėte nukirpti formą arba net užpiliuoti galiukus. Kitas jūsų žingsnis – suformuoti nagus ir išlaikyti šių kūno dalių paviršių kartu su aukštos kokybės apsauga.

Šalinimas

Antrasis žingsnis, kurio turėtumėte laikytis, yra kuo daugiau naudoti odelių šalinimo priemonę. Kai išvystysite jų formą, labai svarbu, kad kuo geriau pritaikytumėte odelių valiklį apatinėje nagų pusėje. Viskas, ką turite padaryti, tai pasinaudoti odelių lazdele, kad išstumtumėte galinę odelės pusę iš plokštelės. Kitas jūsų žingsnis – pašalinti nuo šių kūno dalių likusius riebalus, taip pat šiukšles kartu su vatos kamuoliukais, kuriuos vėl galima pamerkti į tirpalą.

Kitas žingsnis, kurio turėtumėte laikytis, – kuo geriau užtepti ant šių kūno dalių ploną pagrindo sluoksnį. Viskas, ką turite daryti, tai naudoti plonus sluoksnius, kuriuos galėsite padaryti naudodami šio tipo laką. Viskas, ką turite padaryti, tai užtepti pagrindo sluoksnį ir leisti geliui geriausiu įmanomu būdu išlikti ant pirštų. Neturėtumėte bandyti naudoti gelio ant pirštų ir turėtumėte leisti pagrindo sluoksniui kuo labiau išdžiūti.

Baigę dirbti su pagrindo sluoksniu, kitas žingsnis, kurį turėtumėte atlikti, yra dar kartą užtepti ploną sluoksnį. Labai svarbu, kad spalvotu sluoksniu pasinaudotumėte tam, kad galėtumėte naudoti dažus ant viršutinės šių kūno dalių dalies ir kuo geriau išvystumėte dažus ant nagų paviršiaus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai bent dvi-tris minutes kietinti vieną sluoksnį po ultravioletine lempa.

Kitas jūsų žingsnis – naudoti viršutinį gelį, padengti nagus aukštos kokybės geliniu laku, taip pat naudoti dažus virš galiuko, kaip ir taikėte spalvotam geliui. Baigus projektą, labai svarbu, kad šio tipo laką bent dvi ar tris minutes džiovintumėte po ultravioletine šviesa.

Yra kelios gelio technikos, ant kurių dažnai lieka lipnus sluoksnis iš karto baigus kietinti gelį. Jei taip atsitinka, tereikia pamerkti vatos gumulėlį į izopropilo alkoholį ir nuvalyti lipnų paviršių. Viskas, ką turite padaryti, tai užbaigti gelinį manikiūrą, kad įtrintumėte odelės aliejumi žmogaus odą aplink apatinę jos dalį.

Nagų lakai ir jų evoliucija

Nagų lakai yra bene didžiausia grožio pramonė. Moterys nuolat ieško prekių, kurios padėtų joms užsiauginti stiprius nagus, kurie puikiai atrodo nulakuoti. Jų yra įvairių rūšių, tačiau visos jos skirtos tam, kad nagai atrodytų patraukliai.

Pagrindo sluoksnis yra viena iš tipiškų nagų lako rūšių. Jis gali padėti paruošti nagus priimti spalvotą laką. Be to, jis neleidžia tamsesniam nagų lakui pakeisti natūralaus nago spalvos. Dažnai jis būna skaidrus, taip pat gali būti naudojamas vienas, kad apsaugotų nagus.

Spalvoti variantai dažnai būna tokie pat skirtingi, kaip ir juos nešiojantys žmonės. Jų galima įsigyti beveik visų vaivorykštės spalvų, taip pat kai kurių gamtoje neegzistuojančių spalvų. Tai gali būti blizgantys ir bespalviai lakai, kurie gali padėti paslėpti nagų defektus, pavyzdžiui, įdubimus. Taip pat gali būti preparatų, padedančių sutvirtinti nagus, greitai juos išdžiovinti ar net pagerinti jų augimą.

Viršutinis sluoksnis taip pat yra bespalvis. Jis užtepamas ant sauso lako, kad sukietėtų ir išliktų spalva. Jis padeda apsaugoti spalvą nuo išblukimo ir suskilinėjimo. Kai kurie viršutiniai lakai gali būti naudojami ir atskirai, kad suteiktų tvarkingą, manikiūrinę išvaizdą ir taip pat apsaugotų nagus.

Lakai gali būti tikra palaima tiems, kurie daug dirba rankomis, pavyzdžiui, mašinistams. Daug rašančių mašinėle žmonių nagų lūžinėjimas ar skilinėjimas yra beveik kasdienybė. Stiprinamosios priemonės gali padėti sumažinti šią specifinę problemą iki minimumo.

Kai kurie produktai yra skirti konkrečioms problemoms, pavyzdžiui, skilinėjantiems, lūžinėjantiems, trapiems nagams ir net nagų kramtymui, spręsti. Nagų kramtymo priemonė paprastai būna neįtikėtinai karti, kaip padėti žmogui nugalėti šį baisų įprotį. Galite rasti produktų, skirtų beveik kiekvienai problemai ar būklei.

Nors įprasti šios nišos produktai turi reputaciją kaip ilgai išliekantys, minimaliai lūžinėjantys ir nusilupantys, rinkoje vis dar atsiranda dar geresnių ir profesionalių gelinių lakų.

Ilgai išliekantys geliniai produktai yra sukurti taip, kad per kelias savaites nuo panaudojimo lengvai nusiplauna. Gelinė spalva, tepama iš mažo indelio teptuku, panašiu į dažų teptuką, yra tik salone profesionaliai naudojamas produktas, kuris turi būti tepamas kartu su UV lempa, kad produktas tinkamai susigertų.

Dalintis:

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite: